Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

8 minutes ago, Micko8 said:

Samo Denver nista ne pokusava  a treba im samo  malo da  bi poboljsali tim i napali finale lige.

Uzdaju se da Porter Jr. moze u nekom trenutku da uleti u petorku kao i u razvoj mladih igraca...njih kolje Plamlijev ugovor, Bartona su preplatili a zbog povrede nije ni blizu da opravda ocekivanja...za Milsapa verovatno nece iskoristiti team option vec ce da pokusaju da mu daju visegodisnji ugovor ali za manji kes po godini

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

+ Polaganje nade u Vanderbilta da postane Siakam light za par godina kad Milsap ode u penziju.

 

njima je sledece leto presudno jer ce tu davati Mareju dugorocni ugovor. 

Link to comment

ja sam s cetiri meseca jos kakio u pelene, a ova mala vec bezi sekjuritiju po festivalima :happy:

 

nego, pelinka ne samo sto je zaboravio da proveri da li je ad voljan da se odrekne svog trade bonusa, nego nije ni insistirao da pelicansi cekaju do 30. jula da ozvanice trejd i tako im ostave dovoljno prostora na capu za treci max ugovor. ako je verovati ramoni, upravo pokusava da utanaci te sitne detalje. kakav potpuni amater :isuse:

Edited by Calavera
Link to comment

sto neko rece, kako je to uopste moguce?

ok trejd, ali sta kingsi da trejduju za igraca sa ugovorom na 25 miliona po godini?

kingsima je trenutno najveci ugovor bogdanov od 8,5 miliona :ohmy: i posle neko kaze da vlade ne radi dobar posao :Hail: :fantom:

jedino da potpisu barnsa visegodisnji ugovor na nekih 30 20ak miliona u sezoni, pa neki paket za adamsa, ali koji ce to kurac oklahomi?

 

ili ne znam, eventualno nesto slicno sa samim wcs, ali sve to zvuci prilicno suludo

 

taj trejd bonus kog bi ad mogao potencijalno da se odrekne, o cemu se tu zapravo radi?

vidim da pominjete vec nekoliko puta

Link to comment
21 minutes ago, Mos said:

Bogdan lajkuje po tviteru potencijalno Adamsa u Kingsima :) 

 

6 minutes ago, pbg12345 said:

sto neko rece, kako je to uopste moguce?

 

ni meni nije jasno kako ovo moze

Link to comment

Steven Adams, Andre Roberson and Dennis Schroeder are "all very available at the moment," according to Jake Fischer of Sports Illustrated.

The Thunder are looking at a massive luxury tax bill next season, so they will look to dump some salary. Obviously, Adams is clearly the most valuable piece, but he's essential to the OKC defense and trading him would likely hurt them in the standings. It'll be tougher to dump Schroder and Roberson, especially after the Hawks and Nets set a fairly high price with the Allen Crabbe salary dump this month.

Link to comment

Pisao sam vec - Thunderi su debelo luxury zoni (treci u ligi sa jakom tendencijom ka prvom mestu). Ako zele da se spuste na tom polju moraju da se odreknu nekog skupog igraca, kandidati su Adams od 25milki i mozda Sroder od 15milki. Sta Vlad moze da im ponudi? Pa, bagatelu, rukije, pikove, WCS, bilo sta jeftino cega ovi mogu da se otarase lako ne bi li sa oslobodjenim prostorom jurili dobru zamenu.

Link to comment

aaa :D

hvala!

 

pa nista onda, da analiziramo potencijalne trejdove :fantom:

 

sale bez, jeste adamsov ugovor velik, ali je na samo dve sezone, kingsi u tom periodu ne bi trebali imati problem sa parama

unaprediti ih hoce

ali sta onda posle? kad prodju te dve godine

Link to comment

Mislim da bi Adams bio dobar fit u Kingsima, mlad (25 godina), jak kao konj, u napadu ne smeta, u odbrani odlican. Samo da ne daju Oklahomi pikove i nekog iz core seta igraca. 

 

Za dve godine ko zna sta ce da bude i u sta ce da izrastu Fox i Bagley. 

Link to comment
1 hour ago, Mos said:

Mislim da bi Adams bio dobar fit u Kingsima, mlad (25 godina), jak kao konj, u napadu ne smeta, u odbrani odlican. Samo da ne daju Oklahomi pikove i nekog iz core seta igraca. 

 

Za dve godine ko zna sta ce da bude i u sta ce da izrastu Fox i Bagley

:D

 

Zasto je Buddy izostavljen... moze i on jos da raste:)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...