Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

Ja ako sam dobro skapirao, ona piše sebi, a Georgijev GD-u i sebi. 
Georgiev piše svima, samo Obućina malo koriguje[emoji769] svoje...

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment

Vučiću u stvari ide u korist to što je EP na Novoj S. Kad vidim najavu za novu emisiju "Dobar, loš, zao", ruka sama kreće da zaokružuje svaki broj 1 u blizini.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Georgiev piše svima, samo Obućina malo korigujeemoji769.png svoje...

.... Shiit has hit the fan!
 

 

Da li si siguran, Frenče? Meni deluje da ona sama piše, a i takav se utisak stekao do sada. Ovih dana vidim da je prenose i u "Danasu" pod njenim imenom i prezimenom. Doduše, ovo je sve samo nagađanje, možda je i tako kao što ti kažeš.

Link to comment
 
Da li si siguran, Frenče? Meni deluje da ona sama piše, a i takav se utisak stekao do sada. Ovih dana vidim da je prenose i u "Danasu" pod njenim imenom i prezimenom. Doduše, ovo je sve samo nagađanje, možda je i tako kao što ti kažeš.
Ona je samo zdušno prihvatila manir, kao pravi profesionalac.
If it's not broken don't fix it.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
10 hours ago, notenoughreasonsforclaire said:

 

Da li si siguran, Frenče? Meni deluje da ona sama piše, a i takav se utisak stekao do sada. Ovih dana vidim da je prenose i u "Danasu" pod njenim imenom i prezimenom. Doduše, ovo je sve samo nagađanje, možda je i tako kao što ti kažeš.

 

Nema misterije, Jelena u 99% slucajeva pise sebi uvode, Sloba i Nemanja pisu za Gorana..

Link to comment

Yup, sama uglavnom, mada cela ekipa prisutna tog dana ucestvuje o bitnim temama koje dominiraju u tom trenutku, pa ona posle to sredjuje, poslozi i pise.

Sinoc opasan uvod o nevidljivoj-(ne)postojecoj-starojnovoj javnoj tuziteljki




A preksinoc na kraju Pregleda, najavaljujuci mec Francuska-Nemacka rekla: "posto je Solak oteo fudbal, kako izvestavaju tabloidi, a rts se zali da na njihovu ponudu na otkup prava nikad nije odgovoreno, vi ne menjate kanal, sledi utakmica...."

Volim ja tu ironiju, bezobrazluk i podjebavanje. Ne moze covek drugacije vise ovde, takva su vremena nazalost, a i dozivljavam to kao neki vid borbe.



  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...