Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

Radanov? Ako je Tomić opravio Borishu daj da vidimo šta može da napravi od Radanova. Za početak u kls, ako bi mogao da odigra to što je igrao Davidovac

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ovo sinoć je bilo pregrozno. In a nutshell pokazatelj da bi šaka iskompleksiranih mafijaša mogla da organizuje još jedan rat na Balkanu u roku od par meseci aktivne kampanje. Previše medieval glupana ovde ima. Da stvar bude gora, ovde čak i nije reč o nekom mafijaškom razračunavanju već prostim kompleksima dvojice patuljaka. Ujedno se izvinjavam Crnogorcima, što sam i za trenutak pomislio da su Srbijanci u bilo kom smislu bolji. Jedino što bih pohvalio su igrači. Zvezdini su bili jako staloženi i dostojanstveni u Podgorici, najveći deo "domaćih" igrača Budućnosti ovde (Popović, Gordić, Barović) - njih su ovi banditi najviše ugrozili jer im se živo jebe za sopstvene robove  igrače.

 

Najžalije mi ABA lige, koja će se ugasiti ako sledeću sezonu ne počne sa novim pravilima i rigoroznijim kaznama. To bi baš bila šteta, jedna od retkih normalnih stvari u ovom retardiranom okruženju (uključujući tu i sudjenje koje je bilo fenomenalno - ono sinoć nije bilo lako suditi, a odsudili su maksimalno profesionalno, Pukl je car).

 

Što se tiće košarke, Zvezda je sve domaće utakmice odigrala stvarno brutalno. Šteta je što su kompleksi njenog gazde doveli do toga da se manje priča o vrhunskom kvalitetu koji je Zvezda prikazala, npr ona sekvenca sa rampom na Kolu, trojkom Riversa, a potom rampom i kucanjem Boriše je jedna od najjačih koju sam ikad video na ovom nivou. Tomić zna znanje, to se odmah videlo...imao je svoje propuste u nekim neizvesnim završnicama, valjda je nešto naučio od toga, imao je malog debelog, koji mu je na kraju ipak vratio poverenje i imao je 3 iskopa koji su bili najbolji igrači sezone -  Baron, Faye i Stratos. Oživeo je i Borišu, i imao verovatno 3 najdominantnije utakmice Zvezde od kada ja pamtim.

 

Za sledeću sezonu, samo nek ne diraju Fajea i Borišu na poziciji 4, sve ostalo može da se pregovara. To je najbolji par četvorki koji smo ikad imali. Jedna od stvari koja je Zvezdu učinila najboljom je zaštita obruča, koja mislim nikad nije bila bolja  - Boriša, Faje, Odžo, Dobrić, pa i Davidovac...te rampe u nizu su i sinoć prelomile utakmicu. Što se midžeta tiče, hodajući rekreativac, ali pokazao je da ima muda, nemam obraza da poželim da ga se reše, mada će na EL nivou tek delovati smešno.

 

E da, i ako Stratos bude mogao da hoda, ostaviti ga...pls

Edited by Ivo Petović
Link to comment
13 hours ago, Nikodije said:

Btw iste veceri posle treće utakmice smo saznali da je jedan od glavnih podgoričkih pljuvača bio Amar Nuhodžić. Postavlja se pitanje da li ćemo isto tako brzo saznati i ko su ovi naši pljuvači, i zašto nećemo.

 

Ево  помоћ пријатеља :D.

 

- Секао жицу у Ђенови

- Утрчао у терен на Србија- албанија

- Инцијали И.Б

-Од раније познат полицији.

 

Link to comment
44 minutes ago, Блок_64 said:

 

На ком језику су се огласили.

 

Сложићеш се да то што их је на свлачионици дочекао натпис на албанском је посебан ниво јадности. 

Link to comment
1 hour ago, Блок_64 said:

 

Ево  помоћ пријатеља :D.

 

- Секао жицу у Ђенови

- Утрчао у терен на Србија- албанија

- Инцијали И.Б

-Од раније познат полицији.

 

Ivan Bekjarev

Link to comment
1 hour ago, renne said:

Tomić u Jutarnjem priča o svemu šta su doživeli u Podgorici

 

Bice zanimljivo gledati ovo. Sa je Jutarnji, ciji je to program?

Link to comment
22 minutes ago, darkonet said:

na drugoj strani Covic na Hepiju, ispricao citav scenario ahaha

 

matori udbas je na vrhuncu, nece moci da se zivi od njega u narednom periodu. uzvratio udarac, ovo su dani slave za njega. delovalo je da je u slobodnom padu nakon odlaska radonje, pa promasaj sa alimpijem, pa losa sezona, i na kraju ga bokan dotukao i uzeo mu titulu.. ali ne lezi vraze, vratio se jos jaci. uzvratio bokanu jos jace, pride filip odigrao odlican plej of i bio bitan deo sampionskog tima. verujem da ovakav scenario nije mogao ni da sanja proslog leta. sada ostaje samo da gledamo sta ce sledece uraditi da sjebe ovo sto je sada napravio, jer to kod njega tako ide, u ciklusima

Edited by Nikodije
Link to comment

Ja ne znam kako mozete da slusate tog gmizavca. Ogadi mi zivot svaki put kad otvori usta. (Covic, ne Tomic. Mada se i ovaj trudi u zadnje vreme da tercira gazdi sto je vise moguce)

Link to comment
13 hours ago, assignment said:

Ovog leta, ugovori sa Zvezdom isteći će Džou Reglendu, Marku Kešelju, Stratosu Perperogluu, Mohamedu Fajeu, Branku Laziću, Filipu Čoviću, Maiku Cirbesu i Kejsiju Riversu.

 

Vidim Billy Beron, Dobric, Davidovac i Simanic nisu na ovoj listi, samim tim, to bi trebalo da ostane sigurno ako neko ne misli da placa obestecenje...

 

Fajea i Čovkinsa zadržati, Perpera ako bude 'teo, ovo ostalo nek se snalazi.:fantom:

Penzioneri i trudnice da se stisnu, valja napadati F4 sledeće sezone.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...