Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

21 hours ago, Sundance Kid said:

https://streamable.com/brphl

 

beli medved nba lige.

 

 

Da li je ovo jebeno realno? Ova liga je sprdnja.

 

Gledao sam Denver Milvoki, kako ih je Janis unosio u koš na postu, bilo je baš tužno gledati. Denver mora da ima alternativu u napadu osim da vrti oko Jokića i da vijaju back door ili utrčavanja, fali im malo sirovog 1on1 kvaliteta spolja.

I fali im da oteraju Milsapa. 

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Fali im kršten trener pre svega. I bolja odbrana spolja. Milsapa, ako su već rešili da ga čudovišno preplate, treba da iskoriste što bolje. Jel' postoji šansa da su dovoljno ludi i plate ga i sledeću sezonu?

 

Ovo sa suđenjem na PHI-PHO je katastrofa, al' nije valjda tako stalno (ne stižem skoro ništa ove sezone)?

Link to comment
On 20.11.2018. at 9:25, goofs said:

 

9:1 :fantom: 

a evo i 10:1 :D

 

nema zajebancije sa kingsima, dobise opet po ekipu sa zapada i to u gostima

bogdanovic preuzeo ekipu u svoje ruke. :fantom: i dalje ulazi sa klupe, ali igra vecinu minuta, sinoc su zavrsavali sa petorkom fox,bogdan, sampert, bjelica, koli stajn

to im verovatno i jeste najbolja petorka. bogdan je taman ono sto je trebalo foksu. ne gusi ga, a unosi sigurnost, plus svakako dodatni kreator u ekipi nije od viska

uopste, onaj raspored minuta od sinoc, pa cak i suteva, mislim da je statisticki najblize "idealnom" za ovu ekipu (npr sampert se nije igrao dzordana/brajanta)

eventualno nesto veca uloga ovim rezervistima kad se ukaze prilika

deluju kompaktno, komplementarno, znaju se uloge i mislim da generalno ne bi trebalo biti nezadovoljnih

verujem da ce uskoro bogdan u prvu petorku, pa da hild uz baglija (jbt bagli ili begli? ameri kazu bagli. nije da je bitno, nego sam zbunjen :D ) vuce drugu petorku

bjelica imao na kraju bitan kos + bacanje za potvrdu pobede

i dalje igra izuzetno racionalno, (pre)malo sutira, ali zato pogadja :D otud izmedju ostalog i ona odlicna +/- statistika sto je kacio neko skoro

inace je sinoc sa 3/3 za 3 prekao karija i sad je drugi u ligi u procentu suta za 3, samo je bojan bigdanovic ispred njega :hail:

 

 

i mozda najvaznije koli-stajn nadigrao goberta

 

sledeca u nedelju u gostima protiv gsw koji se bas raspada. valjda se nece bas protiv kingsa dici. vraca im se grin, ali ne i kari

nemaju mnogo sta izgubiti, a pobeda protiv sampiona, ma koliko se trenutno raspadali bi samo dodatno podigla samopuzdanje i "timski duh"

 

sve u svemu, probili su vec sva ocekivanja za ovu sezonu, videcemo gde im je plafon, ali se za sad odlicno snalaze u ovoj guzvi na zapadu i lutanju vecine ekipa

 

 

da, jel jos nekom bjelica deluje deblji nego inace? :D

nije da mu smeta, makar se ne primecuje na terenu, ali mi deluje da se dodatno ugojio

Link to comment

Šta Milvoki radi jbt :) Sakramento se ne da... dobiše i Jutu, vrlo sam iznenađen kako deluju. GSW bez Grina i Stefa nije ni za plejof :)

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

pa jbg, svakako bolje da se vrati ako vec ne igra u nba

eventualno neki trejd, finiks ili negde gde bi dobio minute, da ne presedi celu sezonu na klupi sto deluje kao izvestan scenario ako ostane u klipersima

ostaje sbbkbb da je otisao ranije, no nije toliko ni bitno

najvaznije da on ovako jasno kaze da ce igrati za srbiju na sp :D

 

Spoiler

a na nama je da se plasiramo u evroligu za sledecu sezonu, u tom slucaju se ne dovodi u pitanje u koji evropski klub se vraca teo :fantom:

vucic ne pravi problem oko ugovora, penzije se uvek mogu dodatno smanjiti

a u teu je ostalo dovoljno goriva da moze na nekoliko minuta odmeniti filipa :fantom:

f4 2020 ete nas!

 

Link to comment
14 minutes ago, theanswer said:

pita neko kajrija za thanksgiving šta planira bla bla

 

kaže brat "fuck thanksgiving" :D

a ja genije mozgam zasto nema utakmica nocas :D :isuse:

 

esi gledao kingse nocas?

sto bi bujaka rekao (nema ga poslednjih dana da izanalizira propalog bogdana :( ) jel bi se sad vec smeli nazvati "po kontenderima"?

 

 

bilo bi zanimljivo videti sad predvidjanja za plasman/broj pobed na kraju sezone

mnogo onog sto je delovalo kao izvesno pred sezonu izjalovilo se

 

 

 

ok, istok se jeste definisao i nekako su jasne uloge

ali na zapadu mislim da niko nema ni pribliznu ideju kako ce izgledati plasman na kraju

cak i finiks (sustinski jedini koji se izdavaja rezulatski) na poslednjim utakmicama deluje kao ekipa kojoj malo fali (prosecan plej i jos jedan prosecan visoki za rotaciju) da udje u neku seriju pobeda i postane potpuno konkurentna

Link to comment

gledao sam drugo poluvreme, bogdan odigrao doktorski završnicu, taman da ne ide sve na foxa... gober opet dobio po ušima od koli stajna, drugi put ove sezone

 

nema bujake, banovan je konačno na duže, mislim da je ovaj put bilo zbog đorđevića ne zbog bogdana. 

Link to comment

 e tuge :(

ko ce nam sad prenositi statistiku sa lajvskora i utiske o rendolfovoj igri

 

 

pa da, bas je legao bogdan foksu (makar u ovoj fazi karijere), sumnjam da je slucajno sto je ekplodirao sa asistencijama u ovih par utakmica, a ujedno to znaci i mnogo manje onih nepotrebnih suteva van svakog rezona

 

a koli stajn mozda i najvise napredovao(makar u odnosu na neka ocekivanja), ok se nosi sa vecinom "izvikanijih" centara

najbolje da divac ne ume da odabere centra :fantom:

 

gde li je zavrsio onaj nesrecni grk uopste? da li se covek uopste i bavi kosarkom i dalje? :D

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...