Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

sve mi je to nešto hmm hmm još bi najvalidnije opravdanje bilo za slučaj da te se banuje na PPP da možeš da su kloniraš pod drugim ajpijem i gledaš šta se priča o tebi na zaključanom delu foruma :D

 

 

Link to comment

ispada CCP carstvo slobode za PPP lol, ne verujem da je zabranjen vpn, mislim što bi bio kad kažete da je legalno, drugo je kloniranje valjda

 

 

 

 

Edited by francuski sobar
Link to comment
48 minutes ago, arkonada said:

Jel' možete preko nord vpn ili nekog drugog da gledate BBC iplayer. Pre sam mogao čak i preko firefox sa nekim vpn adonom da gledam, sada neće, imam i krekovanu verziju avira phantom vpn i isto neće iako se prebacim na UK piše mi da ne može kod mene. Ne treba mi za uživo, to imam, nego unazad neke emisije.


Meni BBC radi skoro 3 godine samo sa DNS.

  • +1 1
Link to comment
5 minutes ago, renne said:

radi bbc i sa nord dnsom probaj ne treba uključen vpn, ako imaš dns

 

 

Meni radio uglavnom samo na "obfuscated" serverima. Šta znači ovo "ako imaš DNS"? Opcija "Custom DNS"?

Link to comment

nord vpn ima svoje dnsove ka tim ulta bitnim serverima

ako imaš nalog na nordu, uneseš svuju ip adresu u podešavanja z adns

i onda uneseš taj dns 103.86.96.103 u uređaj i ne moraš da uključuješ vpn

Link to comment

Nisu mi jasni početak, sreda i kraj :D

 

Imam NordVPN, i pretplatu i nalog. Dakle:


"uneseš svuju ip adresu u podešavanja za dns"

Moju trenutnu IP adresu koju mi je dodelio Nord ako sam otišao na neki UK server, jel to unesem u Custom DNS u Nord aplikaciji, ili šta?

 

"i onda uneseš taj dns 103.86.96.103 u uređaj i ne moraš da uključuješ vpn"

:huh: Koji taj DNS? Šta je 103.86.96.103? Neki DNS s kojim BBC provereno radi? U koji uređaj unesem, misliš u Nord aplikaciju?

 

Link to comment

Ahaaaa, dakle strimovanje na smart TV, okej, tu sam se zezno, ja iPlayer strimujem većma na PC. Fala. Tako treba meni, sve crtano.

Link to comment

vi se zajebavate jelda? pricate o virtual private network? svaki remote servera je preko vpn, svaki home office je preko vpn, svako povezivanje filijale neke firme su preko vpn, svaki (uslovno receno) pristup tudjoj mrezi je preko vpn, razliciti protokoli, ali vpn.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...