Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa imali su solidnu deonicu u odbrani u prvoj kad su pravili prvu razliku

bogdan par odbarana bio ok na durantu, posle dva faula, na kraju poluvremena i treci potpuno nepotrebno

nece ih sut :D

 

mene sumpert nervira i kad pogadja

trebao je sakramento vise voditi, bzvz su prosuli prednost na kraju, plasim se da ako ih stane sut uz koli stajna van utakmice i sa bogdanonov ogranicenom minutazom zbog faulova gube na kraju

 

mada nije jos vilijams ubacio svoju kvotu :D

kakav je to lik, igra svaku trecu utakmicu 10-15 minuta i nemilosrdno sutira

ako nekad zavrsi u evropi, davace 30+ 

e:fox i bagli klasika, red poteza gde vidis da su rodjeni za kosarku, pa onda red brljotina kao da igraju drugu srpsku :D

zabavno uglavnom

Edited by pbg12345
Link to comment

Nista, Dalas bolji.

 

Tek ce pricati Ameri o Luki. Decko godina igra raznovrsnije od 99% 30-godisnjih NBA igraca, potpuno ludilo. Ja ne znam kad je on sve to uspeo da navezba, ja do 20-e jedva da sam uspeo da naucim skuvati 2 razlicita jela.

Link to comment
6 hours ago, Azdaja said:

SAC pušta tri ofanziva skoka gsw-u u zadnjem minutu, gube na jedvite jade, totalni danak neiskustvu, klej dao poslednji koš na mufte I nešto flexuje. Cccc

 

Pustao Sac po tri ofanzivna skoka celu utakmicu jbg...

Link to comment
2 hours ago, Mos said:

Dwight Howard trenduje na tviteru jer je ga je trans zena optuzila za ucenu i pretnje. Pa da li je moglo bolje da pocne nedeljno jutro :lolol:

 


ceo thread 
 

Link to comment

Ta žena ili šta je već je imala slične ispade ranije za koje se ispostavilo da su lažni.

 

Prvo i pretposlednje mesto na zapadu deli samo 5 utakmica... Dalas je loše krenuo u sezonu i sada deluje da su kliknuli. Nije prvi put da ekipa koja mora da ide u Kinu za vreme predsezone i trening kampa loše startuje. Ako i Finiks krene da pobeđuje a ima naznaka i za to biće totalno ludilo.

Link to comment

Juta inače bez Mičela večeras protiv Sakramenta, generalno je prilično bitna utakmica za njih. Koliko u regularnoj sezoni u novembru može biti bitna. 

Edited by theanswer
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...