Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Meni je malo kakio, ali ponudi upload fajlova koristeći "traditional way" i tada ih ne digne interaktivno dok kucaš mail, nego ih podigne kad klikneš na "send".

Link to comment

dakle, uspeo sam da zaboravim username i pass za svoj w-lan ruter zyxel P-660HW-T7C. sto mi je ciniti? ako ga resetujem, hoce li mi prihvatiti za njega standardnu, admin - 1234

Link to comment

Postoji li neki programcic koji bi mi omogucio da skinem audio sa avi fajla? Radi se o dual audio (ruski i engleski) fajlovima, da budem precizniji. Ja hoci da odvojim ruski, posto me smara... :blush:

Link to comment
Postoji li neki programcic koji bi mi omogucio da skinem audio sa avi fajla? Radi se o dual audio (ruski i engleski) fajlovima, da budem precizniji.Ja hoci da odvojim ruski, posto me smara...
Virtual DUB Edited by eye of the beholder
Link to comment

Nicht VirtualDub, jer mozesh da ga sachuvash samo kao *.wav. Shto nije strashno, ali shto bi se smarao s ponovnom kompresijom i chak (mizernim) gubitkom kvalitete™.1) VirtualDubMod, jer mozesh da sachuvash i *.wav i da demuxujesh audio, tj. sachuvash stream u njegovom formatu, tj. samo ga ishchupash iz *.avia2) AviDemux jer mozesh ... isto to i josh par stvari pored toga - recimo, da kompresujesh odmah u neki drugi format

Edited by Venom
Link to comment

A da li je moguce "izvuci" hardsubbed titlove iz avi fajla? Malko sam se petljao sa Subripom, ali ne mogu resiti cinjenicu da mi program svaku belu povrsinu u filmu (a koja je u nivou titlova) prepoznaje kao titlove...

Link to comment
Krenem jutros da upalim komp kad nikakvog znaka zivote da da - skljocam ja power dugme u prazno. U PM. Od ranog jutra. Ispremestam stekove, reko' mozda je riknuo produzni (nadam se) ali nista i dalje. Sad jurim od nekoga da tokom dana nabavim napajanje i kabal pa da i njih istestiram (mada sumnjam, na ploci sija lampica kad je ukljuceno napajanje tako da kapiram da ipak dobija struju, jedino ako ne dobija dovoljno. Prosle godine sam uzeo novo napajanje btw i nisam do sada imao nikakvih problema). Po forumima vidim da na ovakve simptome moze da bude x stvari, a da je najvise sansi da je riknula ploca. Ako neko moze da pomogne ikako, bio bih zahvalan...makar neki servis na pm.
Zaboravih da javim da je sredjen problem - ipak samo napajanje...
Link to comment

ima li ovde nekog topika gde mogu da onako početnički uđem u tajne naručivanja preko amazona? Dakle, interesuje me šta treba da uradim da se registrujem jer će mi u narednom periodu trebati neke knjige koje se ovde ne mogu pronaći. Koliki su troškovi dostavljanja knjige? Kako se vrši plaćanje? Baš sam potpuni amater za ovo....

Link to comment
ima li ovde nekog topika gde mogu da onako početnički uđem u tajne naručivanja preko amazona? Dakle, interesuje me šta treba da uradim da se registrujem jer će mi u narednom periodu trebati neke knjige koje se ovde ne mogu pronaći. Koliki su troškovi dostavljanja knjige? Kako se vrši plaćanje? Baš sam potpuni amater za ovo....
Pa otvori topik o Internet trgovini, ko ti brani? :)
Link to comment
ima li ovde nekog topika gde mogu da onako početnički uđem u tajne naručivanja preko amazona? Dakle, interesuje me šta treba da uradim da se registrujem jer će mi u narednom periodu trebati neke knjige koje se ovde ne mogu pronaći. Koliki su troškovi dostavljanja knjige? Kako se vrši plaćanje? Baš sam potpuni amater za ovo....
Ja do sada imam jedno iskustvo, pa ti mogu preprichati..Nisam naruchio knjigu preko Amazona, vec preko nekog drugog (slichnog) sajta (zaboravih kojeg, kuci ga imam u bookmarks pa ti mogu shibnuti na pm kad se vratim kuci, ako si zainteresovan naravno), no slichna procedura je bila i kod Amazona. Ovde sam samo nashao jeftinije. Knjiga je polovna, odlichno ochuvana. Placash karticom (mastercard, visa..), unapred. Cena knjige je 1.5 funti, skinuli su mi dodatno ~650 za transport. Stigla je za 3-4 nedelje iz Londona. Eto, ako ima josh neshto shto te zanima, pitaj.
Link to comment
ima li ovde nekog topika gde mogu da onako početnički uđem u tajne naručivanja preko amazona? Dakle, interesuje me šta treba da uradim da se registrujem jer će mi u narednom periodu trebati neke knjige koje se ovde ne mogu pronaći. Koliki su troškovi dostavljanja knjige? Kako se vrši plaćanje? Baš sam potpuni amater za ovo....
Ja sam jednom narucila knjige iz Italije (platila ovdasnjom karticom, pa to nije bio problem) sa namerom da im trazim da mi knjige posalju na adresu u Srbiji. Odustala kad sam videla troskove transporta- oko 2.5funte (za Italiju) : cca 7 funti (za Srbiju). Sve se desilo pre neke 2 godine. Kolju porezi samo tako. Jesi probao da ih nadjes na gigapediji?----Moje pitanje- wireless konekcija mi normalno radi (surfujem bez problema) ali mi dole kod kompjutercica stoji `limited or no connectivity`- znaci li to da mi crkava neki deo kompa? isto tako kad pokusavam da se nakacim na svoj ruter, mali komp kod sata ga ne konstatuje: stoji onaj iksic kao i kad ni ne pokusavam da se nakacim na wireless. kacim se preko d-linkovog rutera koji smo povezali sa starim jer cimerka s Vistom nije mogla da se konektuje na provajderov SpeedTouch. Poslednjih dana mi nista s ovim netom nije jasno... :unsure:
Link to comment

Ima li varijante da nabodeš LAN ili baš želiš Wireless? Može da bude svašta, od najbanalnijih stvari do crkavanja rutera ili tako nečega...Preporučio bih brisanje konekcije i kreiranje iste ispočetka (cca 15 sekundi), pa ako i dalje brlja probaj da se nakačiš na ruter preko LANa kablom, možda ima neke prepreke ili uređaja koji se kolje sa time itd.

Link to comment

pre amazona, probaj half.ebay tamo su knjige malo jevtinije....cesto kupim textbooks koriscenje, a u stvari su kao nove. a to sto paypal ne postoji u srbiji jos da covek popizdi!kao poslednja rupa na svirali smo.toliko sam para izgubila zbog toga i klijenata....neverovatno.za bilo kakvu kupovinu preko interneta primaju se kreditne kartice sa logoom (visa, master, amex, discovery) ....i paypal...(vlasnistvo ebay-ja, uzimaju pali procenat za transfer) ali pre nego sto kupite, proverite da li prodavac salje za srbiju. mnogi ne zele da salju za srbiju zbog losih postanskih usluga, tj. paket nikad ne stigne na odrediste. isti slucaj sa italijanima. zato, ako ne volite da rizikujete, doplatatite za postarinu da vam se na ruke donese, jer tako je osigurano u slucaju nestanka. jedini je problem sto se duze ceka na paket.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...