Jump to content
IGNORED

Parkiranje po trotoarima, nezaustavljanje na pesackim prelazima i sl.


Venom

Recommended Posts

1 hour ago, munze said:

a i ovaj ima bas vristuci kompleks. da je muski vozio sta bi napisao covek, da je lik, baja ne jebe zivu silu ili peder, sisa matore kurceve ili jebe bogate babe?

 

Lik je jako kritičan, da se tako izrazim. I ne samo zbog tog komentara.

Edited by Milošica
Link to comment

gde je toliko zurila za razliku od svih ostalih pa je imala pravo da zasluzuje prechicu za razliku od svih ostalih? gorilo™ negde?

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Link to comment

musko ili zensko, ja ne mogu da zamislim odgovarajucu kaznu za ovako nesto.

a nnajgore je sto ce to proci bez kazne i za gazenje trave.

 

cekaj sirotiljo u koloni, ko te jebe. mada se u ovaj idiotizam ne uklapa to sto u koloni se vuku i duplo skuplja vozila od ovog na snimku.

 

samo katran i perje....

  • +1 6
Link to comment

image.png.1c66fbf8bcb281208eba574866e5f7d1.png

 

u posl 2 dana sam mimo ovog video i voznju po trotoaru i voznju po travi al jebiga kad drzim mobitel u dzepu hlaca pa nisam stigao da uslikam

  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...

Grozan model i jos grozniji podaci. Zasto bi neko vozio ovako nesto uopste, a narocito po gradu?
Uvek se pitam kakve komplekse leci covek koji kupi ovako nesto, a ne zivi negde gde ima smisla ovo voziti

  • +1 1
Link to comment
4 hours ago, LaLinea said:

Grozan model i jos grozniji podaci. Zasto bi neko vozio ovako nesto uopste, a narocito po gradu?
Uvek se pitam kakve komplekse leci covek koji kupi ovako nesto, a ne zivi negde gde ima smisla ovo voziti

 

19 minutes ago, zorglub said:

Kako zašto, pa sigurnost pobogu! :fantom:

 

Exactly.

"Ako slucajno dodje do sudara da sigurno ja pobedim!"

A ima jos jedan faktor - u pojedinim krajevima su SUV i pikap kamioni subvencionisani porezom ako imas privatnu firmu, kao toboz da se pospesuje poljoprivredna proizvodnja i mali farmeri i takoto, pa sad imas advokate i lekare koji to voze kroz centre velikih gradova jerbo poreske olaksice.

  • +1 1
Link to comment

Ovo je u suštini američki problem i iako izbegavam da brinem tuđu brigu u tom smislu, primećujem kao što rekoh u poslednje vreme sve više takvih i oko mene. Vozači toga su već dugo punchline u diskusijama oko transporta. Kad ih pitaju šta će im to, obično je odgovor da moraju nečim da prevoze teret, u praksi po statistikama se deo za utovar u proseku koristi red veličine jednom godišnje. Mislim da sam negde video da su stari pikapovi iako drastično manji imali više mesta za teret, jer ove moderne grozote imaju zadnju klupu. Ljudi koji su teoretski ciljna grupa, majstori i zanatlije odavno voze druge stvari jer tu imaju više kapaciteta. Statusni simbol i komfor dok se ide na posao, razvoze deca i čeka kafa u drive through redu. Kad ne moraš da platim stvarnu cenu takvog izdrkavanja, ništa nije problem.

 

edit: osim toga ovo je samo najekstremniji primer. Kola se sve nepreglednija i generalno koliko bezbednija za putnike, sve opasnija za sve ostale.

Edited by Venom
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...