Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

1 minute ago, Grandilof said:

Svaka cast za slike mrdja, videh da je bila neka ogromna masa, lepo za Toronto.

 

Hvala, bas mnogol judi ... ovo nije centar parade, ve ispred zgrade gde radim (pocetak York Stereet).

Ne desava nam se bas cesto ovakav uspeh :)

 

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

11 minutes ago, 189- said:

mrdja najveci car foruma.

 

 

inace ubili r/nbastreams. lepo je sto su sacekali kraj sezone.

 

Javljajte ako se prebace negde drugde ili se pojavi novi sub.

Link to comment
26 minutes ago, Mos said:

Koneli hvataj Hollisa Jeffersona ako pameti imas.

 

ne vidim da im nesto posebno dize plafon, zar je on tolko dobar u odbrani da nadoknadi to sto ce biti jos jedan denverov igrac koga mozes da kuliras na trojci?

Link to comment

Ja nisam uspeo da nadjem dobre strimove kad su ubili reddit soccer stream. Nasao sam posle neki footy ili tako nesto, ali uglavnom je radio sranje, sa pedeset laznih linkova i netacnih prenosa.

Link to comment
1 hour ago, Host said:

109 ove godine, a 118 sledece. Bitna informacija jer se pomera i granica za luxury tax sa 132 na 143 miliona, pa ce neki timovi (kahm, kahm) lakse progutati velike ugovore.

 

Ne pratim NFL, ali znam da je mnogima koji prate hard cap Omiljena tema. Sta se tamo desava sa najboljim igracima? Koliko cesto idu u manje sredine i koliko se zadrzavaju? Vidim da imaju neki signing bonus. Jel on ulazi u cap?

 

Cekaj, ne razumem, sta je 132 (odnosno 143) miliona? Ja sam mislio da cim predjes salary cap odmah placas luxury tax? Koja je poenta salary capa ako nema penala za prekoracenje, tj. ima penala ali tek ako ga dobrano prekoracis :dry:

NFL pratim sporadicno, mogu samo reci da je tamo ludilo dvostruko vece nego u NBA, mnogo je veca fluktuacija igraca, ima masa njih cije karijere traju samo nekoliko godina, i najbitnija stvar - salary cap je 188 milki, za roster od 50+ igraca. Znaci 1.5x veci salary cap za 4x vise igraca. Samim tim ima mnogo manje prostora za gomilanje bogatih zvezda kao u NBA, eventualno dva skupo placena igraca, treci bi vec morao da pristane na znacajno manje pare nego u nekom manjem timu gde bi bio najplaceniji. U sportu u kom ti karijera traje 5-6 godina, nema se vremena za zajebanciju.

Link to comment
22 minutes ago, goofs said:

 

Cekaj, ne razumem, sta je 132 (odnosno 143) miliona? Ja sam mislio da cim predjes salary cap odmah placas luxury tax? Koja je poenta salary capa ako nema penala za prekoracenje, tj. ima penala ali tek ako ga dobrano prekoracis :dry:

 

https://hoopshype.com/2018/10/11/nba-luxury-tax/

 

Kad to predjes placas penale, evo ti ovde objasnjeno sve.

Edited by Grandilof
Link to comment
7 minutes ago, omiljeni said:

šta rade sa tim novcima koje skupe od luxory tax?

 

Pola ide timovima koji ne placaju tax, pola ide ligi 

Link to comment

ufuf. znači cheap owner bude subvencionisan od strane bogatijeg i galantnijeg dela konkurencije da im se ne petlja u takmičenje. baš veselo. :D

ne kontam ni zašto liga uzima deo novca. šta će ligi novac?

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...