Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

10 hours ago, francuski sobar said:

sve mi je to nešto hmm hmm još bi najvalidnije opravdanje bilo za slučaj da te se banuje na PPP da možeš da su kloniraš pod drugim ajpijem i gledaš šta se priča o tebi na zaključanom delu foruma :D

 

 

 

Ne koriste svi internet samo za zabavu, a VPN ima i te kako legalnih primena.

  • +1 1
Link to comment

Problem.

 

Na kraju sam završio sa jednim DDR4 16GB/3200MHz i jednim 8Gb/2133MHz. I šta sad? Ako ubacim 8GB sve će usporiti na 2133MHz, ali ću imati 24GB, a ako ga ostavim napolju imaću 16GB ali na 3200MHz. Jel' se neko igrao sa merenjima pa da me posavetuje.

Link to comment
1 hour ago, Anonymous said:

Problem.

 

Na kraju sam završio sa jednim DDR4 16GB/3200MHz i jednim 8Gb/2133MHz. I šta sad? Ako ubacim 8GB sve će usporiti na 2133MHz, ali ću imati 24GB, a ako ga ostavim napolju imaću 16GB ali na 3200MHz. Jel' se neko igrao sa merenjima pa da me posavetuje.

 

Ako ti baš, baš, ne treba 24G, ja bih ostavio 16GB.

 

Link to comment
1 hour ago, JozoMujica said:

 

Ako ti baš, baš, ne treba 24G, ja bih ostavio 16GB.

 

Tako sam i mislio. Ne treba mi, a ukoliko se baš pojavi potreba ubaciću je. Jedino što sam je platio 120 evrića u vreme kad su cene memorije bile otišle u nebesa, ali jebi ga.

 

Hvala.

Link to comment

Ima li neko da preporuku neki servis (u Beogradu) za Canon štampače/skenere,

Konkretno Canon Pixma MG5650 koji izbacuje grešku 6000.

Youtube kaže da mora da se otvara ceo uređaj i dosta pipavih stvari.

Link to comment

upalim lap top ostane crna slika. dolazi neki cudan zvuk iznutra

 

otvorim ga i zvuk dolazi iz hard diska. nekako zvuci kao tk tk tk, kao da preskace, ne znam da objasnim

 

je li taj hard gotov ili ima resenja?

Link to comment

Izvadi hdd ako mozes i nakaci ga na drugi komp. Ili jos bolje, skini sa neta, sa drugog kompa Hiren's boot ili samo hdd regenerator, napravi sa rufusom butabilni usb i testiraj.

Vrlo moguce da je otisao hdd

Link to comment
8 hours ago, rock bob said:

upalim lap top ostane crna slika. dolazi neki cudan zvuk iznutra

 

otvorim ga i zvuk dolazi iz hard diska. nekako zvuci kao tk tk tk, kao da preskace, ne znam da objasnim

 

je li taj hard gotov ili ima resenja?

 

Teško da ima. Probaj ga na drugoj mašini ipak, kao što reče Miloš.

Link to comment

nasao sam na netu jedan slican problem kao moj i pise da je mozda ostecen hard prilikom udarca, a jesam ga klepio skorije bas u mesto gde se nalazi disk. bice da je to

Link to comment
1 hour ago, jms_uk said:


Uh, ala vas deru. Ovde ima ispod 4k din


Sent from my iPhone using Tapatalk

 

Bilo je i ovde jedno vreme, sećam se jer sam razmišljao da uzmem nekoliko komada za posao, ali onda se verovatno dodatno ukrupnilo tržište, monopolizovalo, pa su pomislili što bi...

 

Link to comment
6 hours ago, rock bob said:

nasao sam na netu jedan slican problem kao moj i pise da je mozda ostecen hard prilikom udarca, a jesam ga klepio skorije bas u mesto gde se nalazi disk. bice da je to

 

Postoji mogunost da se sjebao kabl ili kontroler, ipak ga isprobaj na drugom mestu. Mada, kad tako cakće je jako loš znak.

  • +1 1
Link to comment
2 hours ago, Anonymous said:

 

Postoji mogunost da se sjebao kabl ili kontroler, ipak ga isprobaj na drugom mestu. Mada, kad tako cakće je jako loš znak.

 

Ako nema bas neke mnogo vazne podatke na tom hardu, los znak bi bio da se sjebao kontroler. :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...