Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

izvadi hd ustekaj u drugi komp i kopiraj sve sa njega pomocu Roadkil's Unstoppable Copier i onda ga (eventualno prvo nuliraj) i baci u kantu za smece

  • +1 1
Link to comment

Jel ti to jedini hard u kompu? Mozda je do te mere otisao da ni Sentinel ne moze da se izvrsava normalno? Druga opcija je da si zapatio neki ozbiljan virus.

 

Imas one Hiren bootabilne diskove, probaj sa njima da istestiras sve - memoriju, HD, povadi sve nebitne komponente iz kompa. Mozes da probas i neki bootabilni Ubuntu, samo da podignes sistem i vidis kako on cita HD, da li vidi sve particije, fajlove itd. Ima tu akanja ako zelis da se cimas. 

Link to comment

Nekako sam zacrtao da je hard, skenirao sam sa malwarebytes ali nicht, proveriću sa još nečim ozbiljnijim. Imam avasta na njemu, krenuću od njega. Ovakva manifestacija problema vuče mi samo na hard, možda tu grešim. Sam windows diže večnost, onaj log in screen isto stoji večnost, pa prvo prazan desktop pa do učita sve... Da je virus, rano je da se aktivira u tim stadijima, ne znam..

Edited by Mil@n
Link to comment

Ako ne budes skoro resio problem drajv ce vrlo mogucno crci i imaces gubitak podataka (bekap?). Protokol u ovakvim situacijama je prvo obezbediti podatke pa razmisljati dalje. Jel ispusta neke zvukove? Oslusni

Link to comment
6 hours ago, Mil@n said:

Ubi me jedan komp. Hard disk sentinel kaže da ima JEDAN loš sektor, ali toliko sporo radi, odlepljujem. 

 

Pokrenem check disk u boot-u ali ga završi bukvalno za 5 sekundi, ne razumem zašto. Svaki klik i operacija traje večnost, instalirao sam 1, 2 programa za fix, neki neće da se instaliraju, neki ne mogu da čekiraju C jer je u "upotrebi", tako da više ne znam ni šta da radim. Nadao sam se da će check disk da sredi stvar i izoluje loš sektor ali ne znam zašto traje tako kratko, naravno, bez posledica. Hard disk sentinel ne mogu jbno da krekujem, jer nema krštene verzije sa krštenim krekom u zalivu, neke neće da se skinu, nekima ne radi crack ili ne radi na ovom kompu, ne znam.

 

Ideje?

 

Skini podatke i uradi low level format.

  • +1 1
Link to comment

Moze li se tamo gde MTS ima kabl kupiti internet na recimo deset dana ili mesec dana?

 

Ili mozda postoji i mobilni internet za komp ali je vrv. skup. Ako bih seloio komp i posao kod keve kuci privremeno, jer ona ima samo kablovsku mts, bez interneta.

Link to comment
1 minute ago, Caligula said:

Moze li se tamo gde MTS ima kabl kupiti internet na recimo deset dana ili mesec dana?

 

Ili mozda postoji i mobilni internet za komp ali je vrv. skup. Ako bih seloio komp i posao kod keve kuci privremeno, jer ona ima samo kablovsku mts, bez interneta.

 

Imaš Telenorov mobilni usb internet, gde, čini mi se, prvi put platiš 3000 a posle dopunjavaš 1000 dinara mesečno za 10gb

 

Link to comment

Imaš i Vip vikend net. 1000 din nedelju dana flat. Mora da se kupi mifi router 4200din. Nije baš za jednokratnu upotrebu. 

Edit ima i

Globaltel 5gb 300din mesec dana

Edited by yabadaba
Link to comment

Ne znam kakav mu internet treba, ali može da kupi i neku sim karticu, tipa onu turističku Telenorovu od 500 i kusur dinara, 10 giga, 15 dana. Pa da koristi hotspot. 

 

  • +1 1
Link to comment

imam problem sa dzojstikom

 

radi kako treba i onda samo u jednom trenutku krece da mu trepce ono svetlo ispod starta i on gubi signal, ne radi par sekundi

 

i to se desava cesto

 

da li su tu u pitanju baterije? na usb je, nema kabal. ili je nesto drugo u pitanju. ja sam i ranije imao isti problem, pa sam vratio dzojstik i oni su mi uvazili reklamaciju i vratili pare

 

posto se desava opet isto kontam da je do mene nesto, samo nisam siguran sta

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...