Jump to content
IGNORED

Parkiranje po trotoarima, nezaustavljanje na pesackim prelazima i sl.


Venom

Recommended Posts

5 minutes ago, Tihajeza said:

Ja prvi put čujem da je to za slabovide. Ja ispred zgrade imam jedan pešački prelaz, koji nije na raskrnici nego između, i ako ne pritisneš, ne pali se pešacima uopšte (a i kad se upali, traje 7 sekundi, da trčeći pređeš 4 trake i plus 2 tramvajske)

 

Takodje. Prelazim na takvom jednom u 27. marta i tacno to, ako ne pritisnes, nece biti uopste zelenog za pesake.

 

--

 

Mene generalno nervira kad ljudi ne mogu da se urazime i onda pritistkaju uredjaj sve vreme, kao da ce to da ubrza situaciju. Verujem da je svima jasno da nece, ali je verovatno neka vrsta ventila..

Edited by I*m with the pilots
Link to comment

Trece je - uvalio mu neko raspalu Alfu automatik, registracija je sveža 26... sto znaci da je skoro kupljen/registrovan. Alfa poslovicno crkla, a automatik ne moze tek tako da se pogura u leru ako motor ne moze da se upali. Naravno, nedajbobe da postavi trougao na ulicu i upozori ostale ucesnike u saobracaju.

I dalje su verovatnije tvoje opcije, ali Alfa je Alfa... :D

 

  • +1 1
Link to comment
On 18.9.2023. at 14:43, kud u maglu Simoviću said:

pa brt otvori tvit

 

ja npr nisam znao da ih ima više vrsta, za slabovide(gde se uključuje samo zvučni signal), oni koji najavljuju pešake pa se ubrza paljenje zelenog za prelazak, gde je dugme za zvuk, a gde da signaliira postojanje pešaka, gde su taktilne oznake za slabovide, bg mapa semafora

i uopšteno o semaforakoj signalizaciji

 

 

 

u jbte, znači sad moram pod stare dane na seminar za prelazak ulice u beogradu.

 

tja. da sam juče umro ne bi znao da je ovako zajebano.

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, Valkyrie said:

Pijan ili lud, ne znam šta može treće da bude.

 

3 hours ago, Greek Freak said:

Trece je - uvalio mu neko raspalu Alfu automatik, registracija je sveža 26... sto znaci da je skoro kupljen/registrovan. Alfa poslovicno crkla, a automatik ne moze tek tako da se pogura u leru ako motor ne moze da se upali. Naravno, nedajbobe da postavi trougao na ulicu i upozori ostale ucesnike u saobracaju.

I dalje su verovatnije tvoje opcije, ali Alfa je Alfa... :D

 

Pozvao sam, naravno, policiju ali nisam imao vremena da čekam dolazak i rasplet.

Ja mislim da je auto bio parkiran u smeru kretanja ali da je menjač popustio pa se polako vraćao unazad.

 

Ili je to ili je lud ili pijan.

 

Koleginica koja živi blizu priča da je i ranije bilo sličnih ali ne ovako drastičnih situacija sa baš ovim autom.

Link to comment
15 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

IMG_7797.thumb.jpeg.d0ecd9afae2480d37bdebf289af2895a.jpeg

 

 

ne znam kako bi na sudu prošao vatrogasac da mu je kamionom “pomerio” auto da izađe iz garaže?

Ja zagovaram sekiru u šeferšajbnu...

 

I samo mu kaže, "izvini, ispalo iz kamiona"...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...