Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

45 minutes ago, samo_opusteno said:


Preterujes. Na prve 2 se nije desilo nista osim verbalnih uvreda. Ne bi se desilo nista ni na petoj osim verbalnih uvreda da nije bilo trece.
Gmazovi iz Pg nevidjeno spinuju, bukvalno mi nije jasno kako ih nije sramota samih sebe. Pajovic je gostovao u emisiji sa nekim Pg novinarem i posvadjali su se (iako su obojica na istoj strani) jer je Pajovic vrtio istu ovu pricu da je treca odgovor na prve 2 a novinar govorio da nije i pitao je li neko ulazio na teren na prve 2.
Utakmice Zvezde su uglavnom jako dobro organizovane i bez incidenata ako izuzmemo onu jednu u Zelezniku kad je grupa dosla sa namerom da izdivlja.

Incident je i pljuvanje i bacanje raznih predmeta u teren, dobro, mnogo benigniji nego upad u teren tako da je ta treća u stvari i bila zlo koje Bokan nije hteo da spreči (verujem da je i učestvovao u organizovanju) sa željom da mu se desi peta utakmica kakva jeste i da pokuša za "zelenim stolom" da dobije titulu.

Malo se preračunao kod očekivanja da će nakon što su uslovili početak utakmice  sa "čist teren bez bacanja predmeta" ili odmah napuštamo i stvarno bi, čist teren  i stvarno niko ne baci ni šibicu i stvarno ga Čović zajeba jer mu nije dao argument za napuštanje terena.

Sada pričaju o nesretnom Neši Iliću koji je vrlo nespretno u obraćanju navijačima pomenuo EL i čekajte 4/4...lik je totalno izgubljen i tvarno je nejasno šta je sa tom 4/4 hteo da kaže.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

   Harper objasnio sve kako treba, pa ajde da se vratimo na sklapanje ekipe za EL. 

 

   Volters napušta Žalgiris. Čovke da mu spremi ugovor i pasoš u kompletu, Pefi da prelomi nakon 7 godina nećkanja, Đenka će da dođe, ne brinem i Kuz. Sve ostalo je već posloženo, princ Felipe treći plej da uskoči u ABA ili ako se neko nedajbože povredi, vojvoda utropršćen u rolci pored klupe, Bili, Kejsi, Strato, Laza, Šegi, Deki, Aleksa, Boriša, Mo, Ojo i Rile. 

 

   Šteta za Uskokovića, možda smo mogli da ga probamo u Ekspres ligi. 

Link to comment

s tim što bi Rile stvarno mogao prvo da odigra neke ozbiljne minute za FMP, pa onda da se vrati. nije sramota i OJO je posle koledža išao u Železnik pa tek onda u Zvezdu. a za EL da tražimo nekog spremnijeg kao Kuzmića (mada je Ćoki rekao da Zvezda nikome neće oporavljati karijeru dva puta, a njegova reč nešto znači :dry:), brata Maika, ali i nekog malo raznovrsnijeg, ko osim centarskih stvari ume  nešto i da doda i da šutne, tipa Todorovića :sleep:

Edited by levi
Link to comment
22 minutes ago, fandorin said:

   Harper objasnio sve kako treba, pa ajde da se vratimo na sklapanje ekipe za EL. 

 

   Volters napušta Žalgiris. Čovke da mu spremi ugovor i pasoš u kompletu, Pefi da prelomi nakon 7 godina nećkanja, Đenka će da dođe, ne brinem i Kuz. Sve ostalo je već posloženo, princ Felipe treći plej da uskoči u ABA ili ako se neko nedajbože povredi, vojvoda utropršćen u rolci pored klupe, Bili, Kejsi, Strato, Laza, Šegi, Deki, Aleksa, Boriša, Mo, Ojo i Rile. 

 

   Šteta za Uskokovića, možda smo mogli da ga probamo u Ekspres ligi. 

 

Pefi se nećka još od Opačine salate, ima tome već punih 10 godina.

