Jump to content
IGNORED

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

1 hour ago, Time Crisis said:

 

Jbt, pričamo kao da je u pitanju startni centar u Hjustonu u najmanju ruku. Kao drugi ili treći centar/zamena s klupe, ovo što je odigrao je bilo više nego korektno.

Pa slazem se , on je doneo preokret  ali isto tako je  Denver poceo da se vraca u igru dok je on bio na terenu , trebao je Rivers da ga izvadi napolje malo ranije . Da  Klipersi igraju  samo protiv Sarlota I Denvera svako vece , mozda bi bio i all star igrac, neke ekipe mu bas odgovaraju.

 

Sto se tice Bjelice , ja ocekujem da ce se njegova minutaza I uloga u ekipi smanjivati kako Sakremento bude tonuo na dno zapadne konferencije, ipak  ce Sakremento morati da razigrava raznorazne projekte u  ekipi  i da se bore za sto bolju poziciju na draftu sledece godine  .

Edited by Micko8
Link to comment
  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • б1lme3

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Micko8 said:

Pa slazem se , on je doneo preokret  ali isto tako je  Denver poceo da se vraca u igru dok je on bio na terenu , trebao je Rivers da ga izvadi napolje malo ranije . Da  Klipersi igraju  samo protiv Sarlota I Denvera svako vece , mozda bi bio i all star igrac, neke ekipe mu bas odgovaraju.

 

Sto se tice Bjelice , ja ocekujem da ce se njegova minutaza I uloga u ekipi smanjivati kako Sakremento bude tonuo na dno zapadne konferencije, ipak  ce Sakremento morati da razigrava raznorazne projekte u  ekipi  i da se bore za sto bolju poziciju na draftu sledece godine  .

 

Rivers je to i sam rekao, da je trebalo malo ranije da izađe, ali i da je generalno jako zadovoljan viđenim.

Link to comment

Jel' to Slo-Mo Jinglin' Joe prestao da pije gajbu Foster's-a pred utakmicu, šta li?

 

Šta je s Bjelicom, samo 11 min.?

 

Naprednjak dobar izgleda, dobiše.

Link to comment

losije usao u utakmicu

promasio jedan sut, napravio faul za dodatno bacanje miroticu, pa mu onda sudije izmislile drugu i ovaj ga izveo posle 3 minuta

onda je usao negde u drugoj, dao dva zicera i dobio trecu lg

u trecoj cetvrtini sam vec vise spavao nego bio budan, ali utakmica je tu negde vec definitivno prelomljena pa je razigravao klince do kraja

 

i to malo sto je igrao, ostaje i dalje onaj utisak da nema adekvatan tretnam u ekipi, a ni kod sudija jbg

na stranu bjelica, prilicno je iritantna ta podela prilikom sudjenja, pa se zvezdama svira svasta, a ovim drugima opet svasta, ali sa druge strane

 

posto valjda treci put ponavljam, ne radi se o onom najogrem preskakanju i ignorisanju da je na terenu, nije ni situacija kao u minesoti (bolje je po bjelicu), nego je moj utisak da on kvalitetom igre i jednostavnim resenjima kojima pribegava kad dobije priliku, jednostavno vise zasluzuje loptu

no, bjelica niti ima neko posebnu reputaciju u nba, tek je stigao u ekipu, a i ne deluje kao nametljiv lik, tako da moguce da ce to kroz neko vreme doci na svoje

 

kliperse sam prespavao, ali ako je verovati hajlatsima i statistici, boban nastavlja da gazi :fantom:

 

Link to comment

Boban igrao tri minuta za 3 poena i tri skoka do kraja treće četvrtine... onda je ponovo ušao, dao 10 poena i nije izlazio do kraja :) Vezao 13 minuta...

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Link to comment

Boze kakva tekma Philly - Orlando, Vucevic i Fournier protiv Embiida i JJ-a, Vuc triple-double, Ross pogodio na minut do kraja, ali ipak nedovoljno.

 

Doncic ocajno otvorio utakmicu, ali zato pred poluvreme bas odlican. Kemba dominira i dalje. 

Link to comment

Moram pogledati highlightse, jokara tripl dabl, kolko na kraju ubačio? Videh 35 ak se ne varam par minuta pre kraja. Vučević brutalan tripl dabl takodje. Doncic 26pts uz dosta minuta. Tatum dobar. Što je Simmons malo igrao?

Danas mrzim Lakers

 

F3111AAC-0553-4AF9-99CA-9D36D7B530E2.jpeg

Link to comment
  • teacher locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...