Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

lm, jel su ovi bokanovci i ove njihove crno bele pristase retardirani ili sta?

ono sto se desilo na trecoj, je u najmanju ruku za automatsko praznjenje kompletne hale ako ne i momentalna registracija 20-0 za zvezdu..

nema tu sad, na petoj je bilo gore, da je treca sankcionica kako je trebala, do scena na petoj ne bi ni doslo..

a posto vec treca nije bila sankcionisana kako je trebala, najbolje da je trebalo sa cvecem da ih docekamo..

repesa je zakuvao, futura je prva debelo zagovnala i napravili korak dalje sa pustanjem navijaca na teren, a posto aba nije odreagovala kako je trebala na trecu, drugacije nije ni moglo da bude od onoga sto je bilo.

 

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 hours ago, Блок_64 said:

 

 

Ја се надам од срца да ће се ова лига распасти.

Ne, treba insistirati da se goovna kazne zbog činjenja u plej ofu, oni misle da smo amebe i da zaboravljamo?

1 hour ago, Shaq said:

lm, jel su ovi bokanovci i ove njihove crno bele pristase retardirani ili sta?

ono sto se desilo na trecoj, je u najmanju ruku za automatsko praznjenje kompletne hale ako ne i momentalna registracija 20-0 za zvezdu..

nema tu sad, na petoj je bilo gore, da je treca sankcionica kako je trebala, do scena na petoj ne bi ni doslo..

a posto vec treca nije bila sankcionisana kako je trebala, najbolje da je trebalo sa cvecem da ih docekamo..

repesa je zakuvao, futura je prva debelo zagovnala i napravili korak dalje sa pustanjem navijaca na teren, a posto aba nije odreagovala kako je trebala na trecu, drugacije nije ni moglo da bude od onoga sto je bilo.

 

Treća je sankcionisana jako blago, pa čak nije bilo insistiranja na stopostotnom sprovođenju kazne jer nije bilo ispražnjeno tri reda stolica na tribiama a  u parteru je bilo navijača. Bokan govno o bezbednosti priča, pa gde mu je drugar bio 3 i 4 utakmicu? Gde je NČ gledao utakmicu br 3 i 4?

Link to comment

Gledao sam sinoć Bokana na cg televiziji, kod crnogorskog Milomira Marića, neverovatno kakav govnar. "Puštite treću utákmicu, to je bila samo refleksija događaja na prve dvije, čétvrtu smo orgánizovali besprijekorno". Kao što je priznao prošle godine da je obezbedio fer suđenje, sada direktno priznaje da je organizovao linč na trećoj, a onda kuka kako je bilo neregularno u petoj.

Link to comment

Slicnu argumentaciju je imao Covic kod Marica, plus par poziva na linc novinarke, sa sve odstampanim fotkama sa instagrama, konstatacijom da su sami izabrali da budu siptari...Kvalitetnih 38 minuta mrznje, sve preporuke

Link to comment

nisam to gledao, ne mogu vise da gledam covica, dize mi pritisak. slican efekat kao da gledam vucica. ali sam hteo da vidim bokana, nije mi bio toliko poznat sto se tice javnih nastupa. naravno, nisam iznenadjen, isti je to materijal, tako da su svi ovi neredi i neregularnosti sasvim prirodna stvar sa takvim njuskama. dobro je da nema mrtvih, barem zasad. ume da bude zajebano kada se dva mafijaska kartela bore za teritoriju

Edited by Nikodije
Link to comment
23 minutes ago, Nikodije said:

Gledao sam sinoć Bokana na cg televiziji, kod crnogorskog Milomira Marića, neverovatno kakav govnar. "Puštite treću utákmicu, to je bila samo refleksija događaja na prve dvije, čétvrtu smo orgánizovali besprijekorno". Kao što je priznao prošle godine da je obezbedio fer suđenje, sada direktno priznaje da je organizovao linč na trećoj, a onda kuka kako je bilo neregularno u petoj.

 

Bokan je klasicni ulicni siledzija koji je avanzovao u biznismena, puna je Podgorica takvog olosa sa dna kace. Navikao je da se siri u svom kraju i da bude glavni dasa, sad kad je naleteo na lika koji je funjara na malo vecem nivou od ulicarskog i bio je to jos dok je Bokan u prugastim kupacim skakao u Moracu da bi impresionirao turistkinje iz Ceske, ostalo mu je samo da place. Svi ti nuhudzici, lazovici, bokani su chandala koja se posrala u Podgoricu, marginalci i ulicarska olos koja se dokopala para i uticaja zahvaljujuci kriminalnom Milovom rezimu, nesto slicno kao kod nas Bata Gasic, Palma i tako ti likovi. Lik koji dolazi na utakmicu u kratkom crnom koznjaku i s razdeljkom na sredini cela. Predsednik kluba i privrednik do jaja. Mrsh.

