Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

4 hours ago, 189- said:

horford danas opt-outovao, zeli cetvorogodisnji ugovor dok mu boston nudi trogodisnji. kazu da ima ekipa koji ce mu dati cetvorogodisnji. bice ovo veliki problem za celticse ako i on napusti ekipu nakon irvinga.

 

vladetu bi bilo bolje da njega uzme nego barnesa.

pa bi da

nije bas idealno resenje sa svojih 33 godine, ali jeste solidno

 

kingsi su bas na prekretnici, moze ih ovo leto itekako odrediti za duzi niz godina

ako se zarobe kakvim besmislenim ugovorima (a strepnja je jel velika :D ) mogu lako izgubiti ovaj solidan potencijal koji imaju

sa druge strane ako pak pametno odigraju pre svega  na 3 i 5 i usput ostave prostora za dolazece ugovore ovih omladinaca eto njih u vrhu vrlo brzo

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, pbg12345 said:

pa bi da

nije bas idealno resenje sa svojih 33 godine, ali jeste solidno

 

kingsi su bas na prekretnici, moze ih ovo leto itekako odrediti za duzi niz godina

ako se zarobe kakvim besmislenim ugovorima (a strepnja je jel velika :D ) mogu lako izgubiti ovaj solidan potencijal koji imaju

sa druge strane ako pak pametno odigraju pre svega  na 3 i 5 i usput ostave prostora za dolazece ugovore ovih omladinaca eto njih u vrhu vrlo brzo

 

Npr pustiti Barnsa i WCS, pokupiti Midltona i Rendla...?

Link to comment

Steven Adams Kal Drogo mozda? Thunderi u boolji sa cap spaceom i morace nesto da odbace. Adams nije bolji od Vucevica, ali je jeftiniji (ukoliko ovaj stvarno hoce max).

Link to comment

ja sam to sa vucevicem uvek dozivljavao vise kao forumsku foru nego realno stanje

jebem li ga, da li je on to sto im treba

msm, sigurno bi bilo bolje od trenutne situacije, ali mislim da bi njima bolje legao neki centar kome je glavni kvalitet odbrana

 

vucevic bi im pojeo gomilu novca, a to sto im od donosi, oni u dobroj meri imaju na drugim pozicijama

ne fali kingsima "poena u rukama"

Link to comment
45 minutes ago, goofs said:

Steven Adams Kal Drogo mozda? Thunderi u boolji sa cap spaceom i morace nesto da odbace. Adams nije bolji od Vucevica, ali je jeftiniji (ukoliko ovaj stvarno hoce max).

adams ce imati ugovor od 25 miliona sledece sezone. a i nije fa jos dve sezone. ne znam kako je on usao u pricu.

43 minutes ago, pbg12345 said:

ja sam to sa vucevicem uvek dozivljavao vise kao forumsku foru nego realno stanje

jebem li ga, da li je on to sto im treba

msm, sigurno bi bilo bolje od trenutne situacije, ali mislim da bi njima bolje legao neki centar kome je glavni kvalitet odbrana

 

vucevic bi im pojeo gomilu novca, a to sto im od donosi, oni u dobroj meri imaju na drugim pozicijama

ne fali kingsima "poena u rukama"

 

pa horford je upravo suprotno od poentera. a glavni kvalitet mu je odbrana. bio bi odlican on tu, samo ima dva problema, vec mu je 33 i imao bi ogroman ugovor i sa 37 i drugo on ce najverovatnije u neku ekipu koja moze konkurisati za prsten.

Link to comment

Pa kroz trejd, ne kroz FA.

 

Rekoh, Thunderi su u pozamasnom prekoracenju salary capa, treci u ligi po platama, a rezultati im nisu bas tako sjajni. Ako se uzme da su PG i RW nedodirljivi, prvi sledeci koji moze biti zamenjen jeftinijom verzijom je Adams. Iskreno ne verujem da lik vredi 25mil, ali to je mozda ono malo sto su Kingsi spremni da preplate ne bi li dovukli nekoga.

Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Pa kroz trejd, ne kroz FA.

 

Rekoh, Thunderi su u pozamasnom prekoracenju salary capa, treci u ligi po platama, a rezultati im nisu bas tako sjajni. Ako se uzme da su PG i RW nedodirljivi, prvi sledeci koji moze biti zamenjen jeftinijom verzijom je Adams. Iskreno ne verujem da lik vredi 25mil, ali to je mozda ono malo sto su Kingsi spremni da preplate ne bi li dovukli nekoga.

ne vidim zasto bi ga thunderi trejdovali uopste. tesko da sa njegovim trejdom mogu popraviti ekipu.

5 minutes ago, omiljeni said:

i Grayson Allen je uključen u trejd. Već sam bio zaboravio tu njušku. :D

Šta kažu dal će ga otpustiti Memphis? Pitam za Ostoju

zasto bi ga otpustali? ima rookie ugovor, moze se to istrpiti ako vec kreces od nule.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...