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 

Pefi se nećka još od Opačine salate, ima tome već punih 10 godina.

   Ja mislim da smo njega prvi put zvali kad je Rakoč dolazio, 2012. Tad je bio baš blizu, ali je tražio veću lovu. U Opačino vreme je Gordić bio aktuelan. 

Link to comment

prvi put je bio aktuelan tog leta 2009, kari ga je jako zeleo. pa je tu bila ona drama oko sedenja u salati. ali trebalo je da se plati veliko obestecenje. mozda je sada najrealnije da ga dovedu

Link to comment

Са Пефијем, Ђенком и Капитеном бисмо пеглали најјачу одбрану од задње титуле Детроит Пистонса. 

Link to comment
18 hours ago, Блок_64 said:

 

 

Ја се надам од срца да ће се ова лига распасти.

 

to, da igramo protiv Dunava i Zlatokose svaki drugi dan

 

manje više isto, da li tučemo njih 50 ili Budućnost 40 razlike

Link to comment

lm, komplexasi na stranu..

ovo je meni top™, s tim sto bi morali da laziramo ugovore, posto bi ovaj tim kostao debelo ispod el minumuma :coffee:

spacer.png

 

naravno, sada nidje insajdera da kaze kakva je situacija sa baronom, fayeom, kc-om i perpom, al bitno da kad krene sezona prelaznog roka, pojavi se njih 100 i svako ima neku ekskluzivu, koja je naravno nidje veze..

 

no, da prokomentiramo malo ovaj sastav, i sta je ralno sta ne..

 

-moje licno i personalno misljenje je da je jovic bolji igrac od markovica, a pri tom je i jeftiniji, te otuda ostaje nejasno zasto se pefi uopste i dovodi u vezu sa nama(pricam za ove kvazi insajdere :P)..

no sa druge stane jovic je igrac koji se redovno povredjuje u bitnom delu sezonu, tj kada krece play off..

suma sumarom sanse da dodje jedan od njih dvojice su 1,3%

 

-stos tice barona, ne verujem da ce imati nekih ponuda, a i cenim da mu se svidja ovde, plus mogucnost da prvi put igra el, tako da i sa ugovorom tu do 300k, mozda i malo ispod, ne bi trebalo da bude problema oko ostanka, osim ukoliko se bas ne pojavi neki el klub sa masnom ponudum, not that likely.. 

 

-faye igra za 150k dolara, sto se mene smatra, komotno mu to podici za jos 100k, a sto se tice nekih drugih ponuda, tesko da cemu ista bolje stici.. da je par godina mladji, najverovatnije bi se u narednih par godina dobro naplatio, ovako tesko da ce iko od velikana biti zainteresovan za njega..

 

-kuz, ne znam koliko je raelno i kakav mu je status u realu, vise su to neke zelje cestitke i pozdravi

 

-jr cox, tesko da je to moj izbor, al to je nesto na sta ne mozemo da uticemo i jebati ga

 

-kc promenio sam misljenje i smatram da bi nam njegov ostanak bas jako puno znacio, al nisam bas siguran da li je to realno

 

-sto se tice perpa, ako se fizicki oporavi i ako je psihicki jos u prici, no brainer za produzenje ugovora na jos jednu sezonu

Link to comment

bojim se da će roster morati da se proširi na 15 upotrebljivih EL igrača, jer se dodaje još 4 dupla kola, na i onako surov dosadašnji raspored. biće tu odmaranja i propuštanja utakmica, pogotovo u Stratosovim i Fayeovim godinama, pod uslovom da ostanu, a terebalo bi jer mnogo znače

 

zato bih ostavio i brata Maika iako je imao lošu sezonu, opet je imao bolju sezonu od npr Kuzmića :dry: koji se aklamacijom priželjkuje. mislim voleo bih  da se vrati Kuzmić ako ima šanse,  ali posle prpopuštene sezone nije to više onaj Kuzmić od pre dve god. ako ništa trebaće mu vremena,  a ima mnogo utakmica

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unpinned this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...