Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

Milion ljudi na ulici,prave od njega božanstvo,pevaju mu pesme,Drejk mu dudla i sve to da menja za 

bleštavilo i kič Holivuda,ma sisa ,neće da bude Kralj severa,to mi nešto poznato 

Link to comment

Možda mu taj "lojalnost" trip ne godi, jbg. Možda je nomad. Plus, čovjek je urnisao dvije dinastije iz dvije različite ekipe. Možda ide na het-trik. 

 

Ono, možemo kačiti one "Kosovo" zvjezdice uz ovu titulu, tip je dokazao klasu. 

 

Plus, ja Drejka ne bih potezao kao argument za ostanak :lolol:

Link to comment

Ono, bila bi fora da zapuca u nekom trećem pravcu, valjda neće u Nikse, ali ako od njih napravi šampiona, onda cijela liga treba da mu dudla, a ne samo Drejk :D

Link to comment

Men’ se isto čini da će ostati u Torontu.

 

Pre svega kenja mi se od tog argumenta “velikog tržišta”, šta je to što jedan allstar NBA igrač može da uradi sa 170miliona što ne može sa 120. Drugo, pominje se LA kao destinacija, ali ne Lejkersi nego Klipersi koji su ne tako davno poslali lice svoje franšize u jbni Detroit, šta li bi tamo mislio o veličiji tržišta. 

U Torontu ima sklepanu šampionsku ekipu, nigde drugde neće to imati odmah dogodine.

Link to comment
1 hour ago, James Marshall said:

 

Pa tačno im on treba, oni su već u kurcu što se capa tiče, ono, tipa predzadnji u ligi, a svakako im dva prime Pola ne bi pomogla da budu konkurentni, a ne ovaj kljakavi. 

 

Majami mi se ove godine konačno oslobodio Boshovog ugovora, da li bi baš sebe zakopali na još tri? Pride im je najbolji igrač takodje plej.

 

Ne vidim ko bi bio lud dovoljno da se prihvati Polovog ugovora, osim mozda Niksa, to bi bilo tako tipicno za njih.

Link to comment

horford danas opt-outovao, zeli cetvorogodisnji ugovor dok mu boston nudi trogodisnji. kazu da ima ekipa koji ce mu dati cetvorogodisnji. bice ovo veliki problem za celticse ako i on napusti ekipu nakon irvinga.

 

vladetu bi bilo bolje da njega uzme nego barnesa.

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Men’ se isto čini da će ostati u Torontu.

 

Pre svega kenja mi se od tog argumenta “velikog tržišta”, šta je to što jedan allstar NBA igrač može da uradi sa 170miliona što ne može sa 120. Drugo, pominje se LA kao destinacija, ali ne Lejkersi nego Klipersi koji su ne tako davno poslali lice svoje franšize u jbni Detroit, šta li bi tamo mislio o veličiji tržišta. 

U Torontu ima sklepanu šampionsku ekipu, nigde drugde neće to imati odmah dogodine.

 

veliko trziste je samo 1 od razloga zasto bi se preselio u la, glavni je taj sto je rodjen tamo i zeli da se vrati. mislim, mozda covek prosto ima drugacije prioritete i ceni kvalitet zivota vise od dobre situacije na poslu, meni je uvek licio na tako nekog tipa. plus je vec osvojio dva prstena i dva puta bio proglasen za mvp-ja finala, sumnjam da su mu titule i dalje prioritet. a cak i da jesu, lowry, ibaka i gasol su vec zasli u godine i svima im ugovori isticu nakon sledece sezone. clippersi imaju doca, jerryja westa i skoro savrseno sklepan roster s gomilom prostora na capu, lagano bi skockali sampionski tim oko njega.

Edited by Calavera
Link to comment

jebem ga, ja tu neku eventualnu dilemu klipersi/toronto ne vidim na taj ili/ili nacin

sto se trzista tice, sumnjam i da je toronto na dnu, a i klipersi iako la, jbg nisu lejkersi (sa sve lebronom i dejvisom jbg)

vise bih to video kao dilemu iz drugog dela posta, da li ostati u sampionskoj ekipi koja je u krugu najozbiljnijih konkurenata i sledece sezone ili preci u sredinu koja to mozda nece biti vec sledece sezone, ali joj ocigledno sledi nekoliko jako dobrih godina

 

i otkud jbt ta sumnja da mu titule nisu prioritet?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...