Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

Готивим ја Мајкару и он готиви нас али он ове године није одиграо добру утакмицу. Много је назадовао и било би боље довести замјену. 

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa znam, ali imao je i Simonović loše sezone, i Đenka.. ali to su igrači koji su u sistemu. lakše će Maik  da podigne formu, nego da nađeš  nekog potpuno novog, upotrebljivog, a u tom cenovnom rangu..

 

 

Edited by levi
Link to comment
1 hour ago, levi said:

 

to, da igramo protiv Dunava i Zlatokose svaki drugi dan

 

manje više isto, da li tučemo njih 50 ili Budućnost 40 razlike

 

У чему је конкретно разлика између Динава,Динамика, и Крке Морнара Задра.

Цела лига има два озбиљна клуба од чега су два из Србије и један из Хрватске и један и Миловине.

Link to comment
32 minutes ago, levi said:

bojim se da će roster morati da se proširi na 15 upotrebljivih EL igrača, jer se dodaje još 4 dupla kola, na i onako surov dosadašnji raspored. biće tu odmaranja i propuštanja utakmica, pogotovo u Stratosovim i Fayeovim godinama, pod uslovom da ostanu, a terebalo bi jer mnogo znače

 

zato bih ostavio i brata Maika iako je imao lošu sezonu, opet je imao bolju sezonu od npr Kuzmića :dry: koji se aklamacijom priželjkuje. mislim voleo bih  da se vrati Kuzmić ako ima šanse,  ali posle prpopuštene sezone nije to više onaj Kuzmić od pre dve god. ako ništa trebaće mu vremena,  a ima mnogo utakmica

 

Na ovaj roster koji je Shaq postavio stavi Ristica, Nenadica i jednog ekstra pleja i to je tih 15 igraca za sezonu. Kad bi ovaj roster uopste bio realan, a nije.

Link to comment
7 minutes ago, Блок_64 said:

 

У чему је конкретно разлика између Динава,Динамика, и Крке Морнара Задра.

Цела лига има два озбиљна клуба од чега су два из Србије и један из Хрватске и један и Миловине.

 

Мислиш четири озбиљна клуба. Ако су и само четири, боље него само два.

Link to comment
11 minutes ago, Cane Vukic Prebranac said:

 

Мислиш четири озбиљна клуба. Ако су и само четири, боље него само два.

 

За кога је боље.

Link to comment

@Shaq, mislio sam da si shvatio prošli put, sad ti poslednji put kažem, još jednom bilo šta vezano za politiku spomeneš na sportu banovaću te trajno... OK?

 

Mislim, možda te baš briga da li ču te trajno banovati, ali mene još više briga... Dakle, nikakvi Šešelji, nikakvi Naprednjaci, ništa... OK?

Link to comment
2 minutes ago, levi said:

to neko posebno pravilo samo za šaqa ili važi i za ostale?

Važi i za ostale...No, Šek je u poslednjih para dana forsirao... Danas mu otpisujem na tipfeler da nije namerno napisao Šešelj umesto Kešelj, pa da mu pojasnim da se ne igra više time...

 

Optuživanje navijača sa druge strane brda da su naprednjački šljam ili kako je već prošli put napisao, da ne kopam po korpi, je bilo vrlo ružno...

Link to comment
2 minutes ago, MiddleClass said:

E vala ako je nazivsnje Keselja Seseljom za trajni... :D

To ne, ali ono pre toga, to više ne želim da se toleriše... AKo neko  navija za CZ, Radnički, Partizan, Vojvodininu ili bilo koji drugi klub u Srbiji, ne znači da je i naprednjački ološ...

Link to comment

Da, zbog nepreciznosti u banlogu, pobrkao sam deo oko politike... Šek je samo patkometrisao prošli put...

 

No, ostaje ovo što sam rekao, manite se politike i takvog načina prozivanja protivnika...

Link to comment
10 minutes ago, radisa said:

Važi i za ostale...No, Šek je u poslednjih para dana forsirao... Danas mu otpisujem na tipfeler da nije namerno napisao Šešelj umesto Kešelj, pa da mu pojasnim da se ne igra više time...

 

Optuživanje navijača sa druge strane brda da su naprednjački šljam ili kako je već prošli put napisao, da ne kopam po korpi, je bilo vrlo ružno...

aj bas iskopaj gde sam to napisao da je iko naprednjacki pazi podvlacim sljam, i sam cu se samobanovati...

a to za spominjanje snsa i naprednjaka, navijaci partizana koriste preko 5 godina za zvezdu,  a sad kao vredja tvoja tanana osecanjanja kad se partizan dovedi u kontekst sa sns-om..

sto bi se reklo, vid kurca u slamenom sesiru :coffe:

 

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...