Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nije mi jasno sta se desilo s Bradleyem
U Bostonu je bio bitan igrac, u Detroitu takodje.. sad u Klipersima, gotovo da ne postoji (zanemarimo ovaj mec sada)
Imao je meceve sa po 30+ minuta ove sezone.. ali.. meh.. nista
Prosle je u Detroitu fino igrao, a onda presao u LAC i nekako nestao

Edited by Have_Fun
Link to comment
11 minutes ago, Have_Fun said:

Nije mi jasno sta se desilo s Bradleyem
U Bostonu je bio bitan igrac, u Detroitu takodje.. sad u Klipersima, gotovo da ne postoji (zanemarimo ovaj mec sada)
Imao je meceve sa po 30+ minuta ove sezone.. ali.. meh.. nista
Prosle je u Detroitu fino igrao, a onda presao u LAC i nekako nestao

on meni nekako vazda bio "nit smrdi, nit mirise"

ok igrac za popunu rotacije, ali ne i za neku bitniju ulogu

vidim da ovaj ruki sve vise startuje, tako da ce ovom minutaza ici samo na dole, plus sto u redu ceka jos nekoliko mladih igraca

i teo :(

 

Just now, freakns said:

na zapadu, u ovom momentu prvoplasirani ima 12-6 a desetoplasirani 10-8

 

nikad jace :) 

jeste van svih prognoza i ocekivanja, ali da super sto je tako

trenutno deluje da je bukvalno 14 ekipa u rezultatskoj igri

pa cak ni finiks u poslednje vreme deluje bolje i nije kanta za napucavanje

definisace se to naravno, ali ranijih sezona vec u ovom trenutku je bilo bar 5 ekipa koje krecu u borbu za pikove

 

ove sezone su se i povrede nekako "bolje" raspodelile

jasno mi je koliko ova recenica zvuci debilno

ali jbg prethodnih sezona su se nekako po pravilu povredjivali igraci onim ekipama koje su tu negde na korak iza i onda ih to potpuno izbaci iz koloseka

a ove sezone najvise povreda imaju najjaci, a npr memfis i klipersi maltene bez povreda, pa se i kvalitet nekako ujednacio

Link to comment
4 hours ago, Have_Fun said:

Nije mi jasno sta se desilo s Bradleyem
U Bostonu je bio bitan igrac, u Detroitu takodje.. sad u Klipersima, gotovo da ne postoji (zanemarimo ovaj mec sada)
Imao je meceve sa po 30+ minuta ove sezone.. ali.. meh.. nista
Prosle je u Detroitu fino igrao, a onda presao u LAC i nekako nestao

 

ne znam kakav je u clippersima, ali u detroitu je bio ocajan. verovatno je bilo nesto i do toga sto svg nije znao da nacrta normalnu akciju za njega, ali on mi deluje ko klasican sistemski igrac.

 

drummond dominira otkako ga je embiid isponizavao u direktnom duelu pre neku nedelju, hustluje za svaku loptu i to bez da moraju da ga hrane na postu.

Link to comment

Liga je za sada ludilo, sto kazete na zapadu su u igri 14 ekipa, mada evo muerto Finiks sinoc tukao top ekipu lige. A proslo je dobranih četvrt sezone, bilo bi mega da potraje jos ovoliko pa posle nek se raslojavaju ako bas moraju.

Svaki poraz kosta, i cini mi se da nema tankovanja do sada, osim mozda Atlante koja je sklopila takav tim da htela-ne htela tankuje.

Edited by goofs
Link to comment

Samo da se poserem na Teovog trenera. 

 

Mene frustrira sto majstor ne igra. Kako je njemu tek... 

 

Jel postoji neka sansa da predje bilo gde? Ili su mu opcije samo klupa klipersa ili EL? 

Link to comment

Meni se cini da su slabe sanse za neki trejd, Teo je dobar asset jer mu istice ugovor na kraju sezone sa solidnim parcetom kolaca za salary cap. Tako da ga se Clippersi ne bi odrekli budzasto osim za nesto stvarno dobro ili za pikove. A mislim da, nazalost, nije pokazao dovoljno u NBA da bi neko davao nesto ozbiljno za njega, jedino ako ga poznaje iz Evrope, znaci Kokoskov i Divac, s tim sto Divac ima nula pikova na raspolaganju.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...