Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

16 GB bi trebalo da je više nego dovoljno za fotošop, osim ukoliko ne radi sa baš velikim fajlovima.

 

Ali zaista nije pomenuo SSD, tu nema velike filozofije ukoliko ga nema, to je prvo na listi za kupovinu.

Link to comment
1 hour ago, steins said:

ljudi koji antivirus da turim na komp? Imam onaj Avast free trenutno - da li da ga pazarim ili da menjam? 

 

Ostavi ga i uživaj, koristim ga desetljeće na 14, 15 kompova, nikad ništa.

Link to comment

Ja AVG, ali sam primetio da sisa performanse, pa sam drugim ljudima poceo da instaliram Aviru jer je laksi. Mislim da stvarno nema neke velike razlike izmedju tih free verzija AV softvera.

Link to comment
On 25.3.2021. at 21:18, renne said:

Sasvim dovoljan Windows Security

I ja od kad koristim Win 10 samo njega koristim. Zna ponekad da skenira sam od sebe, drugo je sve ok. Ranije sam koristio Avast.

Link to comment
On 26.3.2021. at 7:18, renne said:

Sasvim dovoljan Windows Security

 

Generalno je to tačno, a i inače (iz onog što ja vidim) danas je najveća pretnja IT bezbednosti osoba koja sedi između tastature i stolice.

 

 

Link to comment

ljudi, imate li neki savet za eksterni hd ?

mislim, šta tu ima sigurno ?

 

ja imam neki maxtor, nije pun ni 10%, možda je star 3 godine i ne radi mi više uopšte :isuse:

 

samo su neki (sasvim mali ) folderi ostali pristupačni, za sve ostale prijavljuje neku grešku, mislim, neće da otvori, svejedno mi je šta mu je :blink:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...