Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

YEY! Fala, Indi, sve uradih k'o što si mi kazao i sad je sve OK. Samo što sad imam i sharing i security tab u properties, al' dobro, bolje da ima nego da nema.:heart: siedit: da pomognem i ja Koltrejnu - dok sam se ovih par dana vrzmala oko kućnog PC-a, primetila sam da se taj virus što startuje My Documents i kod nas zapatio. Nisam nedeljama apdejtovala i skenirala, čim sam sad to obavila virus je nestao (kao i još 5-6 drugih). Imam BitDefender i na PC-u i na laptopu.

Edited by Valkyrie
Link to comment

Ja koristim neki freeware "H AVI joiner/splitter", malecki besplatan programčić koji savršeno i brzo radi posao, samo što nisam sasvim siguran da se tako zove, ne mogu ga naći na guglu pod tim imenom. Pogledaću kad dođem kući pa ću ti javiti ime. 100% je freeware, da se ne bakćeš sa crackovanjem torrent programa od po 20 megabajta.edit: ha, evo nađoh ga, nije "H", nego Easy Video Splitter i Easy Video Joiner

Edited by Marvin (Paranoid Android)
Link to comment
Može malo detaljnije objašnjenje?
Objašnjenje je za VirtualDub, ali mislim da je isto i za Virtual Dub MOD... Ako nije, uzmi VirtualDub, nebitno je...
You`ve already got it - VirtualDub, but you just need showing how to merge files without increasing their size so here`s how.1. Open the first avi file2. Make sure that in the pull down menus VIDEO is set to DIRECT STREAM COPY3. From the file menu choose APPEND SEGMENT and choose the second avi, repeat this step for as many as you want to add.4. From the file menu choose SAVE AS and give it a new name, thats it and usually only takes a few minutes.What this does is to keep the same video codec (eg DivX) and so nothing is re encoded and the size will be whatever the original files are because it just joins them together.However as with any joining software please remember all avi files must have the same video codec, framerate and so on.Without DIRECT STREAM COPY enabled your avi`s get re encoded using the systems default codec, often uncompressed RGB, hence the huge files you were getting.
Edited by radisa
Link to comment
gde mogu da odnesem dvd plejer da bi mi servisirali osušene kondenzatore?
Da ne patiš možda od Xwavea, kao i ja (jer je i meni to problem)?Ako nešto uradiš, javi mi, kao i cenu, da znam da li je bolje da kupim novi.
Link to comment

Imam 1 tekst u PDF formatu koji ne može da se odštampa niti da se kopipejstuje. Znam da sam ranije čula za mogućnost skidanja zaštite sa takvih dokumenata da bi se mogli štampati. Da li neko od vas zna nešto više o tome? (Taj tekst postoji i na netu, ako je neko zainteresovan da ga pogleda.) Tekst inače ima oko 200 strana, na nemačkom je, pa zato ne mogu da ga čitam tako sa ekrana i morala bih da ga nekako prebacim na papir...

Link to comment
Imam 1 tekst u PDF formatu koji ne može da se odštampa niti da se kopipejstuje. Znam da sam ranije čula za mogućnost skidanja zaštite sa takvih dokumenata da bi se mogli štampati. Da li neko od vas zna nešto više o tome? (Taj tekst postoji i na netu, ako je neko zainteresovan da ga pogleda.) Tekst inače ima oko 200 strana, na nemačkom je, pa zato ne mogu da ga čitam tako sa ekrana i morala bih da ga nekako prebacim na papir...
Daj link...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...