Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

1 hour ago, goofs said:

Ja imam, sta znam, nemam na cemu da baziram to osim na nekim istorijskim podacima, Kobe je poceo da puca sa 35 recimo. Igrace LBJ i tada i to dosta dobro, ali nece moci da bude stats lider ekipe kao sada. Opet, mozda i gresim, bumo videli.

 

 

 

Samo što Lebronovo telo nije Kobijevo, ovaj je freak

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

A Kobe kao nije bio freak, trajao bi i on do 37, 38 nego je bukvalno imao najgoru povredu. Tako nesto je jedino sto moze zaustaviti LeBrona. A sa druge strane ima dosta primera koji su igrali posle 35, cak i vise nego ovih sto su penzionisali pre i ja mislim da bi LeBron trebalo da dogura do te cifre lagano.

Link to comment
2 hours ago, Grandilof said:

A Kobe kao nije bio freak, trajao bi i on do 37, 38 nego je bukvalno imao najgoru povredu. Tako nesto je jedino sto moze zaustaviti LeBrona. A sa druge strane ima dosta primera koji su igrali posle 35, cak i vise nego ovih sto su penzionisali pre i ja mislim da bi LeBron trebalo da dogura do te cifre lagano.

 

Ali istorija povreda Kobija i Lebrona nije za poređenje..

Link to comment

ex-yu centarska skola dominira svetom :fantom:

5ica visokih u prvih 56

skoro nesto zaludan razmisljao na tu temu, da je juge, koga izbaciti od visokih iz ekipe, jos ovde fali saric :D

 

nego, ova statistika solidno opisuje bjelicinu ulogu u kingsima, plus skoro svi ovi ispred njega su prva ili druga napadacka opcija u svojoj ekipi

 

a danas kopajuci neke statistike za kladionicu, naletim da kinsi ove sezone imaju 0-7 kad bjelica daje 10 ili manje poena, a 8-1 kad daje vise od 10 i taj jedan poraz je ona prva utakmica sa jutom

Link to comment

čist četvrti faul janisu over the back na ernangomezu zovu mrtvu loptu i to posle 3 vezana sumnjiva faula huanču... jokić ne može da pogodi ništa

Edited by theanswer
Link to comment

Ulazi Iljasova da igra 5. Skida ofanzivni skok Jokiću sa bacanja. Ovaj se namesti da ga postuje vrati povratni Kregu koji promašuje otvorenu trojku, sledeći napad Jokić opet na postu, Moris bukvalno nesposban da mu odigra jednostavan ulazni pas

Link to comment

propustio sam veci deo nba veceri, vise zbog loseg neta, a delom i da ne gledam kako mocni finiks unistava filadelfiju,a san antonio ne moze da promasi za tri (naravno da sam igrao kontra u kladionici)

pratim ko bujaka, preko livescora i vidim sad da su marjanovic i teodosic odigrali po 10ak minuta

u prvom sigurno nisu ulazili. izgleda da su prelomili mocnu atlantu

gleda(o) neko?

Link to comment
6 hours ago, pbg12345 said:

a danas kopajuci neke statistike za kladionicu, naletim da kinsi ove sezone imaju 0-7 kad bjelica daje 10 ili manje poena, a 8-1 kad daje vise od 10 i taj jedan poraz je ona prva utakmica sa jutom

 

9:1 :fantom: 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...