Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

Ivanovićev osvrt na slučaj "Darko"

 

16 hours ago, arkonada said:

Danas sam slučajno zakačio na netu Brakusa i Banjca, reče Brakus da su ga istog dana kada je Darko otišao zvali iz UM da radi emisiju sa Maretom ali je odbio.

Pružili su podršku Maretu zbog čerečenja ovih dana, a Brakus svedoči da je Darko bio težak za saradnju i kad su radili zajedno emisiju na Laguni. Nije hteo da prihvati ponudu jer zna da bi prošao toplog zeca na mrežama, bez obzira što emisija najverovatnije pripada UM koja može da dovede pred mikrofon koga hoće.

  • Hvala 1
Link to comment
4 hours ago, msv said:

 

Darko bio težak za saradnju i kad su radili zajedno emisiju na Laguni.

Čovek je, koliko sam ja uspela da primetim, takav skup osobina (abnormalno sujetan, bez ikakvog ironičnog otklona,  tripuje bitnost, pa posledično tripuje ii ugroženost, tj da mu se smešta, poluobrazovan, entitled) da je praktično bio hodajuća tempirana bomba. Eksitovan je dodatno porodičnim tragedijama, nekim objektivnim pritiskanjima, plus psihozom Godine kovida koja je iz njega u prvi plan izbacila i to da je poluobrazovan (osnos prema vakcinaciji) i to da je labilan (ovo sa otkazom je poslednji u nizu histeričnuh ispada - koliko sam ja uspela da ispratim bilo ih je nekoliko).

Mučenik nikako nije trebalo javnim poslom da se bavi.
 

4 hours ago, msv said:

bez obzira što emisija najverovatnije pripada UM

mislim da ovo nije tačno, i da su njih dvojica tu emisiju imali i pre nova s... 

  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, pt 2.0 said:

mislim da ovo nije tačno, i da su njih dvojica tu emisiju imali i pre nova s... 

 

Pod različitim nazivima. Nacionalno razgibavanje, Mentalno razgibavanje, Razgibavanje...

Vlasnik ovog imena je UM. U početku su emisiju na Novoj vodili Darko i Veljko Veseljko Pajović.

  • Hvala 1
Link to comment
11 minutes ago, pt 2.0 said:

Čovek je, koliko sam ja uspela da primetim, takav skup osobina (abnormalno sujetan, bez ikakvog ironičnog otklona,  tripuje bitnost, pa posledično tripuje ii ugroženost, tj da mu se smešta, poluobrazovan, entitled) da je praktično bio hodajuća tempirana bomba. Eksitovan je dodatno porodičnim tragedijama, nekim objektivnim pritiskanjima, plus psihozom Godine kovida koja je iz njega u prvi plan izbacila i to da je poluobrazovan (osnos prema vakcinaciji) i to da je labilan (ovo sa otkazom je poslednji u nizu histeričnuh ispada - koliko sam ja uspela da ispratim bilo ih je nekoliko).

Mučenik nikako nije trebalo javnim poslom da se bavi.

 

To je to, potpuno isti utisak imam.

I sad neko takav predvodi horde fanova koji se iživljavaju na tviteru i besomučno kače njegove slike kao da ga je direktorka likvidirala usred emisije.

Edited by msv
  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, msv said:

 

Potpuno isti utisak imam. I sad neko takav predvodi horde fanova koji se iživljavaju na tviteru i besomučno kače njegove slike kao da ga je direktorka likvidirala usred emisije.

On se oseća progonjeno i ugroženo već duže vreme. Ona nespretna izjava oko Legije i Mike Aleksića, pa onda kad je vozio sa prekoračenjem brzine u sred bela dana pa ga zuastavila murija a tabloidi to objavili u roku od sat vremena... u realnom vremenu si mogao da vidiš da će taj ekspres lonac da eksplodira na kraju.

 

Po mom mišljenju njegove reakcije i pre ove su bile preterane. On kao da ne može da podnese ni zrno kritike, i kao da nije svestan da je javna ličnost.


Jedno je biti slobodna ličnost i držati do svog stava koji vezuješ uz tu slobodu po svaku cenu. A kod Dareta ima i nečeg nezdravog...

 

edit. Normalan čovek bi napravio tri fore na ogradjivanje Nova S i nastavio da vozi po svom... on kao da je čekao povod za detonaciju (da ne navodim sad niz njegovih ogorčenih (paranoidnih?) primedbi u dužem vremenskom periodu)

Edited by pt 2.0
  • +1 1
Link to comment

Recimo da je to oko Legije i Aleksića danak hiperprodukciji, treba nešto brbljati svako jutro... Uostalom, jasno su stali na stranu žrtve. Druga strana je to, očekivano, iskoristila kao siguran penal.

Brakus kaže da je na Laguni (sa koje je sam otišao) mesec dana otkaznog roka iskoristio da pljuje kuću u kojoj radi, lepi besmislene etikete o cenzorima i Vučićevim medijima.

Ako ne trpi urednike, logično bi bilo da se okrene samostalnom radu preko interneta.

Edited by msv
  • +1 5
Link to comment
 
To je to, potpuno isti utisak imam.
I sad neko takav predvodi horde fanova koji se iživljavaju na tviteru i besomučno kače njegove slike kao da ga je direktorka likvidirala usred emisije.
Potpuno vam je tačan utisak i u praksi.
Ja i dalje krivim njihove šefove. Postoje dve verzije:
1.Šefovi su provalili kakav je ali im je ok jer im je govoreno da je velika gledanost i to pokriva sve.
2. Šefovi nisu provaljivali kakav je i nisu očekivali da ovo može da eskalira ovako.

U oba slučaja snose ogromnu krivicu.

.... Shiit has hit the fan!

  • +1 1
Link to comment

Ja ga pratio neko vreme na Novoj kada su poceli razgibavanje.

 

Korona izgleda izvlaci iz njega ono najgore - vrlo egocentrican, sujetan, "Ja pa Ja" lik u toj meri da sam osecao neprijatnost kada umesto "Mi" za TV dvojac iskljucivo govori "Ja". Inace kurcevit, ne da na sebe i to moze da bude simpaticno ali ako sam izaziva situacije u "kojima neko krece na njega" onda jbg, postaje opterecujuce.

 

Da sam vlasnik/urednik televizije, nikada ne bih zaposlio ovako labilnog tipa.

 

Iznenadili su me mnogi sa stavom oko vakcinisanja, i u RL i javne licnosti. Dare nije Ajnstajn ali sam ocekivao da barem nije ovoliko ogranicen da ne ume da sabere dva i dva.

Link to comment

Za uspešnog voditelja je normalno da ne bude skroz na zemlji, ali vidimo da on svoje saradnike doživljava kao priveske koji samo treba da mu terciraju i dosoljavaju. Popularnost se spojila sa privatnim problemima i virtuelnim sukobima i dobili smo ovo.

Mislim da menadžmentu nije smetao. Čak i onaj Brnabin sukob sa njim je čista reklama za emisiju.

 

Najverovatnije će ga zameniti Srđan Jovanović. Mnogo prijatniji lik, pogotovo za jutro.

Edited by msv
Link to comment

Njemu je kroz celu karijeru Mare samo privezak..dok sam ih slusao, ovaj mu se samo pridruzivao u paljbama, nikada ih sam zapocinjao. 

 

Sam ili sa jos nekim ko nije Dare nece dugo potrajati, nije navikao da tera emisiju sam i ne verujem da ce mu to ici.

  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...