Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, renne said:

A Futura ništa?

ne gledaj u tuđe dvorište! ništa se neće istorijsko desiti u evroligi sledeće sezone. već znamo bar 3 učesnika f4.

a meri se sa boljima a ne ..

1 hour ago, Joe D said:

zbilja drakonska kazna

očekivana kazna kad znamo ko su vlasnici lige. futuri ni po repu. kao dovoljno su propatili. a za onu treću utakmicu minimum suspenzija dvorane pola sezone. iako sam navijao za njih ono je najveći užas koji sam gledao uživo a gledao sam dosta  utakmica još od polovine 80-ih. još sam bio iza zvezdine klupe i sve sam video vrlo dobro. žalosnoo se ponašaju koš. savezi i sva priča sa evroligom. treba evroliga da postane vlasnik aba lige. ovako nema leba. sve je dozvoljeno klubovima jer oni maltene sami sebi određuju kazne. i peta utakmica. svi se prave ludi, od murije, obezbeđenja i onaj retos ilić koji kaže sačekaj 4. četvrtinu, i oni trbuljati huligani koji maltretiraju igrače i igraju basket i slikaju se na terenu. to je dno. nema gore. 

i onda pišu saopštenja ali zapravo o sebi. čović šljam koji čak i svoju porodicu zloupotrebljava i onaj "pošteni" bokan dps- ovski ološ.

oba kluba besprekorno organizuju evroligaške utakmice, dele poklone protivnicima i slično. vlasništvo ili evroliga da kažnjava

 

 

Link to comment

pa imao je zimus/jesenas neki intervju za neki opskurni portal

kaceno ovde

ja pogledao i zakljucio isto sto i vi

samo jbg tad bas nije bilo popularno reci bilo sta afirmativno za filipa

 

msm, nikakvo dizanje u visine, jednostavno uzevsi okolnosti u obzir, po mom misljenju ispao je prilicno normalan

Link to comment

Takav je verovatno i Nebojša bio kao igrač. Sudite o Filipu kada za 30 godina bude pisao saopštenja i tražio da ono što je ostalo od države već jednom zarati sa Moračom.

Link to comment

Ljudski minimum briljira...

http://kosarka.hotsport.rs/2019/04/26/bokan-covicevu-aba-ligu-nece-igrati-nisam-isao-na-majstoicu-zbog-ugrozene-bezbednosti-pricao-sam-sa-bartomeuon-o-vajld-kardu/

 

"– Najmanji je problem ko je šampion, najmanji je problem da li će poništiti finalnu seriju ili neće. Iza našeg zahteva ne stoji samo interes Budućnosti, nego svih klubova koji se takmiče u ABA ligi. Mi smo okupili pravni tim i došli smo do zaključka da treba da pokušamo da spasimo ABA ligu. Svim ljudima koji vole ovaj sport u interesuje da ova liga živi, jer je sad definitivno ubijena. ABA liga u ovom trenutku ne postoji, mi je nemamo! Niti imamo kontakta sa ABA ligom. Imao sam nekoliko razgovora sa predsednikom Dodikom, koji je pokušao da zakaže Skupštinu ABA lige 30. aprila, ali je to odloženo čak i pre pete utakmice. Danas sam pred početak emisije, dobio poziv, Skupština je 14. maja u Banjaluci, poručio je Bokan, a prenosi ‘antenaM‘.

Čelnici ‘plavih’ zbog bezbedonosnih razloga peti meč pratili su iz Podgoice.

Da sam bio na utakmici pomogao bih kvalitetnijem rešenju cele situacije. Procenjeno je da mi je ugrožena bezbendost, da u dvorani nisam mogao biti bezbedan, i javljeno mi je od velikog broja ozbiljnih ljudi iz Srbije – da ne dolazim. Upravni odbor kluba je bio zajedno u jednoj prostoriji u Podgorici i gledao utakmicu. Dobijali smo redovno sve informacije. Doneli smo odluku da ne izlazimo na parket. Posle toga sam imao nekoliko poziva predsednika ABA lige Dodika. On je bio na parketu sa Čovićem, Novoselom i Čabarkapom."

Piljar....ljudski minimum, sada sam tek uveren da Zvezda MORA da insistira na bar jednakoj kazni za KK Budućnost.

Link to comment
4 hours ago, simple red white said:

Ljudski minimum briljira...

http://kosarka.hotsport.rs/2019/04/26/bokan-covicevu-aba-ligu-nece-igrati-nisam-isao-na-majstoicu-zbog-ugrozene-bezbednosti-pricao-sam-sa-bartomeuon-o-vajld-kardu/

 

"– Najmanji je problem ko je šampion, najmanji je problem da li će poništiti finalnu seriju ili neće. Iza našeg zahteva ne stoji samo interes Budućnosti, nego svih klubova koji se takmiče u ABA ligi. Mi smo okupili pravni tim i došli smo do zaključka da treba da pokušamo da spasimo ABA ligu. Svim ljudima koji vole ovaj sport u interesuje da ova liga živi, jer je sad definitivno ubijena. ABA liga u ovom trenutku ne postoji, mi je nemamo! Niti imamo kontakta sa ABA ligom. Imao sam nekoliko razgovora sa predsednikom Dodikom, koji je pokušao da zakaže Skupštinu ABA lige 30. aprila, ali je to odloženo čak i pre pete utakmice. Danas sam pred početak emisije, dobio poziv, Skupština je 14. maja u Banjaluci, poručio je Bokan, a prenosi ‘antenaM‘.

Čelnici ‘plavih’ zbog bezbedonosnih razloga peti meč pratili su iz Podgoice.

Da sam bio na utakmici pomogao bih kvalitetnijem rešenju cele situacije. Procenjeno je da mi je ugrožena bezbendost, da u dvorani nisam mogao biti bezbedan, i javljeno mi je od velikog broja ozbiljnih ljudi iz Srbije – da ne dolazim. Upravni odbor kluba je bio zajedno u jednoj prostoriji u Podgorici i gledao utakmicu. Dobijali smo redovno sve informacije. Doneli smo odluku da ne izlazimo na parket. Posle toga sam imao nekoliko poziva predsednika ABA lige Dodika. On je bio na parketu sa Čovićem, Novoselom i Čabarkapom."

Piljar....ljudski minimum, sada sam tek uveren da Zvezda MORA da insistira na bar jednakoj kazni za KK Budućnost.

 

 

 

Ја се надам од срца да ће се ова лига распасти.

Link to comment

dokle vise ova izdrkavanja.. pre 5 dana onaj magarac bradilko dodje i izvredja me nicim izazvan, a mene suspenzuju..

ja sve kuliram, sto me ona tri tuzna gavrana u koaliciji sa radisom svako malo prijavljuju i kaznjavaju, a oni sto prave 10 puta teze prekrsaje i patkometrisanje to nikom nista.. 

za razliku od njih ja nikog ne riportam, jer su mi nebitni, a nije da ne zasluzuju hladjenje svako malo :coffee: 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...