 

Mali Milov smrdo se zaigrao malo, pomislio da je vece mudo nego sto jeste. Zaboravio je da s druge strane ima osvetoljubivog kompleksasa koji je malo veci igrac od njega i organizovanu navijacku masineriju koja vec 30 godina operise kao vojna formacija. Nista sto Bokan moze da smisli sa sudijama, navijacima i "prijateljima kluba" vec odavno nije testirano i sprovedeno od strane Delija i Grobara, na nivou koji Bokan ne moze ni da zamisli a kamoli da uradi. On je debil 'ladno mislio, kad je video da mu tim gubi u Pioniru sa po 20-30 koseva razlike, da ce od finalne serije da napravi svinjac koji se ne moze zavrsiti s navijacima na tribinama i da onda na petoj utakmici bez publike ili na neutralnom terenu ponovo prevesla Covica. Sad bi, ako moze, za zelenim stolom da nahvata neku korist. Ko poznaje Podgoricu zna kakav je to majndset ulicne bagre. To su, na primer, likovi koji su grupno dosli da biju Zarka Lausevica i njegovog brata, zato sto je Zarko glumac i poznat pa da mogu posle da se hvale u drustvu, pa se prenemagali i udarali u "vidju dje ga ubi, jebem mu oca" kuknjavu kad su zagrizli metak. Kukavice i klosari koji su hrabri samo na svom bunjistu i u grupi. Takvi majmuni terorisu Podgoricu otkad ja znam za sebe, a sada su ili u vlasti ili bliski vlastima. To je Dragan Bokan, ulicar i probisvet koji se dokopao para.

Link to comment
8 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Slicnu argumentaciju je imao Covic kod Marica, plus par poziva na linc novinarke, sa sve odstampanim fotkama sa instagrama, konstatacijom da su sami izabrali da budu siptari...Kvalitetnih 38 minuta mrznje, sve preporuke

 

Ta je novinarka koliko si ti Kevin Durent, znas da probacis loptu kroz obruc na terenu ispred zgrade ali kosarkas nisi. Tako i ona, zna sva slova ali novinar nije.

Link to comment
3 minutes ago, harper said:

 

Ta je novinarka koliko si ti Kevin Durent, znas da probacis loptu kroz obruc na terenu ispred zgrade ali kosarkas nisi. Tako i ona, zna sva slova ali novinar nije.

 

ali neverovatno kako na istom principu funkcionisu obe tzv drzave, i srbija i cg. isti olos vodi klubove, isti tzv novinari, isti kriminalci koji se predstavljaju kao navijaci... totalni horor na sta lice oba oka u glavi.

Edited by Nikodije
Link to comment
nisam to gledao, ne mogu vise da gledam covica, dize mi pritisak. slican efekat kao da gledam vucica. ali sam hteo da vidim bokana, nije mi bio toliko poznat sto se tice javnih nastupa. naravno, nisam iznenadjen, isti je to materijal, tako da su svi ovi neredi i neregularnosti sasvim prirodna stvar sa takvim njuskama. dobro je da nema mrtvih, barem zasad. ume da bude zajebano kada se dva mafijaska kartela bore za teritoriju

Preterujes. Na prve 2 se nije desilo nista osim verbalnih uvreda. Ne bi se desilo nista ni na petoj osim verbalnih uvreda da nije bilo trece.
Gmazovi iz Pg nevidjeno spinuju, bukvalno mi nije jasno kako ih nije sramota samih sebe. Pajovic je gostovao u emisiji sa nekim Pg novinarem i posvadjali su se (iako su obojica na istoj strani) jer je Pajovic vrtio istu ovu pricu da je treca odgovor na prve 2 a novinar govorio da nije i pitao je li neko ulazio na teren na prve 2.
Utakmice Zvezde su uglavnom jako dobro organizovane i bez incidenata ako izuzmemo onu jednu u Zelezniku kad je grupa dosla sa namerom da izdivlja.
Link to comment
18 minutes ago, Nikodije said:

 

ali neverovatno kako na istom principu funkcionisu obe tzv drzave, i srbija i cg. isti olos vodi klubove, isti tzv novinari, isti kriminalci koji se predstavljaju kao navijaci... totalni horor na sta lice oba oka u glavi.

 

Ma, ko im jebe mater. To su ti isti likovi koji ne silaze s beogradskih splavova i klubova, voze kao manijaci nocu po gradu i prave sranja a onda, kad se vrate u Podgoricu, u fazonu su "kakvi  su ono cigani u Smrdiju, strasno na sta lice". Svakako necu suzu pustati za botoksiranim "novinarkama" koje su karijeru napravile masirajuci ledjima tudje krevete s nogama u vazduhu. Svi mi ovde znamo kakvo je djubre Covic i na sta je sve spreman ali to ne znaci da treba kukati nad sudbinom slavnog podgorickog kluba koji se gospodski ponasao, osim eto, sto je "par nekih ljudi pravilo neka sranja a mi im nismo mogli nista jer su kupili kartu", kao da je ovde neko sisao vesla pa ne zna ni sta je KK Buducnost, ni kakva je tamo atmosfera otkad je "Moraca" napravljena i ko su Dragan Bokan i Gavrilo Pajovic, Ko ih jebe, sve su ovo zakuvali sami prosle godine i sad mogu samo da placu.

