Jump to content
IGNORED

Sinan Sakić i JV, društveni fenomen


James Marshall

Recommended Posts

ma jok, samo cemo da otvorimo topik selo veselo i da ih uputimo tamo. gostovace i saban saulic, merima njegomir i ostali badrovi i badrice glazbene umjetnosti. obezbedjeni su i vino za lom i cigani za sto.

Link to comment
6 minutes ago, ronin said:

Otkud znam...Nek se jave ljudi ako im nije frka od urbanih falangi...

 

Sjebase urbane falange ovu zemlju ovaj forum uzduz i popreko, noc dugih urbanih nozeva i te radnje :fantom:

Link to comment
3 minutes ago, ronin said:

Otkud znam...Nek se jave ljudi ako im nije frka od urbanih falangi...

 

priznajem da nikada nisam slusao sinana ali me ova rasprava koja traje vec 54 strane zainteresovala da ga preslusavam pomalo :D  i nesto se mislim, mozda ce mu praviti i remixe pa ce to zvucati, khm, prihvatljivije kulturnim™ i urbanim™ poznavaocima™ muzike :D  pa tek nastupi u klubovima, matrica sa sinanom i zivi muzicari, ihaj :D

 

 

 

 

Link to comment

 

@precog

 

Ne...Od urbanih ništa...Deluje kao podsmevanje i ruganje a ne iskreni pokušaj pomirenja...A šta su "badrovi i badrice"?

Edited by ronin
Link to comment
2 minutes ago, Caligula said:

 

Sjebase urbane falange ovu zemlju ovaj forum uzduz i popreko, noc dugih urbanih nozeva i te radnje :fantom:

 

Kauboje skribomane...to je bilo metaforično...Ne brini se.

Link to comment
34 minutes ago, Caligula said:

 

Sjebase urbane falange ovu zemlju ovaj forum uzduz i popreko, noc dugih urbanih nozeva i te radnje :fantom:

 

Vaistinu ga sjebase, ali od toga cemo se nekako i oporaviti. Istina, bice potrebne godine i godine, ali jebiga, sta sad, jos smo mladi. Docim je steta koju su nanela tri RIP-a Sinanu nepopravljiva vo vjeki vjekov. Niko nikad vise nece poverovati da smo najelitniji i najintelektualniji forum u povijesti inter neta.

Link to comment
4 minutes ago, vetropir said:

jbt valjda je ograniceniji neko ko ne moze neku muziku da skapira i zgotivi od nekog ko go moze...

 

Stop making sense!

Edited by Meazza
Link to comment

zapravo je onaj ko ne gleda farmu i parove po ceo dan retard. ni to ne moze da skonta? pa sta onda moze?

Edited by Miralem
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...