Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

A njima se ne ustupa, jer zarađuju pare od toga, whereas je google fraj.Ili da google angažuje neku geodata firmu za prikupljanje podataka da se provezu kombijima kroz sve uličice. Koliko ima takvih firmi na raspolaganju u BG?
Za jednu je radio Kudravi, ako se ne varam...Kad bi hteo da se javi, mogao bi svašta da nam ispriča... A samo lurkuje, sram ga bilo...
Link to comment

naleteh na zanimljivu primenu google API, doduše mora satelitski view klik, a zamislite šta bi tek moglo... od fav staza za trčanje do indeksa zagađenosti pojedinih ulica

Link to comment

problem!komp vec par dana zajebava, chesto zablokira, pa je potreban restart, a nekad i sam od sebe pocne da radi nakon par minuta. desava se i u xp i win 7 [dual boot]. reinstalirao sam i xp i sedmicu, ali isto djavo, instalacija sedmice je trajala par sati. sta bi mogao biti problem? postoji li neki program koji bi mogao da provjerava ispravnost hardwarea? pada mi na pamet da bi moglo biti do memorije, ali otkud znam...

Link to comment
On October 26, 2009, your GeoCities site will no longer appear on the Web, and you will no longer be able to access your GeoCities account and files.
Obzirom da imam, od praistorije, neke fajlove na GeoCities serverima, interesuje me preporuka za neki besplatan file hosting ali tako da je dostupan i sadržaj tih fajlova za korišćenje sa nekih trećih/eksternih lokacija (maltene web hosting), a ne samo upload gde je potrebna procedura za downlaod fajlova (npr. Rapidshare).Nadjoh odgovarajuće rešenje -> http://www.angelfire.lycos.com Edited by Svarog
Link to comment

Novi laptop, nova instalacija.. uvezbavanje.. Kako eliminisati ono veliko "I" koje se, u svojstvu veznika, automatski premetne iz malog slova u veliko?

Link to comment
Novi laptop, nova instalacija.. uvezbavanje.. Kako eliminisati ono veliko "I" koje se, u svojstvu veznika, automatski premetne iz malog slova u veliko?
Na 2007 dugme u ćošku, pa word options, pa proofing, pa auto correct options i kašće ti se samo...Na bilokom drugom, ako me pamćenje ne vara, tools, pa auto correct ili tools, pa options, pa auto correct... Ovo nisam baš 100% siguran, ali bi trebalo biti tako nešto... Opet će ti se dalje samo kazati.. Edited by radisa
Link to comment
Na 2007 dugme u ćošku, pa word options, pa proofing, pa auto correct options i kašće ti se samo...Na bilokom drugom, ako me pamćenje ne vara, tools, pa auto correct ili tools, pa options, pa auto correct... Ovo nisam baš 100% siguran, ali bi trebalo biti tako nešto... Opet će ti se dalje samo kazati..
Hvala na trudu, ali ne vredi. To sto se kod mene nalazi u cosku nema nikakve logicke veze sa ovim sto meni treba. Nista, cimnucu sutra mog majstora koji mi je instalirao program, da mi da instrukcije. Jedino ne kapiram otkud uopste taj problem na novijim instalacijama. Poslednji puta sam imala to sranje pre bar 12 godina i ispravila ga sama, ali se vise ne secam kako. U medjuvremenu sam promenila bar 5 kompjutera i desetak raznih instalacija, a nijedanput me nije zezalo to slovo.
Link to comment
Hvala na trudu, ali ne vredi. To sto se kod mene nalazi u cosku nema nikakve logicke veze sa ovim sto meni treba. Nista, cimnucu sutra mog majstora koji mi je instalirao program, da mi da instrukcije. Jedino ne kapiram otkud uopste taj problem na novijim instalacijama. Poslednji puta sam imala to sranje pre bar 12 godina i ispravila ga sama, ali se vise ne secam kako. U medjuvremenu sam promenila bar 5 kompjutera i desetak raznih instalacija, a nijedanput me nije zezalo to slovo.
jel 2007 ? Veliko dugme u gornjem levom ćošku Word-a, sa krug sa znakom MS-a (isprepletani neki kvadrati u raznim bojama...)... Kad to klikneš, otvori se meni, i na meniju, dole desno, pored Exit (ili close, nije važno), ima i dogme word options... Dalje prati predhodni post...
Link to comment
Jedino ne kapiram otkud uopste taj problem na novijim instalacijama.
Taj "problem" je feature, ali tebi ne treba jer ne kucaš na engleskom.Klikneš na Office button, pa ideš dole na Word options, zatim izabereš Proofing, pa AutoCorrect Options.Isključi opciju Replace text as you type, a možeš i sve ostale koje ti se pojave na tom ekranu.
Link to comment
Taj "problem" je feature, ali tebi ne treba jer ne kucaš na engleskom.Klikneš na Office button, pa ideš dole na Word options, zatim izabereš Proofing, pa AutoCorrect Options.Isključi opciju Replace text as you type, a možeš i sve ostale koje ti se pojave na tom ekranu.
Sredila. Na otvorenom Word dokumentu dvaput ulazila u Tools & Options, otcekirala gomilu nekih stvarcica i sad je sve ok.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...