Jump to content
IGNORED

Sinan Sakić i JV, društveni fenomen


James Marshall

Recommended Posts

3 hours ago, MancMellow said:

Kad sam imao 2-3 godine kad god krene neki hard rock na TV-u ili radiju kazu roditelji da sam ustajao i gasio ih govoreci da nema ništa da se sluša dok ne dodje post-punk. Čru stori :fantom:

Pa dobro si I rekao

Link to comment

Da nije bilo roken rola seks ne bi bio dopušten van braka. Takve tekovine ne treba olako prepuštati plebsu koji drži ikone na zidu i ne pušta žene iz kuće bez pratnje, da bi onda u nekim zagušljivim rupčagama pervertirao do izopačenosti.

Link to comment
7 hours ago, Filozof manijak said:

 

 

Ne stavljam jednakost između njih, već pričam o principu, doslednosti.

ja priznajem da sam ograničen jer smatram da je muzika JV (i kasnije nastali dens i turbofolk 90ih) smeće. Zato sam protiv ripovanja Sinđe.

OK, nekome Sinđina muzika nije smeće, naprotiv. Zato je i ripovao.

Što bi se onda bunili da neko voli  Cecinu, Jecinu muziku i da ih  u neko bliže vreme ripuje (kad pandrknu od overdoza npr)? 

 

Tacno, sto bi se bunili.

 

7 hours ago, James Marshall said:

 

Biću dosljedan u smislu da ako neko bude ripovao, da će da me boli ona stvar da mu to nabijam na nos, da ću da produžim dalje na neku temu gdje će mi biti zanimljivo da učestvujem u raspravi. 

 

+1

 

7 hours ago, Sara said:

Šta fali Džiboniju? :sad:

 

+1

4 hours ago, Joe D said:

vizuelno najbolja ceca je kratko osisana ceca. 

 

-1

 

I da, Toni i Miralem su debeli gejevi, a zajedno imaju sluha koliko i noga od kamenog stola.

Edited by Milogled Bluff
Link to comment
12 hours ago, pt 2.0 said:

 

Ali i za jedno i za drugo postoje objektivni kriterijumi kvaliteta (živio porez na šund iz stare Juge!).

 

 

 

Ho ho ho. Obzirom da je ovde tema JV kao društveni fenomen, a da ja odaaavno imam 1 teoriju kako se veliki zagovornici građanskih sloboda očas pretvore u control freakove kad im neka društvena pojava ne ide uz istančani & prefinjeni liberalni živac, ovo će mi poslužiti kao šlagvort za dalju diskusiju.

 

Dakle, drugovi i drugarice, gde je granica i šta je dozvoljeno od mera™?

Link to comment
4 minutes ago, Tribun_Populi said:

da ja odaaavno imam 1 teoriju kako se veliki zagovornici građanskih sloboda očas pretvore u control freakove kad im neka društvena pojava ne ide uz istančani & prefinjeni liberalni živac

ne znam o kome pričaš.

ja bih sutra ukinula ovu tzv. demokratiju u srbiji. :fantom:

 

osim toga, milogled me je na PM podmitio da ćutim, tako da... putuj sinanomanijo i ne brini za pt. :violin:

Edited by pt 2.0
nepismenost
Link to comment

Pih.

Sinanomanija, grandomanija, sve su to produkti liberalizma... No, ja u prosvećene autokratije i aristokratije ne verujem, prema tome, dabome.

Link to comment

Sinan i Ceca nisu iste kategorije, i to je apsolutno jasno svakom na ovom forumu, tim pre su jeftina uvlacenja nje u ovu raspravu. Ako forum bude ziv kad Ceca odapne, nece biti nikakva neprincipijelnost nabijati na nos onima koji je zale da je u pitanju kriminalac i ratni profiter i generalno jedna kancerogena pojava u nasem drustvu jedan dugi niz godina. I raspravu o toj pojavi ima smisla voditi ovde. Ovo "imam pravo da mi muzika bude sranje" nije nikakva rasprava o drustvu, a vala ni o muzici. Covek je umro, moze ti biti zao i ako si cuo tri njegove pesme a i ako ti je njegova muzika bila najgore sranje koje si ikad cuo. Pravio je muziku kako je najbolje znao, ako mu je najveci greh u zivotu sto ta muzika ne zadovoljava estetske kriterijume, nema se sta njemu zameriti. 

Link to comment
1 minute ago, Joe D said:

Sinan i Ceca nisu iste kategorije, i to je apsolutno jasno svakom na ovom forumu, tim pre su jeftina uvlacenja nje u ovu raspravu. Ako forum bude ziv kad Ceca odapne, nece biti nikakva neprincipijelnost nabijati na nos onima koji je zale da je u pitanju kriminalac i ratni profiter i generalno jedna kancerogena pojava u nasem drustvu jedan dugi niz godina. I raspravu o toj pojavi ima smisla voditi ovde. Ovo "imam pravo da mi muzika bude sranje" nije nikakva rasprava o drustvu, a vala ni o muzici. Covek je umro, moze ti biti zao i ako si cuo tri njegove pesme a i ako ti je njegova muzika bila najgore sranje koje si ikad cuo. Pravio je muziku kako je najbolje znao, ako mu je najveci greh u zivotu sto ta muzika ne zadovoljava estetske kriterijume, nema se sta njemu zameriti. 

 

+1

Zakljucavajte,

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...