Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

vidim ja da si ti malo malo, pa mene pomesao sa nekim, jer od ovih zadnjih 10-ak banova sto si mi dao, bar 83% nema veze sa mozgom, i ocigledno je bio plod tvoje mesavine mene sa nekim drugim likovima..

politkom nit se bavim nit me interesuje, a ovaj kontekst koji ja koristim, je 10 puta blazi od onog koji su svi navijaci partizana ovde, koristili u poslednjih 5 godina.

Link to comment
2 minutes ago, Shaq said:

vidim ja da si ti malo malo, pa mene pomesao sa nekim, jer od ovih zadnjih 10-ak banova sto si mi dao, bar 83% nema veze sa mozgom, i ocigledno je bio plod tvoje mesavine mene sa nekim drugim likovima..

politkom nit se bavim nit me interesuje, a ovaj kontekst koji ja koristim, je 10 puta blazi od onog koji su svi navijaci partizana ovde, koristili u poslednjih 5 godina.

Vidi, to šta ima veze sa mozgom, na tvoju žalost ovde odlučuje neko drugi... To što ti miliš da podjebavanje druge strane brda nije za ban, to je tvoj problem...

 

Drži se pravila i sve ok... Nemoj se držati pravila i znaš šta sledi...

Link to comment
5 minutes ago, radisa said:

Vidi, to šta ima veze sa mozgom, na tvoju žalost ovde odlučuje neko drugi... To što ti miliš da podjebavanje druge strane brda nije za ban, to je tvoj problem...

 

Drži se pravila i sve ok... Nemoj se držati pravila i znaš šta sledi...

 

Istini za volju, gomila besmislenih banova na sve strane. Kapiram da radiš u leru ali makar pročitaj dva puta pre nego što odvališ neki izmišljeni ban, A s druge strane preskačeš direktne uvrede iz samo tebi poznatog razloga i izbegavaš odgovor kada te ljudi pitaju zašto si to uradio. Takvim ponašanjem i rezonovanjem samo doprinosiš lošoj atmosferi umesto da je popravljaš. Ako si se umorio, daj nekom drugom ko će raditi sa više od 2% volje. 

Link to comment

Niko da se seti da mi imamo centra na privremenom radu u Italiji.

Prati li neko da li je Jovanović napredovao nešto ove godine?

 

btw: ko je beše ono uložio pare za Budućnost u kladionici? :)

Link to comment
9 hours ago, salerokada said:

 

 

btw: ko je beše ono uložio pare za Budućnost u kladionici? :)

 

 

Bilo ih je dosta na ovoj temi... :D

Link to comment
10 hours ago, Moća said:

@radisa mi u kuci svi Keselja zovemo Seselj jer je toliko otprilike koristan u Zvezdinoj igri.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

Bukvalno tako. Dakle Kešelj/Šešelj nema apsolutno nikakvih političkih konotacija, već je sprdnja na račun korisnosti, a zgodno se namestilo da prezimena liče.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment
14 hours ago, radisa said:

@Shaq, mislio sam da si shvatio prošli put, sad ti poslednji put kažem, još jednom bilo šta vezano za politiku spomeneš na sportu banovaću te trajno... OK?

 

Mislim, možda te baš briga da li ču te trajno banovati, ali mene još više briga... Dakle, nikakvi Šešelji, nikakvi Naprednjaci, ništa... OK?

Ako nisi upoznat, Kešelja među navijačima zovu "vojvoda" ili "Šešelj" i to je jedina sličnost sa debelim bivšim vojvodom i rijaliti političarem.

Ali ako je to zvanična politika foruma dobro je da ste napisali.

Već su obasnii prethodnici ali nije zgoreg ponoviti.

Edited by simple red white
Link to comment

Pozdrav svima, pade forum B92 pa sam se prebacio kod vas, jer sam cuo da ima dosta ljudi sa tog foruma koji pisu i ovde. Ja sam od onih koji vise citaju, pa vas necu smarati, nadam se :D

Medjutim, ne pratite nesto bas ovu KLS, Zvezda zabelezila i drugu pobedu, u gostima protiv Zlatibora 82:68, a niko ni reci o tome. Davidovac izdominirao - 22 pts, ostali nista posebno, Kej Si 11, Bili i Ristic po 10. 

Edited by BobRock
Link to comment
38 minutes ago, BobRock said:

Pozdrav svima, pade forum B92 pa sam se prebacio kod vas, jer sam cuo da ima dosta ljudi sa tog foruma koji pisu i ovde. Ja sam od onih koji vise citaju, pa vas necu smarati, nadam se :D

Medjutim, ne pratite nesto bas ovu KLS, Zvezda zabelezila i drugu pobedu, u gostima protiv Zlatibora 82:68, a niko ni reci o tome. Davidovac izdominirao - 22 pts, ostali nista posebno, Kej Si 11, Bili i Ristic po 10. 

 

Rekao je Tomic, eto igracima dodatnog treniga sutra.:D

 

Kako bilo ko i da komentarise kad nije moglo nigde da se gleda?

Link to comment
9 hours ago, BobRock said:

Pozdrav svima, pade forum B92 pa sam se prebacio kod vas, jer sam cuo da ima dosta ljudi sa tog foruma koji pisu i ovde. Ja sam od onih koji vise citaju, pa vas necu smarati, nadam se :D

Medjutim, ne pratite nesto bas ovu KLS, Zvezda zabelezila i drugu pobedu, u gostima protiv Zlatibora 82:68, a niko ni reci o tome. Davidovac izdominirao - 22 pts, ostali nista posebno, Kej Si 11, Bili i Ristic po 10. 

dobro nam došao

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...