Jump to content
IGNORED

Sinan Sakić i JV, društveni fenomen


James Marshall

Recommended Posts

 

2 minutes ago, radnik said:

Zaista ne znam zasto pominjes Nikolu Kirica? Njegov post je sasvim normalan 'da li ima smisla ovde podeliti da je umro taj i taj"  ja tu vidim najvise sete i melanholije i neke razocaranosti .... post je cista sinanovstina :D vapaj iz dubine duse. Hocu reci ogradjujem se od svakog napada na NK>

 

Šta znam...Moguće da si u pravu...Da je u njemu vešto prikrivena sinanovština...Ali ipak... Naneta mi je nematerijalna šteta.

 

Link to comment
25 minutes ago, precog said:

meni su highlight ovog topika japanci koji sviraju narodnjake, sa sve basistom koji ima masku koju vecina japija, a pogotovo zene, nose cim otvore oci - to je zabava, a ne ovi zamovi i ostali kurci. steta sto mi danas koleginica japanka ne radi, inace bih je vec obradovao ovim draguljima.

 

 

Ljudi se zabavljaju na razne nacine, neka cveta hiljadu šundova

 

 

Link to comment
6 minutes ago, Milogled Bluff said:

 

Ne bih isao tako daleko. Ja mislim da ce i toni i miralem plakati na mojoj sahrani, i to uz "you" od bad religion i "zlatne strune" od beslica :fantom:

bad religion je smece.

Link to comment
1 hour ago, ronin said:

 

Pa realno udruga bezosećajnih urbanista koju čine Nikola Kirić, Filozof manijak i Miralem...Od Indija neću ni dinara , deluje kao stipsa...:laugh:

a ja sta, delujem ti ko nekakav rasipnik?

Link to comment
12 minutes ago, ronin said:

Deluješ kao duševan čovek i pri kinti...

izgled ume da vara.

 

9 minutes ago, precog said:

nije ni cudo zasto te jazavac voli, metalci.

:sad:

i sto me istovremeno mrzi, posto se za bad religion slazem s tobom.

Link to comment

eh, koliko si ti kontraverzan, volis iron maiden, a ne volis bad religion. sad jos kazi da imas corbu na playlisti na telefonu, pa da se potpuno zabezeknem.

Link to comment
1 hour ago, Milogled Bluff said:

@philosoph

 

Opet kazem ok, ali ako ovde ima makar jedna osoba koja je stvarno slusala i cenila sinana, zaista ne vidim razlog da joj se kenja zbog nekih tamo rl foliranata.

sta mislis, koliko ljudi na ovom forumu ga stvarno slusa? mozda max 2, a i to tesko. oduzmi ta 2 od broja onih sto su ga ripovali i sta dobijas?

Link to comment
3 minutes ago, Miralem said:

sta mislis, koliko ljudi na ovom forumu ga stvarno slusa? mozda max 2, a i to tesko. oduzmi ta 2 od broja onih sto su ga ripovali i sta dobijas?

 

Pa Milogled i ja...To je već dvojica...Deluje da ih ima još sinanovaca...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...