Jump to content
IGNORED

Sinan Sakić i JV, društveni fenomen


James Marshall

Recommended Posts

On 6.6.2018. at 22:30, urkozamanje said:

 

tako i sa ovdasnjim ppp cuvarima vatre. jebem vas u svetiliste koje ugrozi tri ripa sinanu. koga bre boli kurac. bilo bi ih verovatno par, mogli ste pomisliti u sebi, vidi ovo majke ti, skrolovati i nastaviti dalje. ali sto bi rekao moj drug (za koga inace mislim da je sinanov postovalac), jbg brate kompleksi.

 

 

 

Evo u boldu sustine (mada je i meni mrski Miralem briljirao ilustrovanjem problema u postu o zombi filmovima).

 

Opet se masi fuzbal, govori se o pravu na muzicki ukus, zapravo se ne radi o tome.

Link to comment
8 hours ago, Lezilebovich said:

@James Marshall da li su te sekunde ono kad se naredjaju sa sela u narodnim nosnjama i zapevaju bez instrumenata ?

maršal piše o matematičkoj strani muzike, a to kad se naređaju i pevaju je generalno tradicionalno ili izvorno pevanje. zovu ga još i etno pevanje a ne misli se na biljanu bistrik

 

9 hours ago, Bojan said:

 

  Hide contents

 

 

 

 

6 hours ago, dragance said:

 

Jebo te, pocetak - tj muzicki (dugacki) intro me podseca dobro na Irski folk. Mozda je ostalo nesto od Kelta ipak i kod nas, pre no sto su Sloveni dosli?

:D za moje gluvo uho, ovo je čista renesansa. počeo je da mi se priviđa onaj frulaš u helankama.

 

 

Link to comment

@philosoph

 

Opet kazem ok, ali ako ovde ima makar jedna osoba koja je stvarno slusala i cenila sinana, zaista ne vidim razlog da joj se kenja zbog nekih tamo rl foliranata.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

Jel vidis filozofe sta si uradio?! Ko ce sada roninu nadoknaditi pretrpljenu dusevnu bol?

Edited by Milogled Bluff
Link to comment

meni su highlight ovog topika japanci koji sviraju narodnjake, sa sve basistom koji ima masku koju vecina japija, a pogotovo zene, nose cim otvore oci - to je zabava, a ne ovi zamovi i ostali kurci. steta sto mi danas koleginica japanka ne radi, inace bih je vec obradovao ovim draguljima.

 

 

Link to comment
13 minutes ago, Filozof manijak said:

 ...mislim da je ovde najveća rasprava o umetničkim dometima/kvalitetima Sinanove muzike...

 

Stvarno mi je nedokucivo odakle ti ovaj zakljucak. Osim u tragovima te rasprave nije bilo ili je ja nisam prepoznao :tongue:

 

Nego, ako neko ima pretplatu na Nedeljnik izasao je clanak Radio Teheran iz kruga dvojke, o Sinanu ... pa da podeli ovde :D

Link to comment
19 minutes ago, Milogled Bluff said:

Jel vidis filozofe sta si uradio?! Ko ce sada roninu nadoknaditi pretrpljenu dusevnu bol?

 

Pa realno udruga bezosećajnih urbanista koju čine Nikola Kirić, Filozof manijak i Miralem...Od Indija neću ni dinara , deluje kao stipsa...:laugh:

Edited by ronin
Link to comment
41 minutes ago, Milogled Bluff said:

 

Ok, ali otkud ta potreba da se posto-poto pljuje neciji muzicki ukus? Kad se neko iz tog tula preseli u vecna lovista, sigurno necu pozuriti da popujem ljudima koji su ga ripovali i iznosim svoj licni stav da mi je ta muzika sranje i da oni koji to slusaju nemaju ukusa.

e kad umreš biće, eto nije bio loš ali slušao madball, pio pivo iz krmače, pio najgori vinjak, jeo junk food, nije znao ništa o vinu, navijo za jednog od blizanaca a ne za jenkije iz njujorka, verovatno glaso za vučića il bio belolističar, sjebo nam demokratiju, zbog takvih nam je ovako, jebem mu i pleme i seme, sve bi takve trebalo.. 

Link to comment
2 minutes ago, ronin said:

 

Pa realno udruga bezosećajnih urbanista koju čine Nikola Kirić, Filozof manijak i Miralem...:laugh:

Zaista ne znam zasto pominjes Nikolu Kirica? Njegov post je sasvim normalan 'da li ima smisla ovde podeliti da je umro taj i taj"  ja tu vidim najvise sete i melanholije i neke razocaranosti .... post je cista sinanovstina :D vapaj iz dubine duse. Hocu reci ogradjujem se od svakog napada na NK>

Link to comment
3 minutes ago, bradilko said:

e kad umreš biće, eto nije bio loš ali slušao madball, pio pivo iz krmače, pio najgori vinjak, jeo junk food, nije znao ništa o vinu, navijo za jednog od blizanaca a ne za jenkije iz njujorka, verovatno glaso za vučića il bio belolističar, sjebo nam demokratiju, zbog takvih nam je ovako, jebem mu i pleme i seme, sve bi takve trebalo.. 

 

Ne bih isao tako daleko. Ja mislim da ce i toni i miralem plakati na mojoj sahrani, i to uz "you" od bad religion i "zlatne strune" od beslica :fantom:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...