Jump to content
IGNORED

Teofilovo cose


vinska musica

Recommended Posts

  • Replies 530
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    81

  • Caligula

    35

  • kim_philby

    32

  • bergasa19

    32

Top Posters In This Topic

Posted Images

pa ne teofil ima razumevanja za to kao sto bi imao za seoske glavesine koje prinose zrtvu hidri. jebiga, mora se. hunger games a za teofila je glad najstrasnija.
lepo je to ali neko ko se ne distancira u celini i celosti od hajke na Ugricica, po mom misljenju, forfeitovao je, i to trajno, sopstvena gradjanska prava. kul, samo nemoj posle da mi kukas kad te neki hajduci izmlate dok cekas autobus.
Link to comment
pa ne teofil ima razumevanja za to kao sto bi imao za seoske glavesine koje prinose zrtvu hidri. jebiga, mora se. hunger games a za teofila je glad najstrasnija.
Ne, ne, najstrašnije je revolucija, a glad je samo - nuspojava tranzicionog liberalizma.
Link to comment
lepo je to ali neko ko se ne distancira u celini i celosti od hajke na Ugricica, po mom misljenju, forfeitovao je, i to trajno, sopstvena gradjanska prava. kul, samo nemoj posle da mi kukas kad te neki hajduci izmlate dok cekas autobus.
Autobus je bio pre :unsure: Edited by bergasa19
Link to comment
Ne, čuj, ti ispadi su bili glupi, slažem se, naravno. Ali to je jedno, a reći da niko u toj priči "nije sasvim nedužan i bezgrešan" je nešto sasvim, sasvim drugo. Ugričić je po mom mišljenju sasvim nedužan (a bezgrešan nije niko do gospod bob), sve ako je napravio i milion gafova u toku raspleta cele afere.
Da, voleo bih da vidim njegovu reakciju na eventualni "niko nije sasvim nedužan i bezgrešan" komentar u vezi sa incidentom iz #83.Nego, po Teofilu je moguće naviti politički sat. 3 godine i 9 meseci će izigravati nezavisnog teletualca, kritičara, društvenog hroničara, beskompromisno će se boriti protiv vladajućih snaga, katkad će se usuditi da izgovori rečenicu "pa šta i ako Vučić dođe" (BusPlus rant, prohibicija). Ali kako se raspišu izbori tako Teofil pojede bananu i prelazi na "manje zlo" mod.
Link to comment
Cudno mi je sto se cudis i sto ih zoves drustvenim kriticarima.
pa ne znam. valjda sam naivan. zapravo cudim se cinjenici da je misljenje kod nas postalo zabranjeno i da to nikome nije cudno. izgleda da misle samo hulje poput antonica i vukadinovica a za njih je bolje da vec kad misle to i ne pisu.
Link to comment
znam, govorim uopsteno,znam, pobogu. ja razmisljam u vanvremenskim etickim kategorijama!
Mislim da to ne stoji i da mozemo razne stvari prebacivati Teofilu, ali ovo je ipak previse.
Link to comment
Mislim da to ne stoji i da mozemo razne stvari prebacivati Teofilu, ali ovo je ipak previse.
ma je namam nista protiv teofila imam protiv vodeceg domaceg nedeljnika gde je on vodeci kolumnista.
Link to comment
pa ne znam. valjda sam naivan. zapravo cudim se cinjenici da je misljenje kod nas postalo zabranjeno i da to nikome nije cudno. izgleda da misle samo hulje poput antonica i vukadinovica a za njih je bolje da vec kad misle to i ne pisu.
Pa Teofil voli liberalizam i za njega je pojam socijalizma nocna mora. Ima kriticara. Edited by bergasa19
Link to comment
Pa Teofil voli liberalizam i za njega je pojam socializma nocna mora. Ima kriticara.
ma voli ga kao siparica zdravka colica. jebote, mozda je to zdravo u nekim godinama ali covek na mestu gde se on nalazi mora pametnije da pise.
Link to comment
ma voli ga kao siparica zdravka colica. jebote, mozda je to zdravo u nekim godinama ali covek na mestu gde se on nalazi mora pametnije da pise.
TI si iznenadjen :o
Link to comment
Pa Teofil voli liberalizam i za njega je pojam socijalizma nocna mora. Ima kriticara.
Ma Teofil možda voli liberlizam, ali se udao za status quo. Pa bi sad sebe da ubedi da je to isto, i dok ljubi SQ, on zamišlja liberalizam, ali nešto mu ne ide, i zato svi ti njegovi skorašnji izlivi ljubavi zvuče tako lažno.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...