Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

58 minutes ago, pbg12345 said:

a ja genije mozgam zasto nema utakmica nocas :D :isuse:

 

esi gledao kingse nocas?

sto bi bujaka rekao (nema ga poslednjih dana da izanalizira propalog bogdana :( ) jel bi se sad vec smeli nazvati "po kontenderima"?

 

 

bilo bi zanimljivo videti sad predvidjanja za plasman/broj pobed na kraju sezone

mnogo onog sto je delovalo kao izvesno pred sezonu izjalovilo se

 

Ima jos bujaka ovdje i evo i dalje pisu. Oni koji su se sprdali na svaki Divcev potez. :D

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

23 minutes ago, MiddleClass said:

 

Ima jos bujaka ovdje i evo i dalje pisu. Oni koji su se sprdali na svaki Divcev potez. :D

neka ih samo

iz misje rupe nece smeti izaci kad kingsi uzmu prsten, a divac dobije nagradu za najboljeg gm-a lige :fantom:

3 minutes ago, goofs said:

Brate, svi smo se sprdali na svaki Divcev potez, niko ne bezi od toga.

pa kad je bilo gomila razloga za sprdanje :D

 

sad to vec izgleda bitno drugacije, koliko je do divca, ostaje da vidimo u narednom periodu

Link to comment

Fox - koga sam inace kritikovao se dosta popravio, ima on i dalje svoje momente, ali ipak to deluje racionalnije.. Imao sinoc jedno coast to coast monstruozno zakucavanje, ali nije bila cista kontra, vec kroz celu odbranu onako Foxovski, vredi pogledati:)

Koli Stajn u potpunosti nadigrao Gobera, raznovrsniji je igrac od njega...e sad kod Vilija je problem kad ga neko psihicki izbaci iz igre, npr kao onaj drvoseca centar Lejkersa, i jos par tekmi je imao na tu foru u zadnjih 5-6, kad previse licno shvati taj matchup ume da ide iz greske u gresku..

Ostali sinoc bas onako kako i treba da igraju i kako se i ocekuje..Shump je definitivno najbolji defence igrac u timu, Bogi, Badi, |Bjelica sa poenima u rukama... Bagli dobija vecu minutazu, i pokazuje da je i zasluzuje, vidim komentatori se bas pale na njega (obozavam kad uhvatim link Sports California kad smo vec kod komentarisanja)..

Fali tu mozda malo bolji back up plej i centar, kao nekada Bobi Dzekson i Skot Polard, ali i ovako su bar meni fenomenalni za gledanje :)

Link to comment
5 hours ago, MiddleClass said:

 

Ima jos bujaka ovdje i evo i dalje pisu. Oni koji su se sprdali na svaki Divcev potez. :D

 

Hah, pa nije to isto, ako se sprdalo na Divčev račun to nije zato što je on igrao u Partizanu/Zvezdi ko što je bujakin modus operandi

Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

 

Hah, pa nije to isto, ako se sprdalo na Divčev račun to nije zato što je on igrao u Partizanu/Zvezdi ko što je bujakin modus operandi

 

Ej, jel se izgubila "bitnost" prve petorke u NBA kao u EL? Cini mi se da su Teo i DeKolo ulazili sa klupe cijelu sezonu, a imali su najvecu minutazu naravno. 

Link to comment
16 minutes ago, MiddleClass said:

 

Ej, jel se izgubila "bitnost" prve petorke u NBA kao u EL? Cini mi se da su Teo i DeKolo ulazili sa klupe cijelu sezonu, a imali su najvecu minutazu naravno. 

 

Prve zvezde ne ulaze sa klupe, uvek startuju, e sad ima situacija kad šesti čovek zapravo nije šesti čovek već je više drugi, treći, četvrti čovek i on ima veliku minutažu i završava utakmice. 

Link to comment
8 hours ago, Time Crisis said:

 

Najbolji igrač sinoć

 

Svaka čast, mislim da treba da mu produže ugovor. :)

 

p.s. kada sam rekao da treba da ga menjaju, mislio sam da malo daje za pare koje dobija...

Edited by Mil@n
Link to comment
On 22.11.2018. at 15:26, Kec u Nisu ljudi kec uNisu said:

Fox - koga sam inace kritikovao se dosta popravio, ima on i dalje svoje momente, ali ipak to deluje racionalnije.. Imao sinoc jedno coast to coast monstruozno zakucavanje, ali nije bila cista kontra, vec kroz celu odbranu onako Foxovski, vredi pogledati:)

Koli Stajn u potpunosti nadigrao Gobera, raznovrsniji je igrac od njega...e sad kod Vilija je problem kad ga neko psihicki izbaci iz igre, npr kao onaj drvoseca centar Lejkersa, i jos par tekmi je imao na tu foru u zadnjih 5-6, kad previse licno shvati taj matchup ume da ide iz greske u gresku..

