Jump to content
IGNORED

Parkiranje po trotoarima, nezaustavljanje na pesackim prelazima i sl.


Venom

Recommended Posts

Imam alibi. Mada ne bih bio ovako ekstreman, najviše što sam poželeo do sad je da celoj ulici povadim ventile iz guma, ali i to mi je bilo previše. Doduše sad drugima dajem ideje, ali to mi stvarno stvarno nije namera. Ja kad bih to radio, koristio bih Park Tool valve "core remover", oni prave alate za bicikle, simbolike radi, ali opet ne želim nekom da dajem ideje.

 

Spoiler

3081c398-2ae8-4345-a26d-91119827810d.jpg

 

 

Link to comment
21 hours ago, zorglub said:

 

Ah, prejadna - morala je! :cry4:

 

Hoću reći, nikada ne bih ovo uradio, ali nemam previše osude u sebi za onog ko je ovo uradio.

ali najbolje u tekstu na blicu-rekla je 'ostavila sam mesta za pesake :D :D 

  • +1 2
  • Haha 1
Link to comment

Max što radim i to kad baš popizdim je da podignem brisač. Nemam petlju da razbijem tuđu stvar, a posebno ne bih digla ruku na Lanču* a da prolazim podvijenog repa pored neke strvine od 150k evra koje još bahatije zauzimaju prostor.

 

Mislim da je ovde svakako disproporcija prekršaja i odmazde.

 

 

 

* Auto

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment

Ne znam kako je u BG, jel imate vi problem sa parkiranjem u raskrsnici?

 

U NS je to najopustenija stvar da neko stane na cosku raskrsnicele i li tik ispred pesackog i upali sva 4...

 

Juca sam imao zelju da uradim ovo sa slike, 2 puta...

  • +1 2
Link to comment

Dešava se, na ćošku, na pešačkom, a najdivnije je kad to urade na raskrsnici neke 2 manje ulice na uzbrdici pa je preglednost minus beskonačno.

Link to comment

ima svaki dan, ugao gornjogradske i garibaldijeve u zemunu, na cosku je bankomat i skoro nikad nije samo jedan auto...nego se naredjaju iz jedne i druge ulica

Link to comment
22 hours ago, Valkyrie said:

Max što radim i to kad baš popizdim je da podignem brisač. Nemam petlju da razbijem tuđu stvar, a posebno ne bih digla ruku na Lanču* a da prolazim podvijenog repa pored neke strvine od 150k evra koje još bahatije zauzimaju prostor.

 

Mislim da je ovde svakako disproporcija prekršaja i odmazde.

 

 

 

* Auto

 

Screenshot_20240202_132445_Chrome.jpg

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
13 minutes ago, Valkyrie said:

 

Meanwhile, in Sirbistan:

FunPic_20240205_205035744.thumb.jpg.1403fb453463ba0f063543bed9ef7fff.jpg

 

 

Ne podržavam nasilje ali podržavam nasilje

 

  • +1 1
Link to comment

Za to bi morali da menjaju Zakon o planiranju i izgradnji, pošto je prema njemu u otvorenim stambenim blokovima samo zemljište ispod zgrade u svojini vlasnika posebnih delova zgrade, dok je okolno zemljište u javnoj svojini.

  • +1 4
Link to comment

A može i da se podnese molba Sekretarijatu za saobraćaj za zakup parking mesta. Kad budu dobili "predračun" promeniće mišljenje...

  • +1 2
Link to comment
9 hours ago, zorglub said:

Ovde se već razilazimo u mišljenjima. To prisvajanje parking mesta po udaljenosti od zgrade je pogrešno u skoro svakom smislu. Mogu da razumem da se komšije naljute kada neko danima i nedeljama ne pomera svoj auto sa istog mesta, ali ovakvo palanačko rezonovanje - ne. U svakom nezoniranom delu grada ima neka institucija, neki zapošljavač koji privlači dosta motorizovanih posetilaca, i 99% lokalnog stanovništva to razume jer su i sami u istoj situaciji, a onda naletiš na ovakve balvane. Ukoliko im je toliko stalo do "njihovog" parking mesta, neka im promene namenu u nadležnim institucijama, pa postave katance i rampe, do tada je javno parking mesto upravo to - javno.

 

Ja sam mislio da podržavam nasilje nad ovima što bi da uzurpiraju parking mesta samo za sebe. Sve što si rekao, potpisujem.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...