Jump to content
IGNORED

Sinan Sakić i JV, društveni fenomen


James Marshall

Recommended Posts

20 hours ago, morgana said:

I da. Nije Sinan kic, nego sund. Kic je politicka korektnost koja se protegla na muzicki ukus.

I sve to u danima kad iz daleke i prijateljske Amerike stize vijest da ce izbor za mis pocivati na unutrasnjoj ljepoti.

kič <<>> šund

 

šund se dodatno oporezuje. Kao 1979te prvi album Prljavog Kazalista i/iil 1980te (ako se dobro secam) prvi album Azre...

Link to comment
19 minutes ago, MancMellow said:

Kad je narodno u pitanju za mene samo sumadijska dvojka molicu lepo:happy:

 

To Mance! :D Please check this out:

 

 

 

 

Link to comment
2 minutes ago, precog said:

a ovi brazilski narodnjaci?

 

 

Kad sam imao 2-3 godine kad god krene neki hard rock na TV-u ili radiju kazu roditelji da sam ustajao i gasio ih govoreci da nema ništa da se sluša dok ne dodje post-punk. Čru stori :fantom:

Link to comment
Kad sam imao 2-3 godine kad god krene neki hard rock na TV-u ili radiju kazu roditelji da sam ustajao i gasio ih govoreci da nema ništa da se sluša dok ne dodje post-punk. Čru stori :fantom:
Dje tu tebi hard rock, oridjidji izvorni brazilski gani, emotivno prze death thrash mijetal.
Link to comment
3 hours ago, kurjak92 said:

A od cece je najjaci ovaj album iz 2000 , kakvi su to mracni stihovi, kakva emocija, steta sto je te godine ubijen arkan pa su te pesme u zapecku generelno 
Nema jacih stihova o warlordu poput arkana od ovih
 

 

Taj album je govno, vidi se da si premlad, sorry

 

Cecina najbolja ostvarenja vežu se za početak saradnje sa Futom i Marinom, dakle '93-'96, od Kukavice do recimo Maskarade (mada je i taj album gde je Maskarada već ozbiljan pad)

 

To je bio kvantni skok u odnosu na ono naivno seljače pre, produkcijski melodijski al i onako vizuelno

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=fnwEsXjfiaY

 

 

Edited by dillinger
Link to comment
1 hour ago, precog said:
1 hour ago, MancMellow said:
Kad sam imao 2-3 godine kad god krene neki hard rock na TV-u ili radiju kazu roditelji da sam ustajao i gasio ih govoreci da nema ništa da se sluša dok ne dodje post-punk. Čru stori :fantom:

Dje tu tebi hard rock, oridjidji izvorni brazilski gani, emotivno prze death thrash mijetal.

Iver klada...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...