Jump to content
IGNORED

Nova S


Frank Pembleton

Recommended Posts

Valjda je porodica tog prebijenog momka bila bliska sa porodicom Klinton, tj.sa Hilari, pa je čitav slučaj bio dignut na viši nivo.

Po meni, trebalo je tog konzula, ili koga već iz ambasade što mu je izdao novi pasoš, najviše rebnuti i kazniti.

Koliko se sećam i porodica tog Kovačevića su neki punišići, mogla se i njima ispostaviti faktura na 2 mil doloresa, kao refundacija za troškove države.

Link to comment
6 hours ago, Rowanoke said:

Oni moraju da plate porez gde god da se nalaze. U interesu je US da njihovi drzavljani poseduju nekretnine vani.

 

Ne verujem da je to bio glavni motiv za dolaženje na rasprave u postupku restitucije.

Link to comment

Vikendi će nam već od 12. septembra biti dosta ispunjeniji jer će se za to pobrinuti Zoran Kesić i Olja Bećković.  Prve goste Ivan Ivanović će u svom late night show programu ugostiti 18. septembra a smeh je zagarantovan i uz “4 i po muškarca” sa kojima se družimo od 21. septembra.

Povratak PLJIŽ-a na male ekrane zakazan je za 1. oktobar.

 

https://nova.rs/uncategorized/jesenja-sema-na-televiziji-nova-s-startuje-1-septembra/

 

 

Dobro su se setili!

Edited by Milosh76
Link to comment
On 30.8.2020. at 13:03, Filozof manijak said:

 

Po meni, trebalo je tog konzula, ili koga već iz ambasade što mu je izdao novi pasoš, najviše rebnuti i kazniti.

 

 

Vicekonzul koji je bio upoznat sa slučajem je osuđen kod nas na godinu i po zatvora, konzul uslovno jer izgleda nije bio obavešten. To su bile prvostepene presude, kasnije ne znam. 

Link to comment
1 hour ago, Pegin said:

Maja uveče@ NOVA S

 

Među nama sada izgleda bolje nego ranije, ali nove boje odaju utisak kasnovečernje/noćne emisije.

 

U tizeru za Nušićijadu se čuju glasovi Gorana Dimitrijevića i Maše Mileusnić. Da nisu i nju angažovali?

Link to comment
5 minutes ago, msv said:

 

Među nama sada izgleda bolje nego ranije, ali nove boje odaju utisak kasnovečernje/noćne emisije.

 

U tizeru za Nušićijadu se čuju glasovi Gorana Dimitrijevića i Maše Mileusnić. Da nisu i nju angažovali?

 

Mada mi se čini da je ona i prošle godine nešto radila sa njima... 

Pa jasno je da će svi sa B92 naći uhlebljenje u ovoj mreži. 

B92 reboot... 

Edited by Frank Pembleton
  • +1 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...