Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Just now, Peter Fan said:

Hvala svima, nije mi nesto narocito bitno, posto imam Mac, a probacu na osnovu ovoga da iskamcim novu opremu od internet provajdera. Kad prebacim na hotspot, ucitavanja idu brzo, tako da mislim da je do njihove opreme.

Tebi su portovi otvoreni, jedino ako nije neki sigurnosni sertifikat...

 

Videće braca, možda on bude znao

 

  • Hvala 1
Link to comment
8 hours ago, Milosh76 said:

Imam vrlo zanimljiv problem. Ne mogu da otvorim servise u WIn 10. Izbaci mi ovu gresku. Isto se desava i za msconfig, recimo.

 

problem.png

 

 

A sve je pocelo tako sto sam hteo da otvorim obican Word dokument, Office 2019 licenciran i izbacio mi je ovu gresku

 

 

word.png

 

Imam legalni Avast Premium Security, win defender je disable, Windows 10 Enterprise 21H1

 

Jel to uleteo neki malver/virus ili je Win pred pucanjem?

Isto mi se desava i kad hocu da pokrenem command prompt kao administrator...

 

pukao Win definitivno?

 

A opet FF radi, internet normalan... sta sam to uspeo da pokupim?

Edited by Milosh76
Link to comment
  • 2 weeks later...

Komp nije hteo da se probudi iz slip moda par puta, a jutros ga jedva upalih iz nekoliko pokušaja.

Čuje se da radi, pokrene se sve najnormalnije, ali na monitoru baš nikakvih znakova paljenja.

Šta je to, ploča?

Ja sam najpre posumnjao na monitor, ali izgleda da nije on...

Link to comment
On 16.10.2021. at 19:22, Caligula said:

Vrede li chemu ovi preciscivaci vazduha ili je bacanje para?

 

 

Kupio sam Xiaomi Mi Air Purifier Pro pre godinu i po dana i zadovoljan sam, kada god bi mi se disanje otežalo ili kada bi napolju bio loš vazduh, ja ga odvrnem i prodišem  

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

+1

Bolje uzeti manje uređaje koji odrađuju kvadraturu prostorije nego neki jači koji neće moći da cirkuliše kroz više otvorenih prostorija. Tipa, 3H za veću i 3C za manju prostoriju rade bolji posao nego da se sve pokriva sa Pro (Xiaomi modeli).

Kod nas rade dva 3H kroz jesen/zimu, i razmišljamo da uzmemo još jedan mali da ne moramo da seljakamo neki od ova dva.

Link to comment
30 minutes ago, Gylfi Pleasure said:

+1

Bolje uzeti manje uređaje koji odrađuju kvadraturu prostorije nego neki jači koji neće moći da cirkuliše kroz više otvorenih prostorija. Tipa, 3H za veću i 3C za manju prostoriju rade bolji posao nego da se sve pokriva sa Pro (Xiaomi modeli).

Kod nas rade dva 3H kroz jesen/zimu, i razmišljamo da uzmemo još jedan mali da ne moramo da seljakamo neki od ova dva.

 

Da se nadovežem, ja sam ovaj moj Pro koristio u dva stana i nikada nisam za ceo stan već za jednu prostoriju, tj u ovom sadašnjem stanu on pokriva dve prostorije gde mi je neophodan ali su one jedna do druge.

 

  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, goofs said:

Jel cujes neko pistanje kad upalis komp? Obicno ploce daju zvucne signale kako bi ukazali na to sta je crklo, graficka, memorija, itd.

Ne. Izguglao sam negde da je najverovatnije baterija na ploči i da bi je trebalo zameniti. Moram posle da pogledam to...

Link to comment

Jel zna neko da posavetuje kako da 1 poprilicno mator 2TB eksterni HD koji inace, pu, pu, pu, odlicno radi, nateram da me poslusa kada ga zamolim da nesto pronadje komandom Search Elements: na zadatu temu u sve vecem broju slucajeva ne nalazi nista, vrti ono zeleno skoro do kraja i tako u beskraj...

Win je 10pro, ako to ima neke veze.

Ili, postoji li jos neka iole efikasna metoda trazenja materijala za koji se sigurno zna da je na HD-u?

 

Odbor najlepse zahvaljuje.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...