Jump to content
IGNORED

Parkiranje po trotoarima, nezaustavljanje na pesackim prelazima i sl.


Venom

Recommended Posts

On 21. 5. 2023. at 12:39, radisa said:

Firenca? Samo nisam siguran da je besplatan, ali znam da sam parkirao na kraj sveta...

Nije besplatan, bio tamo prologue ljeta.

  • +1 1
Link to comment

Četiri bele smrti koje vas u Nišu vrebaju....Šećer, So, Brašno, Kokain i Bela Lada PK registracije....

Ovo nije baš Lada ali je vozač tipičan....a da znate koliko je teško uparkirati se i isparkirati sa mesta u ovoj garaži.

spacer.png

Link to comment

biće da je do skill-a

:fantom:

 

 

 

 

šalunastranu, politika je pakao ako ne voziš smarta, a ona u baba višnjinoj traži malo pažnje, sve ostale su izi pizi

 

Link to comment
On 31. 5. 2023. at 0:28, jezovuk said:

^ svaki parking u Beogradu ikada

Ja sam jednom parkirao VW transportera produženu verziju na parkiralištu preko puta opštine Čukarica i to na gornjem nivou. E to je bila avantura 😁

  • Haha 3
Link to comment
  • 4 weeks later...
On 7. 6. 2023. at 21:56, smooth.Op said:

Ja sam jednom parkirao VW transportera produženu verziju na parkiralištu preko puta opštine Čukarica i to na gornjem nivou. E to je bila avantura 😁

obozavam to dupe od parkinga... ali ti je auto tu realno najbezbedniji. ortaku su dvaput digli kola ispred opstine

  • +1 1
Link to comment

Srećom trebalo mi je samo taj put :)

 

Kad se setim sad tog kombija, bila je s njim avantura i u Veroni. Išao ja sa dosta starijim kolegom i treba da se parkiramo u garažu *edit (Koloseum) Citadela. Ko je bio možda zna o čemu pričam.

 

Kako se spuštamo nivo po nivo, na svakoj rampi piše 0 slobodnih mesta. Op nalećemo na nivo gde piše da ima jedno slobodno. Nalazimo mi to slobodno kad prc do zida nekog smo i kad uđe kombi skroz na mesto ne može vozač da izađe od vozila do nas (podrazumeva se da je druga strana centimetar od zida). I kolega ga utera do vrata, ugasi, izađe i mi ga uguramo nazad. Podmetnuli nešto pod točak i ajmo :)

Edited by smooth.Op
Link to comment
23 hours ago, borris_ said:

Americki grad Little Rock prije i poslije automobilsje revolucija. Kao da su ga namjerno bombardovali

 

Osim autoputa koji cepa grad po E-W vertikali, ne vidim gde je razlika? Danas čak postoji i urbani centar na južnoj obali, za razliku od užasa koji je bio i ostao gridovani single-family house sprawl. Nije baš najbolji primer.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...