Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

Ako je tačno da ima ugovor na dve godine pitanje se ne postavlja, ali očigledno nije tako. Ako se ne pojavi neki drugi evroligas šanse su nam dobre, a očekujem da će ih biti. 

 

Na našoj strani je pionir, arena i atmosfera na koju se definitivno pali. I sam kaže da je doveden sa ciljem povratka Zvezde u EL, bilo bi samo normalno da je sa Zvezdom i igra... 

 

Verovatno bi moralo da se doda nekih 50,60 hiljada za sezonu... 

 

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne znam kako ste zakljucili da su sanse 40 %, kroz ceo intervju provejava koliko je svestan i zahvalan sto je dosao do ovog nivoa i sad ima priliku da igra EL prvi put, mislim da su solidne sanse da ostane. Cak ni Podgorica nije problem koliko ova debilna Kls koju moraju na silu da igraju i to treba da bude prioritet da se nekako resi, da se mozda pomeri Kls da se igra prva (i ostali tako isto) a onda Aba da krene. Ova 2 meseca smaranja niko ne voli.

Link to comment

u tom slucaju bi morao aba ligu da smanjujes, da je ubrzavas, i slicno. to je besmisleno, jer opredelili smo se (ispravno) da aba bude osnovno takmicenje. mislim da je resenje da se stranci potpisu samo za evropu i aba, a da domacu ligu igraju iskljucivo domaci igraci, sa akcentom na mlade koji bi tu imali priliku da se dokazuju. besmisleno je placati berona i riversa za kls

Link to comment

što bi se menjale veličie takmičenja? sve da bude isto, samo se obrne redosled, KLS u septembru i oktobru, a onda ABA normalno. taman dobre pripremne utakmice, da svi provere nova pojačanja i da se doselektiraju natenane. i da se ne poklapa ABA plejof sa završnicom EL  :dry:

Link to comment

Nisam puno gledao fmp ove godine, mada ni ova ekipa nije bas ista koja je gurala veci deo sezone. Ali ovaj fmp je bas lepo gledati.

 

Mega za njih izgleda kao skup veterana. Ima bas dosta sjajnih klinaca.

 

Ovaj mali tomasevic nije imao neki ucinak al bice bruka igrac. Igra na 4, visok je ko dobric. Sportska gradja, nije napucan, al je jak za sve pare. Odbio se ristic od njega ko dete. Cak je odza razdrmao. Nema strah. Ima i lepu mehaniku suta i super se krece. Ima 17 godina, ako poraste jos koji cm zver u najavi.

 

Paunovic isto moze puno. Ima neki klinac pavicevic, takodje 2001 godiste, deluje ko da osnovnu skolu nije zavrsio, al gabariti risticevi.

 

I nemanja popovic je intresantan igrac u pespektivi.

 

Najbolji je bio ovaj novozelandjanin dilejni. Skroz zanimljiv igrac. I on je zarobljen negde izmedju 3 i 4 al pametan igrac...

 

Uskokovica nisam pomenuo jer nije imao dobar mec. Dobro su ga nasi stisli, a i sut ga nije hteo. Jos ga dobric zalepio na kucanju onako u svom stilu.

 

Ristic je bio najkorisniji i u napadu je stvarno odlican, al mora ozbiljno da poradi na snazi i odbrani preko leta ako zeli dobru karijeru.

 

Borisa je imao nekoliko sjajnih poteza, stranci igrali koliko treba, covkins podelio 16 asistencija, na kraju 17 razlike iako su u trecoj sisli i na 6 nije delovalo da ce drugacije da se zavrsi.

 

Sve u svemu lepo za gledanje, jedina mana je standardna kls poseta. Bar sam mogao da pustim klince da trckaraju gde hoce...

 

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment

   Meni se Paunović sviđa, iako sam ga gledao samo par puta. Pametno igra, ne glavinja, dosta se oslanja na šut sa kapice i redovno pogađa, kao što je svojevremeno Rakočević radio. I oko koša se dobro snalazi, u prvom poluvremenu je izbegao Odžovu dandaru i položio o tablu. Dobro i izgleda, vižljast, duge ruke. 

  Od Popovića nisam video ništa, Tomašević i Pavićević premalo igrali. 

   Delany ostavio najjači utisak, izuzetno elegantan, skoro sve komplikovane situacije rešio na vrhunski način, šutnuo 1 trojku i pogodio (protiv Borca 5-4), doprinosi u skoku na obe strane. Jedino bacanja 5-1, možda je slučajnost. Vidim da je igrao samo na NZ, a ima 23 godine, to mi je malo čudno, pride je reprezentativac 3 godine. 

Link to comment

Dobar paun, pored ovoga sto je napisao fandorin, odlicno se postavlja i ima ga na ofanzivnom skoku stalno. Deluje da se lepo prilagodjava. Mogla bi sledeca sezona da bude njegova. Narocito ako ostane ovaj trener. Lepo uklapa ekipu.

 

Za tomasevica rekoh da nije ni igrao puno niti je imao neki statisticki ucinak, vec neki utisak sa parketa kako je izgledao u duelima sa nasim igracima.

 

Sent from my RNE-L21 using Tapatalk

 

 

 

 

Link to comment

Delany (ne Delaney) je budućnost NZ košarke i bitan šraf u podmladjenoj ekipi Tall Blacksa. Klinac je iz Nelsona, igrao u Giantsima (državna liga - gde sve bivse zvezde reprezentacije idu nazad da razvijaju mlade), a vlasnik tima je moj ćelavi grobarski poznanik Nenad Vučinić, bivši selektor, itd. 

 

Eto kako je završio u FMP, umesto u australijskoj NBL ligi gde se takmiči i jedan tim sa NZ.

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...