Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

8 hours ago, pbg12345 said:

a dobro, malo koja ekipa moze delovati ozbiljno bez prva tri organizatora igre

njih trojica im organizuju 90% napada

 

To stoji, ali ni Cavsi nisu imali krstenog pleja vecinu prosle sezone dok nisu doveli Hila iz Sakramenta. Obe ekipe su ogranicene samo su to sada Lejkersi pa se niko nece sprdati sa njima nego ce ESPN da pravi 120 pozitivnih priloga na dan. Barem dok Lance ili Beasley ne budu imali neki brainfart u bitnom trenutku kao nesretni R.J. :) 

 

Lebronov glavni problem postaje to sto nijedan superstar ne zeli da igra u timu sa njim. Jedino ga Durant moze izvuci sledece leto. 

Link to comment

kako su kilpersi opasna ekipa otkako su otpustili ona dva kulova...tri vrhunska skorera i tri vrhunska defanzivca ..malo ko u ligi ima takav kadar

šteta samo što što ne računaju na srbe...

Link to comment
14 hours ago, Ivo Petović said:

btw, moram priznati da nisam očekivao da se igra Luke Dončića ovako translira u NBA. Fenomenalno, 19 godina. Nek regrutuju krakate sa federima u nogama koliko hoće, mozak i dalje rula u košarci. 

 

svakako da rula, tj. da donosi prednost u ligi gde je bbiq sekundaran, ali ima i sasvim pristojno telo, dobru agilnost, idealnu visinu za belog swingmana...da je samo da mozga i teo bi dominirao :)

Edited by spaceploitator
Link to comment

Ejton: Neću da lažem, Bobi me je razbio

Košarkaš Finiks Sansa Diandre Ejton rekao je da ga je srpski igrač Boban Marjanović potpuno nadigrao u meču Klipersa i Sansa

 

Ejton, koji se smatra budućim superstarom, nije mogao ništa Marjanoviću i u trećoj četvrtini je dobio četvrti faul, a imao je učinak od dva poena i devet skokova.

Centar Finiksa je na kraju meč završio sa četiri poena i deset skokova, međutim ovo je bila njegova daleko najlošija partija u sezoni.

 

"Imao sam osećaj kao da sam igrao kao početnik... Neću da lažem, Bobi me je razbio", rekao je kratko Ejton posle meča. 

Link to comment
20 minutes ago, pbg12345 said:

sta se desava sa kingsi klipersi?

koji god strim pokrenem, posalje me na drugu tekmu :S

 

Pa TNT prenosi, a bilo Toronto - GSW produzeci, pa presli na Kingse kad je zavrsilo.

Link to comment

axa

to je dakle

bukvalno me na jednom rediktovalo na gsw, na drugom na lejkerse

a na trecem isao neki snimak iz sedamdesetih

 

ubise ih klipersi

nista sakramento ne moze pogoditi nadao sam se ravopravnoj utakmici! :S  dosadno ovako jbg

Link to comment
31 minutes ago, bradilko said:

vratio se sakramento u drugoj. bogdan odličan. bjelica lepo izuo galinarija.fox, to brzo i ludo

 

 

+1

lud fox :D

koliko koli nervira sa ovim svojim povremenim gubljenima

kad krene da je zid ispred isao bi dalje  napred bez promene

 

ali dobro, da nije takvih svtari, ne bi bili iznenadjenje vec top ekipa

 

 

bogdan zaista odlicno igra, na obe strane, nije ga vadio iz igre u prvom poluvremenu kako je usao

Link to comment

Bogami, Klipersi su legit. Sakramento izlazi iz one serije teskih utakmica sa 4-8, sto i nije tako lose kad se pogleda sa kakvim alama su igrali. Sad Finiks, Cikago i Klivlend da se povrate malo. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...