Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovo menja stvari za Lejkerse drastično. Možda nije bilo previše zainteresovanih FA da se pridruže Lebronu ali sad kad je tu i Dejvis... Vrlo zanimljivo će da bude :) S druge strane, Pelikani grade sjajno mlado jezgro. Prvi i četvrti pik sa ovogodišnjeg drafta, Lonzo i Ingram.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment

Ne dopada mi se trejd za NO. Problematicni Lonzo sa tatom, Ingram sa srcanim problemom i 4. pik sa kojim ne mogu da ugrabe Bereta. Grifin skuplja asete, kontam, ali opet da je bar Kuzmu dobio.

 

Boston nije hteo da trejduje Tatuma.

Edited by Mos
Link to comment

Dobar tekst o finansijskim ishodima potpisivanja Durenta, Kleja, Kazinsa i ostalih po GS.

 

A o trejdu šta reći, tako je valjda moralo da bude. Dobro ih je ojadio NO, ne pamtim da je za jednog igrača iko dobio ovoliko zauzvrat. Priča se da će da utope ovogodišnji #4.

Link to comment

Koja je bila pocetna ponuda LAL-a za AD-a?
Sta su nudili tokom sezone?
Cini mi se da su u paketu bili, Lonzo, Ingram, Hart, Kuzma, Zubac, KCP, 2 pika prve runde, za AD-a i S.Hilla

Sad mi deluje da su se Pelikani zajebali i trebali da prihvate prvu ponudu

Link to comment

verovatno dobar trejd za sve ucesnike

ako zion bude pola od onog sto se najvljuje imace sasvim dovoljno materijala oko sebe da budu ozbiljna ekipa

kao sto sam vec najavio ( :fantom:) gorece zapad sledece sezone

Link to comment

ima i toga, mada nesto sumnjam da ce on ostajati tamo

posebno ako uzmu nekog od ovih plejeva sa drafta, mada vidim sad se i hanter pominje

 

a lonzo trejd, evo npr u nikse, veliko trziste, uvek sampionske ambicije :fantom: kao stvorena sredina za 1 takvu porodicu

istina u niksima slabo ima igraca da se ponudi, ali makar ce kvalitetnih pikova imati u narednim godinama u to valjda niko ne sumnja

Link to comment
2 hours ago, Have_Fun said:

Koja je bila pocetna ponuda LAL-a za AD-a?
Sta su nudili tokom sezone?
Cini mi se da su u paketu bili, Lonzo, Ingram, Hart, Kuzma, Zubac, KCP, 2 pika prve runde, za AD-a i S.Hilla

Sad mi deluje da su se Pelikani zajebali i trebali da prihvate prvu ponudu

 

Ne znam sta je bila inicijalna ponuda, ali meni deluje ovo malo mrsavo. Da je Kuzma ukljucen u paket rekao bih da je taman.
Mislim da ih je ujebo AD izjavom da gde god da ode nece produzavati ugovor. A i sad kad znaju crno na belo da imaju prvog i cetvrtog pika je valjda lakse operisati nego ranije kad nisi siguran na cemu si.

Link to comment

Lejkerse je prosralo da dobiju cetvrtog pika. Da su uradili trejd prosle godine, mozda bi usli u plej-of, a i da nisu male su bile sanse da dobiju top 10 pika. Taj pik ove godine je dosta znacajan.

 

Drugo, vidim da su dali i pick swap 2023 i 2025, sto bi mogli da budu znacajni pikovi kad Lebronko ode u staro gvozdje. Mada znajuci Pelicanse, oni ce na tim draftovima birati drugi, a Lakersi cetvrti.

Link to comment
 
Ne znam sta je bila inicijalna ponuda, ali meni deluje ovo malo mrsavo. Da je Kuzma ukljucen u paket rekao bih da je taman.
Mislim da ih je ujebo AD izjavom da gde god da ode nece produzavati ugovor. A i sad kad znaju crno na belo da imaju prvog i cetvrtog pika je valjda lakse operisati nego ranije kad nisi siguran na cemu si.
Izgleda da jeste ono iznad bila prva ponuda

Pelikani sjebase sami sebe sto nisu pristali

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...