Jump to content
IGNORED

Parkiranje po trotoarima, nezaustavljanje na pesackim prelazima i sl.


Venom

Recommended Posts

1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

pojavili su se neki aktivisti u bloku 44 sa nalepnicama bahato parkiram

kako da dođem do njih

 

možda @Frank Pembleton zna

A šta te zanima? Da te ubacujem u viber grupu to ti ne treba?

Link to comment
13 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ne oću nalepnice

spreman sam i da platim


:srdoc:

 

Okej ajde kontaktiraću ih pa javljam...

  • Hvala 1
Link to comment
36 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ne oću nalepnice

spreman sam i da platim


:srdoc:

 

E na tim nalepnicama piše "blok 44" pa ne znam da li ti igara? Šaljem ti kontakt svakako.

Link to comment
2 hours ago, I*m with the pilots said:

 

Ja sam vise za one sa slalomom

 

Ti ides svakog dana na posao kolima? Iz mog iskustva i secanja Bec ima dobar GSP a i mozes mnogo bajsem..?

 

Od kuce do posla sa kratkim pit stopom (skola i vrtic) u jednom pravcu:

 

  • Auto: 25 min + 3 min dok ih istovarim
  • Prevoz: 1:30 min
  • Bicikl: 50 min

 

Ali biciklo ne dolazi u obzir zbog gubljenja vremena na poslu za tusiranje i presvlacenje, vannastavnh aktivnosti, brda u povratku.

 

Prevoz je dobar trenutno samo oko uzeg centra. Sve ostalo se prilicno raspada i apsolutno je nepouzdano pogotovo zimi.

Zena koristi prevoz i zadnja 2 meseca nijedno prevozno sredstvo nije postovalo nijednom raspored. Cak ni slucajno.

Ogroman broj vozaca je otisao u penziju. Ovi novi sto pocnu u 90% slucajeva napustaju posle 3 meseca  jer dobijaju najgore rute i termine.

 

Na novom poslu od marta cu imati dobru liniju sa SBahnom pa cu probati.

 

 

  • +1 1
  • Hvala 1
  • Tužno 1
Link to comment
15 hours ago, bags said:

 

Od kuce do posla sa kratkim pit stopom (skola i vrtic) u jednom pravcu:

 

  • Auto: 25 min + 3 min dok ih istovarim
  • Prevoz: 1:30 min
  • Bicikl: 50 min

 

Ali biciklo ne dolazi u obzir zbog gubljenja vremena na poslu za tusiranje i presvlacenje, vannastavnh aktivnosti, brda u povratku.

 

Prevoz je dobar trenutno samo oko uzeg centra. Sve ostalo se prilicno raspada i apsolutno je nepouzdano pogotovo zimi.

Zena koristi prevoz i zadnja 2 meseca nijedno prevozno sredstvo nije postovalo nijednom raspored. Cak ni slucajno.

Ogroman broj vozaca je otisao u penziju. Ovi novi sto pocnu u 90% slucajeva napustaju posle 3 meseca  jer dobijaju najgore rute i termine.

 

Na novom poslu od marta cu imati dobru liniju sa SBahnom pa cu probati.

 

 

 

Porazavajuce :/

Moj je poznanik dugo ziveo u..u..Arli? Alterli? Stao mi je mozak. Odatle je bila metro linija, i on se tako kretao kroz grad i do posla (dobro, nije ni posedovao auto), i po njemu je GSP bio jako dobar. (To je bilo pre jedno 15 godina)

 

Jedna drugarica ovde kombinuje bajs i S-Bahn, taman tako placa i nizu tarifu

Link to comment

@I*m with the pilots

Evo baci o carsaf na temi o Becu. :)

 

Ta Alterlaa je neverovatno mesto. Ima ovde vise o tome Wohnpark Alterlaa – Wikipedia.

On koristi U6 koji se pretvorio ( doduse uvek je i bio) u najgoru liniju bilo kog sredstva javnog prevoza u gradu.

Redovna pojava su narkomani, potpuno goli cudaci, prostituke, pijanci a kad pomesas jos turske i nase radnicke krajeva, pa dodas i da je glavna bolnica ( uz to i centar za lecenje hiv+) na toj liniji dobijes blago receno zivopisno iskustvo. 

 

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, bags said:

@I*m with the pilots

Evo baci o carsaf na temi o Becu. :)

 

Ta Alterlaa je neverovatno mesto. Ima ovde vise o tome Wohnpark Alterlaa – Wikipedia.

On koristi U6 koji se pretvorio ( doduse uvek je i bio) u najgoru liniju bilo kog sredstva javnog prevoza u gradu.

Redovna pojava su narkomani, potpuno goli cudaci, prostituke, pijanci a kad pomesas jos turske i nase radnicke krajeva, pa dodas i da je glavna bolnica ( uz to i centar za lecenje hiv+) na toj liniji dobijes blago receno zivopisno iskustvo. 

 

:help:

//Ne secam se takvih grozota iz U6 tada, nekoliko dana sam ga koristila kad sam bila kod njega.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...