Jump to content
IGNORED

Sinan Sakić i JV, društveni fenomen


James Marshall

Recommended Posts

13 minutes ago, Filozof manijak said:

 

 

Ne stavljam jednakost između njih, već pričam o principu, doslednosti.

ja priznajem da sam ograničen jer smatram da je muzika JV (i kasnije nastali dens i turbofolk 90ih) smeće. Zato sam protiv ripovanja Sinđe.

OK, nekome Sinđina muzika nije smeće, naprotiv. Zato je i ripovao.

Što bi se onda bunili da neko voli  Cecinu, Jecinu muziku i da ih  u neko bliže vreme ripuje (kad pandrknu od overdoza npr)? 

 

Biću dosljedan u smislu da ako neko bude ripovao, da će da me boli ona stvar da mu to nabijam na nos, da ću da produžim dalje na neku temu gdje će mi biti zanimljivo da učestvujem u raspravi. 

Link to comment
13 minutes ago, vetropir said:

 

zapravo ovo jeste interesantna ideja. svakako nije apriori pozitivno ne gotiviti rijaliti sououve ali moram da priznam da su mi uglavnom nezanimljivi, iz razloga sto ih ne kapiram, i mislim da je problem u tome sto treba uloziti znacajnu kolicinu vremena u pracenje. hocu da kazem da zadruga i parovi ne prouzrokuju propast drustva nego su ljudi dokoni i posla bez zbog propasti drustva i stoga se zanimaju zadrugom i parovima. slazem se da postoje kvalitetniji oblici zabave, ali ne treba imati predrasude, postoje stvarno genijalni momenti, npr:

 

 

i skracena verzij

 

smemo li o icemu imati apriori negativno misljenje, ili je sve ok posto uvek mozes naci nekoga kome se to svidja?

Link to comment
1 minute ago, Miralem said:

smemo li o icemu imati apriori negativno misljenje, ili je sve ok posto uvek mozes naci nekoga kome se to svidja?

 

ako je u pitanju stvar ukusa, sasvim je ok imati negativno misljenje, ali smatrati sebe za mnogo pametnijeg prosvecenijeg sta god je blentavo.

Link to comment
4 minutes ago, kurjak92 said:

Meni su ljudi pricali da se metalike uvek svadjaju ko je cru a ko fejk metalika ali ja im nisam verovao

 

Upali dvestadvojku negdje oko 19h, neiscrpni izvor zabave, pogotovo pred kraj kad krene "plej of"

Link to comment

Ja bih ukazao na slona u sobi i zamolio bih goste kafane da prestanu da se ponasaju kao da pripadaju jednom monolitnom taboru. Miralem koji prezire sve sto je orijentalno se sada nasao sa druge strane fronta sa mnom, ali vidim da cemo se boriti rame uz rame ako neko, recimo Precog, krene da pljuje Mejdene. Kauboj ne podnosi pank, Toni Adams je fan. Miralem smatra da klasicnu muziku slusaju samo babe, dok pt.02 i ja volimo klasiku. Host je fan rep muzike, garantujem da pola ekipe ovde sa obe strane fronta prezire rep i smatra ga smecem. A kako cujem, jedna od vedeta ovog topika ide na koncert Gibonnija. 

Link to comment
13 minutes ago, kurjak92 said:

Meni su ljudi pricali da se metalike uvek svadjaju ko je cru a ko fejk metalika ali ja im nisam verovao

mlad si, naucices, nezuri.

Link to comment
Just now, Meazza said:

Ja bih ukazao na slona u sobi i zamolio bih goste kafane da prestanu da se ponasaju kao da pripadaju jednom monolitnom taboru. Miralem koji prezire sve sto je orijentalno se sada nasao sa druge strane fronta sa mnom, ali vidim da cemo se boriti rame uz rame ako neko, recimo Precog, krene da pljuje Mejdene. Kauboj ne podnosi pank, Toni Adams je fan. Miralem smatra da klasicnu muziku slusaju samo babe, dok pt.02 i ja volimo klasiku. Host je fan rep muzike, garantujem da pola ekipe ovde sa obe strane fronta prezire rep i smatra ga smecem. A kako cujem, jedna od vedeta ovog topika ide na koncert Gibonnija. 

da li mejdeni jos uvek na koncertu spustaju zicama kostura edija?

Link to comment
34 minutes ago, MancMellow said:

 

 

Mislim, Balkan je cudovisna mesavina etnickih grupa, bilo je apsolutno svega - tracana, ilira, kelta, germana, naravno slovena, pa grka...ja ne znam ko to moze da odveze

 

u to ime jedan muzicki predah :D

 

 

 

Link to comment
2 hours ago, ronin said:

 

Kauboje skribomane...to je bilo metaforično...Ne brini se.

 

uff dobro je, taman sam se uplasio da cu morati negde da nabavim kamu i sasvim nevoljno krenem da ubijam po predgradjima jer sebe vidim kao vrlo urbanu seljacinu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...