Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

6 hours ago, Bane_V said:

Dobar tekst o finansijskim ishodima potpisivanja Durenta, Kleja, Kazinsa i ostalih po GS.

 

Odlican tekst :thumbsup: otprilike dubsima sledi naplata za sve ove godine i dobar menadzment kojim su uspeli da nagomilaju all-star igrace. Sad ako potpisu u KD i KT, placaju cirka 150milki godisnje samo na luxry tax, ostatak ekipe moraju da krpe nekim minimalcima ili mid-level igracima. 

 

Jedini minus autoru sto je najavio krkljanaz na zapadu sledece godine bez da je pomenuo Nagetse :dry:

Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

16 minutes ago, bradilko said:

lejkersi odlicno prosli. kakav crni ingram ili bol.

jos da dovedu kembu ili kajrija i finale je tu

kajri? tesko

kemba bi im legao kao budali samar

3 minutes ago, goofs said:

 

Odlican tekst :thumbsup: otprilike dubsima sledi naplata za sve ove godine i dobar menadzment kojim su uspeli da nagomilaju all-star igrace. Sad ako potpisu u KD i KT, placaju cirka 150milki godisnje samo na luxry tax, ostatak ekipe moraju da krpe nekim minimalcima ili mid-level igracima. 

 

Jedini minus autoru sto je najavio krkljanaz na zapadu sledece godine bez da je pomenuo Nagetse :dry:

krkljanac od drugog mesta nanize

nagetsi su liga iznad :fantom:

Link to comment

protiv lejkersa svako ko drzi do sebe uvek navija. jedino sto ce gsw najpre da tankuje sledecu sezonu, tako da ne znam sto ces morati bas za njih da navijas.

Link to comment

Pitanje je protiv koga su bidovali i koliko malo su ti ostali nudili. Tad u martu kad su im nudili prakticno ceo tim niko nije znao da ce oni izvuci 1. pika a Lejkersi 4.

Boston i Njujork su jos bili u igri, jebiga. 

 

Mozda spakuju Lonza i 4. pik za nesto bolje. 

Link to comment

Dobar trejd Grifina u ovim okolnostima. Tri pika prve runde i dve zamene pika ('23.  i '25.). Daleko je '23, ovo moze da se ispostavi kao masakr.

 

Boston nije hteo da ukljuci Tatuma. Tako da su oni otpali.

Edited by J.R. Cash
Link to comment

Vlasnica Pelikansa verovatno zeli da proda tim sledece godine, ovi svi pikovi i Zion su najbolji moguci izlog koji mogu da ponude. Jos samo da ih kupi Sijetl i super :D 

Link to comment
6 minutes ago, Calavera said:

 

deder elaboriraj malo, sta je bolje mogao da izvuce u ovim okolnostima?

 

kuzmu? pikovi su dobar asset i ništa više od toga. uz to se u suštini kladiš da lejkersi možda i neće biti tako dobri in the long run sa dejvisom kao jasnim superstarom koji će da potpiše max, verovatno još jednim top FA ovog leta koji će da potpiše za max i sa big market LA appealom koji nema skoro nijedan drugi tim u ligi. 

ingram mi se nikad nije sviđao, ball mi je gotivan ali bi understatement bio reći da ima svojih uptinika. hart je dobar bio, ali se nešto bojim i da je on precenjen. 

 

mislim, teško je napraviti trejd don't get me wrong kad ti se igrač aka agent aka lebron ovako pokenja po franšizi. 

 

naravno lejkersima i lebronu sve najgore

Edited by theanswer
Link to comment

jasno je da nisu previse zagrizli za kuzmu (u cemu ih podrzavam), a i on dolazi na naplatu za dve sezone. zapravo, ne bih se iznenadio da proslede i lonza i ingrama dalje za jos pikova, i s njima je slicna situacija. meni je ovaj trejd jos bolji za njih nego onaj propali prvi, gube kuzmu, a dobijaju apgrejd u ovogodisnjem piku, jos jedan pik prve runde, plus svi ovi swapovi u doglednoj buducnosti. dobro, ostaje im rahmetli solomon hill, ali sumnjam da planiraju da napadnu play-off bas ove sezone.

 

meni je kljucna stavka to sto prakticno nisu imali drugih opcija sem lakersa, s obzirom da je ad maltene uklesao u kamenu da namerava da ode tamo. mislim, sama cinjenica da su uspeli da izvuku sve ovo iz situacije u kojoj su od pocetka bili saterani u cosak je potpuni hit. s druge strane, lakersima se bar mora priznati da imaju muda, secanja na billyja kinga su jos relativno sveza.

Link to comment
53 minutes ago, theanswer said:

pikovi su dobar asset i ništa više od toga. uz to se u suštini kladiš da lejkersi možda i neće biti tako dobri in the long run sa dejvisom kao jasnim superstarom koji će da potpiše max, verovatno još jednim top FA ovog leta koji će da potpiše za max i sa big market LA appealom koji nema skoro nijedan drugi tim u ligi. 

 

+1 ovo je jako bitna stavka cele price, Lejkersi u kakvoj god svinjariji da su, tesko da ce propustati plejof dok je Lebron tu, sto samim tim znaci da su pikovi iz donjeg doma prve runde, sto im naravno umanjuje vrednost.

Definitivno je bolja bila polusezonska ponuda sa Zubcem, Kuzmom i 2 pika, umesto sadasnjih 4. Razlika je sto su NOP zaboli Zajona i sad opet imaju telesinu oko koje ce graditi imidz fransize, pa odricanje AD ne deluje toliko kriticno. Na polusezoni to nisu mogli znati, pa je bilo drz-nedaj.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...