Jump to content
IGNORED

Parkiranje po trotoarima, nezaustavljanje na pesackim prelazima i sl.


Venom

Recommended Posts

bpp.jpg.9abe79c6cf990816c3baab118922b12d.jpg

Evo slika za one koji nisu iz ns. Sinoć je riba novu a klasu parkirala na ovaj trotoar. Auto se jedva mogao obići sa desne strane, ali ako si pešak. Biciklisti ili dečja kolica (ako se neko zezne pa krene ovde opšte sa detetom) nisu mogli da prođu. Ko je u ns zna koliko je ovo sad frekventan pravac i da ljudi bukvalno rizikuju život obilazeći takav auto, a regularan prelazak ulice je bar 100 metara nazad ili 300 metara napred do prvog semafora. Nisam mogao da verujem šta vidim.

  • +1 1
Link to comment

pre svega bi tom nekom vlasniku te parcele trebalo nacionalizovati taj deo  placa i lepo sagraditi bulevar sa dve trake u oba smera.

Znam da je neki privatnik mudonja u pitanju.

Edited by Filozof manijak
Link to comment
16 hours ago, Filozof manijak said:

pre svega bi tom nekom vlasniku te parcele trebalo nacionalizovati taj deo  placa i lepo sagraditi bulevar sa dve trake u oba smera.

Znam da je neki privatnik mudonja u pitanju.

To će samo pogoršati stanje za pešake. Više traka = više automobila = više šanse da će neko bahat morati negde da parkira.

  • +1 3
Link to comment
7 hours ago, Venom said:

To će samo pogoršati stanje za pešake. Više traka = više automobila = više šanse da će neko bahat morati negde da parkira.

U pitanju je specifična lokacija kod kružnog toka gde se ulivaju tri bulevara sa po 2 saobraćajne trake. Zbog tog dela parcele, na izlazu iz kružnog toka u Bulevar  Patrijarha Pavla, sužava se u jednu traku i pravi se bespotrebno usko grlo u saobraćaju. Tu često dolazi do kolapsa u špicu zbog par ari parcele.

O parkiranju te osobe sa početka priče da ne spominjem. Na to ne utiče širina bulevara, već politika Parking servisa

 

esid: ovako je još gore stanje po pešake, jer se ne može izgraditi trotoar potrebne širine.

 

evo je:

 

fotka.jpg.e9fae7e6c4027b9e31383fbd1bf15e29.jpg

Edited by Filozof manijak
  • +1 1
Link to comment
On 14.10.2022. at 14:11, Filozof manijak said:

pre svega bi tom nekom vlasniku te parcele trebalo nacionalizovati taj deo  placa i lepo sagraditi bulevar sa dve trake u oba smera.

Znam da je neki privatnik mudonja u pitanju.

Manual... Trazi neke nenormalne pare...

 

Secas se da je bilo isto i u centru, decenijama, valjda su liku platili milon maraka da da kucu...

 

Inace, novi trend, osim da se trotineti voze bulevarom po automobilskim trakama u kontra smeru je i da ljudi opusteno setaju po istim, iako imaju 5 metara pesacke staze... Juce sam umalo udario babu koja mrtva ladna ide po sred desne trake na Bulevaru Oslobodjenja.. Koji je kurac ljudima?

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Rockford Rock said:

Pa kad se po trotoarima voze bicikli i parkiraju automobili, pešaci isto sebi dali slobodu. :happy:

Pa ne, na bulevarima ima staza širokih par metara i odvojene su parkingom... I isto postoje i biciklističke staze pa bi trotineti mogli i tamo... Bukvalno, mortaš biti kompletan moron, pa ići po Bulevaru sa tri trake peške...

 

Ali, eto, može i po putu... Da sam raspizdio babu, ja bih bio kriv i nosio bi je na duđi, jer je ona kreten... Pa jbg...

 

 

Link to comment

Naravno nisam mislio konkretno na tvoj slučaj, nego na opštu nekulturu u saobraćaju.  Svakodnevno se dešavaju glupave i opasne situacije,  zato što svi vide da im nekažnjeno

prolaze prekršaji u saobraćaju.

Link to comment

kakvo papirce? napisu da su na pilates vezbama? i to prolazi kod parking servisa?

 

svasta ja propustam po mom gradu?!? jbt, na kosancic sam dolazio na fax godinama, i 90tih nije bilo mesta za parking, mogu samo  zamisliti kako je danas.

Link to comment

Takvima bih sa slašću skidao tablice

 

Ostani đubre do kraja, nemoj da se usereš jedne kazne.

 

Gomila istih ima i ispred skupštine, kakav su vašar tamo napravili, pola prostora ograđeno kao neki zabranjeni grad, deo za ludake i parking deo - jedva se prolazi pešaka tuda. 

  • Tužno 1
Link to comment

Ja sam jednom video kako je pauk odneo takvo vozilo kod mene u ulici.
Prošlo je Oko sokolovo oko 07.30h snimilo ga tako sa papirom preko tablice i 50 minuta kasnije došlo je vozilo komunalne i pauk.

S druge strane, 10 metara odatle na malom trgu jedan lik je bio non stop parkirao i ja sam ga bar 10 puta prijavio Beokom-u. Mislim da su samo jednom izašli komunalci i nakačili mu kaznu na prozor.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...