Ostali sinoc bas onako kako i treba da igraju i kako se i ocekuje..Shump je definitivno najbolji defence igrac u timu, Bogi, Badi, |Bjelica sa poenima u rukama... Bagli dobija vecu minutazu, i pokazuje da je i zasluzuje, vidim komentatori se bas pale na njega (obozavam kad uhvatim link Sports California kad smo vec kod komentarisanja)..

Fali tu mozda malo bolji back up plej i centar, kao nekada Bobi Dzekson i Skot Polard, ali i ovako su bar meni fenomenalni za gledanje :)

ma fox definitivno postaje igracina i on im je motor ekipe

bilo bi suludo gasiti taj motor :D

samo, kao sto i sam kazes, oni su bas raznovrsni i jednostavno nema razloga da igra 1 na 1 (ili 1na5) svaki napad

ajde sto pre svega sto koliko god dobar bio, ipak i dalje nije taj nivo, a drugo, nije superstar jbg, a to (i) u nba mnogo znaci, nema onu zastitu sudija koju imaju npr harden, embid, pa i jokara u poslednje vreme itd

da, bagli igra 10ak minuta manje nego doncic i ajton, ali opet nije ni tih nesto preko 23 minuta u proseku malo za rukija

dva su razloga za to. prvo sto su rezultatski konkurentni, dalas manje vise, ali u finiksu verujem da slabo ko racuna na po ove seozne, pa ako dodju u situaciju da im je po daleko, sigurno ce dobiti i on jos vecu minutazu

drugi je sto su mu konkurencija bjelica i u sirem smislu koli stajn. jeste on dobar, ali ova dvojica su itekako bitni za ekipu

tako da se svodi na to (sto najcesce i jeste slucaj) da igra zajedno sa bjelicom u petorci, da sustinski njih trojica dele minute na dve visoke pozicije

tu je opet problem sto oni imaju jos dva mlada igraca koji ocekuju kakvu/takvu minutazu

jasno je tu da je ova ekipa planirana bez bjelice, u tom slucaju bi bagli imao 30ak minuta, a ova dvojica (dzajls, labisije ili kako vec)bi zakacila svojih 10+

ali jbg, posto je jasno da im bjelica itekako znaci ovakva je raspodela

 

 

ne bih ja bas poredio sa onim sakramentom :D koliko god ovi sad bili simpaticni, ono je bila top 3 (ili top2 u nekom trenutku) ekipa u ligi

meni deluje da najvecu nadogradnju mogu dobiti na 3ci. posto imaju najveci novcani prostor za sledecu sezonu u ligi, a ima nekoliko superstarova slobodnih na toj poziciji, kapiram da ce tako nesto i juriti (lenard bi im legao samo tako npr)

sad jbg, ipak je to sakramento, sta ce uhvatiti videcemo, mada ako nastave ovako rasti, imaju oni solidno talenta vec u ekipi, mozda im i nece trebati superstar, vec eventualno jos jedan dva igraca za rotaciju i da sledece sezone budu potpuno konkurentni

ove sezone, sve i da nastave sa ovakvim reultatima i nekakvim cudom se dokopaju po, falice im ajde iskustva, ali falice im i onaj vrhunski kvalitet, koji po pravilu dodje do izrazaja u po serijama

Link to comment
On 22.11.2018. at 19:27, MiddleClass said:

 

Ej, jel se izgubila "bitnost" prve petorke u NBA kao u EL? Cini mi se da su Teo i DeKolo ulazili sa klupe cijelu sezonu, a imali su najvecu minutazu naravno. 

odgovorio ti ansver vec, ali da nadopunim :D

ovo sto on pise, padaju mi na pamet gordon iz hjustona, vilijams iz klipersa, pa i bogdan trenutno ima tu ulogu

 

cini mi se da su pre svega treneri sve vise fleksibilni po tom pitanju

i da im je bitnije da imaju tokom cele utakmice (koliko je to jel moguce) makar jednu napadacku opciju sposobnu da nemilosrdno trpa :D

sa durge strane je americka opterecenost statistikom, rekordima, pickama materinama, pa im je sa te strane jako bitna ta neka uloga startera

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...