Jump to content
IGNORED

NFL


renne

Recommended Posts

Gettleman je bolestan u glavu. Oba ova picka...i Lawrence na 17 i ovaj trade up za Bakera bi bili žestoko kritikovani sami po sebi, ali ih niko i ne spominje zbog Jonesa.  Ali šlag na tortu je bila njegova izjava posle da bi Jones mogao sedeti i učiti iza Elija tri godine. Yap...tri jebene godine šesti pik na draftu da sedi i uči...u eri gde je QB na rookie ugovoru blagoslov. :isuse:  Lik je definitivno najomiljeniji GM u diviziji. Svi ga vole osim fanova franšize koju vodi. 

 

Od danas sam navijač Billsa ili Brownsa...nisam još odlučio definitivno. 

 

 

Edited by Jean-Luc Picard
fucking pravopis
Link to comment
7 hours ago, mandingo said:

Ipak Devin White. E moj frice, slusaj kad ti pricam. 

jebo ih Devin White... ILB sa no5, jedino tri ruke da ima. i to dok je Allen bio na boardu

 

 

ali dobro, nismo Oakland ili Giantsi. Gruden je idiot

 

Djetsi su seronje. uzeli su navodno najboljeg igraca a hteli su da trade downuju

Link to comment

Pa Chucky je usrao samo prvog picka. Ona 2 na kraju runde su odlicni pickovi. Mene su veljovi iznenadili, 2 odbrambena igraca posle onakvog FA, jbg. Atlanta 2 OL u prvoj rundi, mogli su Dillarda da uzmu i Forda ali nisu. Valjda su videli nesto sto ostali skauti nisu, jedan od ovih, ako ne u dvojica, bi bili tu i danas. Giansti bez muda i bez mozga. Redskinsi su super odradili, pokupili QBa i Sweata, koji je zver. Chargers... DT. Nije lose, Tillery je dobar tackle, treba nam size svakako u odbrani. Krivo mi je sto je Hollywood Brown otisao u Ravense ali nisam iznenadjen sto je otisao kao prvi WR. 

Link to comment
2 hours ago, mandingo said:

Pa Chucky je usrao samo prvog picka. Ona 2 na kraju runde su odlicni pickovi. Mene su veljovi iznenadili, 2 odbrambena igraca posle onakvog FA, jbg. Atlanta 2 OL u prvoj rundi, mogli su Dillarda da uzmu i Forda ali nisu. Valjda su videli nesto sto ostali skauti nisu, jedan od ovih, ako ne u dvojica, bi bili tu i danas. Giansti bez muda i bez mozga. Redskinsi su super odradili, pokupili QBa i Sweata, koji je zver. Chargers... DT. Nije lose, Tillery je dobar tackle, treba nam size svakako u odbrani. Krivo mi je sto je Hollywood Brown otisao u Ravense ali nisam iznenadjen sto je otisao kao prvi WR. 

I mene to začudilo...

Link to comment

Btw, ono o cemu smo pricali pre nekoliko dana... Izgleda da postoji audio snimak gde Tyreek Hill navodno priznaje da je trogodisnjom sinu slomio ruku. Ovo mu je strike two. Da vidimo standarde Chiefsa sada. Inace, verovatno bi bio najplaceniji WR u NFLu. Kreten.

Link to comment

Meni se najmanje svidja Jacobs pick kod Mayocka i Grudena. Ferrell je korektan pick, on je meni bolji igrac od Allena.

Tillery moze biti zver, ogroman potencijal i moze da bude jedan od boljih pickova ove godine, ali pitanje je da li , sto kazu, football guy.

Jets, Bengals i Panthers imali najbolje pickove.
Atlanta ima zanimljivu prvu rundu. Packers draft mi se isto dopada. Gary je pomalo rizican pick ali i ogroman potencijal.
Dolphinsi dobar pick. Vikingsi isto. Skinsi su draftovali odlican value. Titans su uzeli povredjenog igraca koji ima top5 upside.
Giantsi najgori.

Link to comment
9 minutes ago, omiljeni said:

Meni se najmanje svidja Jacobs pick kod Mayocka i Grudena. Ferrell je korektan pick, on je meni bolji igrac od Allena.

Tillery moze biti zver, ogroman potencijal i moze da bude jedan od boljih pickova ove godine, ali pitanje je da li , sto kazu, football guy.

Jets, Bengals i Panthers imali najbolje pickove.
Atlanta ima zanimljivu prvu rundu. Packers draft mi se isto dopada. Gary je pomalo rizican pick ali i ogroman potencijal.
Dolphinsi dobar pick. Vikingsi isto. Skinsi su draftovali odlican value. Titans su uzeli povredjenog igraca koji ima top5 upside.
Giantsi najgori.

Ovo za GB, misliš "imaju prostora na rosteru da rizikuju"?

Link to comment
1 hour ago, omiljeni said:

Meni se najmanje svidja Jacobs pick kod Mayocka i Grudena. Ferrell je korektan pick, on je meni bolji igrac od Allena.

Tillery moze biti zver, ogroman potencijal i moze da bude jedan od boljih pickova ove godine, ali pitanje je da li , sto kazu, football guy.

Jets, Bengals i Panthers imali najbolje pickove.
Atlanta ima zanimljivu prvu rundu. Packers draft mi se isto dopada. Gary je pomalo rizican pick ali i ogroman potencijal.
Dolphinsi dobar pick. Vikingsi isto. Skinsi su draftovali odlican value. Titans su uzeli povredjenog igraca koji ima top5 upside.
Giantsi najgori.

Ferrell je reach ali je opak igrac, tu nema sumlje. Mislim da su Gruden i Mayock njega stavili na top of the board pre mesec dana. Ja sam skoro siguran da bi oni uzeli I Sweata da ih Redskinsi nisu preskocili. Jacobs je Alabama RB, jbg. Potreba je sigurno za tim, plus nije bio work horse u college u. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...