Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

31 minutes ago, Calavera said:

jasno je da nisu previse zagrizli za kuzmu (u cemu ih podrzavam), a i on dolazi na naplatu za dve sezone. zapravo, ne bih se iznenadio da proslede i lonza i ingrama dalje za jos pikova, i s njima je slicna situacija. meni je ovaj trejd jos bolji za njih nego onaj propali prvi, gube kuzmu, a dobijaju apgrejd u ovogodisnjem piku, jos jedan pik prve runde, plus svi ovi swapovi u doglednoj buducnosti. dobro, ostaje im rahmetli solomon hill, ali sumnjam da planiraju da napadnu play-off bas ove sezone.

 

meni je kljucna stavka to sto prakticno nisu imali drugih opcija sem lakersa, s obzirom da je ad maltene uklesao u kamenu da namerava da ode tamo. mislim, sama cinjenica da su uspeli da izvuku sve ovo iz situacije u kojoj su od pocetka bili saterani u cosak je potpuni hit. s druge strane, lakersima se bar mora priznati da imaju muda, secanja na billyja kinga su jos relativno sveza.

 

dolazi na naplatu ako ga želiš, ako ga ne želiš, ne dolazi na naplatu. ako tako posmatraš onda imaš 2 godine probnog perioda da vidiš da li je igrač koga želiš da platiš. ne znam zašto misliš da je četvrti pik upgrade u odnosu na kuzmu. možda bude, možda ne bude, opet kažem asset, jedino da taj asset pretvore u nekog igrača odmah ali to verujem da neće raditi. teško da će u win now mod odmah bez obzira na ziona. 

 

što se bilija kinga tiče, to je malo drugačija situacija. on je dao sve za islužene igrače koji su bili daleko od svog prime-a. entoni dejvis koji ruku na srce ima istoriju raznoraznih povreda je igrač u primeu, uz to mogu da potpišu još jednog igrača u primeu. lejkersi su odlično pozicionirani za naredni period kao minimum top 4 ekipa na zapadu. a u zavisnosti od toga koga potpišu još i kako sklepaju tim i kako taj tim bude vođen tokom sezone vrlo lako mogu biti najbolji tim zapada već ove godine. 

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

cetiri godine cetvrtog pika > 2 godine kuzme, pogotovo ako misle da kuzma ne vredi tih para koje ce traziti. realno, da su hteli kuzmu, prihvatili bi trejd s njim jos onomad, ovako je jasno da im je vise stalo do novog pika. i meni je kuzma uvek delovao tu negde u rangu lonza i ingrama, sumnjam da ce od njega biti vise od solidnog startera u buducnosti.

 

uglavnom, poenta je da je ovo dobar trejd za obe ekipe, ne samo za lakerse. mislim, pelicansi sad maltene kontrolisu pikove lakersa do 2025. godine, sto je daleko vise nego sto bi dobili od vecine drugih timova. kad uzmes u obzir davisovu istoriju povreda i neulaska u plejof, lebronove godine, mogucnost da ne nadju treceg all-stara ovo leto i cinjenicu da nisu stavili skoro nikakve zastite na ove pikove, nije tesko zamisliti kako se istorija ponavlja.

Link to comment
2 hours ago, Time Crisis said:

Nemaju Lejkersi para za treći max

 

ad svoj novi ugovor dobija tek sledece godine, tako da ovo leto imaju jos 32 miliona. doduse, onda ce im ostati samo mle i minimalci za ostatak rostera, ali boze moj...

Link to comment
2 hours ago, Time Crisis said:

Nemaju Lejkersi para za treći max

imaju, kako nemaju? AD nije max u ovom trenutku, ako LA potpišu Kahwija npr, onda u julu lepo mogu da ponude max AD i da bude ok.

Link to comment

ja sam kapirao da su se dogovorili s pelicansima da cekaju do tridesetog, nema razloga da to ne rade. jedino ako mogu da navataju nekog za manje novca.

Link to comment

Sa AD će plate da im budu oko 77m... šta tačno sprečava Lejkerse da potpišu još jednog na supermax za recimo 33m i da budu na 110m? Majami i GSW su ove godine bili na oko 150m.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
16 minutes ago, goofs said:

Koja je razlika pre i posle 30og jula? Ako se i odluci da odbaci ovu trejd klauzulu, imace 27milki kepa, nije max ali je poprilicno.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...