 

Ali, Gavrilo Pajovic sinoc, prica o prosloj sezoni i besprekornoj organizaciji.:frust: Obraza bez.

Edited by harper
Link to comment
3 minutes ago, samo_opusteno said:


Preterujes. Na prve 2 se nije desilo nista osim verbalnih uvreda. Ne bi se desilo nista ni na petoj osim verbalnih uvreda da nije bilo trece.
Gmazovi iz Pg nevidjeno spinuju, bukvalno mi nije jasno kako ih nije sramota samih sebe. Pajovic je gostovao u emisiji sa nekim Pg novinarem i posvadjali su se (iako su obojica na istoj strani) jer je Pajovic vrtio istu ovu pricu da je treca odgovor na prve 2 a novinar govorio da nije i pitao je li neko ulazio na teren na prve 2.
Utakmice Zvezde su uglavnom jako dobro organizovane i bez incidenata ako izuzmemo onu jednu u Zelezniku kad je grupa dosla sa namerom da izdivlja.

 

istina je da u aba ligi vecih incidenata nije bilo punih 17 godina,a covic je deo iste skoro sve vreme, a u zvezdi od 2011. tek pojava ovog nerasta bokana je u covari probudila sav potencijal, i vrlo dobro je pokazao u ovom finalu kakve su mu organizacione sposobnosti™ kada je to potrebno. ali svejedno ne prihvatam to opravdanje da je neki uzas samo odgovor na uzas koji je neko drugi sproveo. ono sto je vidjeno u petoj utakmici ne mogu nikako da prihvatim, 1000 puta bolji odgovor bi bio da smo ih isprasili u normalnoj atmosferi.

Link to comment
32 minutes ago, harper said:

 

Ta je novinarka koliko si ti Kevin Durent, znas da probacis loptu kroz obruc na terenu ispred zgrade ali kosarkas nisi. Tako i ona, zna sva slova ali novinar nije.

Da, ali ono je odvratno, pa onda pominjanje brata koji je pilot u nasoj vojsci. Bas covic 1/1.

Link to comment
6 minutes ago, Nikodije said:

 

istina je da u aba ligi vecih incidenata nije bilo punih 17 godina,a covic je deo iste skoro sve vreme, a u zvezdi od 2011. tek pojava ovog nerasta bokana je u covari probudila sav potencijal, i vrlo dobro je pokazao u ovom finalu kakve su mu organizacione sposobnosti™ kada je to potrebno. ali svejedno ne prihvatam to opravdanje da je neki uzas samo odgovor na uzas koji je neko drugi sproveo. ono sto je vidjeno u petoj utakmici ne mogu nikako da prihvatim, 1000 puta bolji odgovor bi bio da smo ih isprasili u normalnoj atmosferi.

 

I isto bi se povukli s terena na jedno skandiranje s tribina. Hajde nemoj biti naivan, Bokan je imao projekat obe godine, prosle godine mu je uspelo, ove nije. Zajebao ga Pukl.

Link to comment
5 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Da, ali ono je odvratno, pa onda pominjanje brata koji je pilot u nasoj vojsci. Bas covic 1/1.

 

Jeste. Jos je odvratniji bio onaj deo gde je otisao u politiku i "ustvrdio" da je sve ovo sto se desavalo posledica toga sto crnogorski rezim mrzi Srbiju. Samo zbog te izjave bi ga trebalo iscipelariti i zabraniti mu da se bavi kosarkom, nevezano za bilo sta drugo sto se desavalo. Covic nije najveci agresivac od ove plejade nitkova u regionalnoj kosarci ali je najopasniji, ako negde nekada dodje do velikog sranja mozes komotno da pretpostavis da ce se njegovi prsti naci umesani u to. Teska je to fukara, bukvalno je na sve spreman jer ne ume da gubi. Kao ona izjava da on podrzava napore Partizana da dobije WC za Evroligu, kurac bi to izjavio da je izgubio seriju. On glumi dobrohotnika kad pobedjuje, kad gubi ne postoji opasniji dripac od njega.

Edited by harper
Link to comment
14 minutes ago, harper said:

 

Kao ona izjava da on podrzava napore Partizana da dobije WC za Evroligu, kurac bi to izjavio da je izgubio seriju. On glumi dobrohotnika kad pobedjuje, kad gubi ne postoji opasniji dripac od njega.

E, isto ovo sam pomislio kad sam citao intervju. Koliko je Covic generalno prijatniji lik kad su rezultati kako treba :D 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...