Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

35 minutes ago, Mos said:

Ubise boga u Lejkersima. Ne pamtim ovako loseg Lebrona, samo nije vise u Cavsima pa ne sme da bude one sale komike od prosle godine jbg. 

Utisak je da nema vise snage ni kondicije da igra fast pace kosarku koju lejkersi forsiraju zbog mladosti...plus kao da je opet smoren ekipom kojom je okruzen...

Sto se vecerasnjeg meca tice, Lonzo se izgleda povredio u prvom poluvremenu, Rondo ne igra, pa se to oseti u organizaciji napada...

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 23.11.2018. at 10:20, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Je l' samo meni onaj Konli iz Memfisa ne lici na kosarkasa, a covek ga igra...

 

Meni Lebron cim udje u kosarkaski dres ne lici na kosarkasa :lolol:

koliko je ruzan za gledati mati mila. Igra, gestikulacija, proslava poena...

nije hejt, samo estetika :isuse:

Link to comment
9 hours ago, 1n54jd3r said:

Utisak je da nema vise snage ni kondicije da igra fast pace kosarku koju lejkersi forsiraju zbog mladosti...plus kao da je opet smoren ekipom kojom je okruzen...

Sto se vecerasnjeg meca tice, Lonzo se izgleda povredio u prvom poluvremenu, Rondo ne igra, pa se to oseti u organizaciji napada...

 

Бем ли га, зашто би био сморен, Лејкерси су једна сасвим фина талентована екипица за разлику од оног циркуса у Кливленду. Навикли смо да он сам вуче екипу а сада за тим нема толико потребе, требаће касније.

Link to comment

Možda je blasfemija, ali na osnovu odgledane utakmice protiv Orlanda, deluje mi da je Lebron izgubio pola koraka. MOžda su ipak mišići i kosti u pitanju, a ne neki čipovi...

 

btw, moram priznati da nisam očekivao da se igra Luke Dončića ovako translira u NBA. Fenomenalno, 19 godina. Nek regrutuju krakate sa federima u nogama koliko hoće, mozak i dalje rula u košarci. 

 

 

Link to comment

Mozda je blasfemija ali meni je proslogodisnji Klivlend sa zdravim Love-om, Tristanom u formi i balzamovanim Korverom bolja ekipa od ovih Lejkersa. Onaj tim sinoc je bio sprdnja kad su Lebron i Lonzo izasli iz igre. Mogli su 50 razlike da ih pobede da su hteli. 

Link to comment
21 hours ago, 1n54jd3r said:

Jokic nakon loseg poenterskog prvog poluvremena, daje 10 uzastopnih poena na pocetku drugog...

koji je njegov odgovor na to? sto je slabo efikasan, jel mu postavio ko od novinara to pitanje uopste?

ok, u poslednje vreme nije bas ona varijanta da sutne tri puta na kos, nego ga u dobroj meri nece kos, ali svakako generalno manje sutira

19 hours ago, Have_Fun said:

Ovaj rookie iz NYK, sto je dosao nedraftovan pruza poprilicno dobre partije.
Cim dobije minute i sansu za igru, isporucuje

on je igrao sa risticem na arizoni

pominjao se on jos u to vreme na forumu

a kroz tu ekipu je poslednjih 3-4 godine proslo bas dosta zanimljvih (iz raznih razloga)  igraca 

 

kakav skup otpadaka su niksi (i hezonja docekao da bude starter! :D ), ali eto i njih takvih u seriji pobeda :D

1 hour ago, Mos said:

Mozda je blasfemija ali meni je proslogodisnji Klivlend sa zdravim Love-om, Tristanom u formi i balzamovanim Korverom bolja ekipa od ovih Lejkersa. Onaj tim sinoc je bio sprdnja kad su Lebron i Lonzo izasli iz igre. Mogli su 50 razlike da ih pobede da su hteli. 

a dobro, malo koja ekipa moze delovati ozbiljno bez prva tri organizatora igre

njih trojica im organizuju 90% napada

a pogotovo protiv 1 mocne odbrane, kao sto je odbrana denver nagetsa :fantom:

top 3 ekipa po broju (ne) :D primljenih poena

sezona 2018-2019, sezona u kojoj nista nije kao sto smo navikli! :D

 

 

Link to comment
18 minutes ago, pbg12345 said:

kakav skup otpadaka su niksi (i hezonja docekao da bude starter! :D ), ali eto i njih takvih u seriji pobeda :D

 

Veceras sam ih upalio jer igraju protiv Phile i da popounim vreme do boljih utakmica i vala necu u skorije opet.

Link to comment

Sunsi i Clippersi igraju dva razlicita sporta. Losi su Sunsi. Ne razumem koji ce im Ariza ili Crawford. Mada svejedno ko uzme loptu taj zavrsava. Ayton kao da ga neko puskom tera da igra.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...