Jump to content
IGNORED

Sinan Sakić i JV, društveni fenomen


James Marshall

Recommended Posts

44 minutes ago, aram said:

pa neće, umro je... ali jesi li baš siguran da ne bi, da je poživeo?

 

 

o jebem ti pomodarske pizde koje djipaju uz sve sto ima neki ritam i pri tom misle da su ljudi otvorenog duha. nobelovu nagradu treba zabiti u dupe i omaru i onom koj ga je tu doveo.

Link to comment
27 minutes ago, Host said:

Koji ti je omiljeni Sinanov album?

ne znam ni jedan sinanov album, niti planiram da slusam u bliskoj buducnosti. ova rasprava o sinanu je postojala pre deset godina na forumu, i ni tad nisam imao da kazem nista na tu temu, pa nemam ni sad. sto i dalje ne menja cinjenicu da je ovaj topik trebalo da bude splitovan prvi put kad se neko posrao bez potrebe po pokojniku i krenuo da histerise sto seljaci unose blato na cipelama na forum, ali evo vec dva dana nema nikog.

Link to comment
6 minutes ago, Miralem said:

o jebem ti pomodarske pizde koje djipaju uz sve sto ima neki ritam i pri tom misle da su ljudi otvorenog duha. nobelovu nagradu treba zabiti u dupe i omaru i onom koj ga je tu doveo.

Prvo se obrati Bjork, Omar se proslavio zahvaljujući njoj :fantom:

Link to comment

Nije tu kriv Sinan vec Perica koji se lozio na CZ double reed i jedno vreme gurao tu boju gde god je mogao, a tek ono karakteristične zavijanje u ej od kad sam se rodio :rolleyes:

 

Mada da nije bilo te boje u casio klavijaturama ne bi ni bilo Sinana. 

Link to comment
3 minutes ago, Host said:

OK, za trenutak sam pomislio da za promenu imas da kazes nesto na temu. Bilo koju.

zasto bi iko na jebenom rip topiku imao obavezu da tebi pravda i objasnjava muzicki kvalitet bilo koga?

 

Edited by Joe D
Link to comment
1 hour ago, bradilko said:

kako si srecan sto te je neko stavio u onu srbiju koju ubijaju od 90-ih, rokersku srbiju.. us and them.. stroga linija razgranicenja..

ti nemas nikakve veze sa nikakvom boljom srbijom.ti si jednostavno ono najvece malogradjansko zlo zbog kojih vladaju vucic i slicni.

 

 

:D e jesi govedo. I dalje ucitavas, trebalo je moj post da procitas do kraja da bi video da ja upravo koristim tvoj ton i idiotsku argumentaciju, samo okrenutu naopako.  Ja pak mislim da su Vucica doveli na primer oni koji se slikaju sa osvedocenim silovateljima/pedofilima i ponosno okace sliku na perspic, otprilike taj kalibar je zasluzan sto danas Srbijom vlada ovakva bagra. Takodje sam siguran da su takvi poprilicno ograniceni, i intelektualno i emotivno.

 

Sad da uzmu ovi tvoji da spaljuju knjige rokerima™ i da ih izvode na streljanje, sa sve optuzbama da su rokeri™ hteli da pobiju pola Srbije, siguran sam da znam kome bi ti pripomogao u toj raboti. I ja ti jos pisem PM da ti se izvinim ako sam te pogresno protumacio. Jesam naivcina ali ako, to je valjda kvalitet.

 

 

 

Edited by Caligula
Link to comment
2 minutes ago, Caligula said:

I ja ti jos pisem PM da ti se zivinim ako sam te pogresno protumacio. 

 

 

 

A što se izvinjavaš na PM kad si ga pogrešno protumačio javno? :fantom:

Link to comment
1 minute ago, aram said:

A što se izvinjavaš na PM kad si ga pogrešno protumačio javno? :fantom:

 

I to sam napisao u pm, da je isteklo vreme za edit pa pisem ovako. Mada vise nisam siguran da sam pogresno protumacio. Meni nije problem da se izvinim kad pogresim, sto je retkost na forumu. Jeste li i ti i Bradilko ekipica?

Edited by Caligula
Link to comment

@Host

 

Pa ta stvar je neki ključ tajne Sinanovog lika i dela...Amalgam raznih muzičkih uticaja, potpuno gubitnički ali istovremeno herojski tekst i Sinanovo pevanje iz srca tame kafane...Začinjeno sa potpuno nestvarnim naslovom "Na Balkanu"...

Link to comment
14 minutes ago, Miralem said:

jebote kurac, i ovde si dosao da zagadis

 

Pokušao mene da isprovocira na drugoj temi, nije uspeo, došao kod vas...   :fantom:

Link to comment
57 minutes ago, Miralem said:

ali ne. klasicna muzika je uspela da opstane dovoljno dugo da bi je slusale babe ( i uglavnom one), a nesto slicno ce vaziti, ako vec ne vazi, i za rnr. i klasika je nekada bila muzika za igru. mom caletu je mali™ klasika, on to i dalje slusa i pusta. pokojniku se to nikada nece desiti, uprkos popularnosti tzv world muzike. on je tokom celog svog zivota bio slusan od strane ljudi sa nerazvijenim muzickim ukusom. da se tako izrazim.  ljudi koji slusaju sinana slusaju iskljucivo njega i njemu slicne. to ih udara u emocije i nesto drugo ih i ne zanima. i da,to kazem generalno, nemojte sad navoditi milogleda kao kontraprimer. ima izuzetaka.

 

Bold: ooooovaj, ne. :D Simfonija, opera, concerto, sonata - to nije muzika za igru, nego za slusanje. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...