Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Da li neko zna za neki program za vraćanje podataka iz formatiranog diska?

Nešto kao "EaseUS Data Recovery Wizard". Naime ovaj program radi ko sat i sve super i on "vraća"  ali ne na "mesto" gde su bila dokumenta

Naime imam folder "dokumenta"i u njima folder "za štampu" .

 I sad ovaj "EaseUS Data Recovery Wizard" on vrati dokumneta ali vraća sve u jedan folder, meni treba neki program koji će da vrati u "orginalno stanje".

Link to comment

Probaj Disk Driller, ne znam da li rešava tvoju situaciju ali meni je sa harda koji je crkavo pa još poluformatiran i sistem ga nije video nit bilo koji drugi ap prebacio sve na drugi hard i sve u folderima i i sve sprvno, trajalo je par dana drilanje kako se sećam, softver je komercijalan ali radi poso i ko fri trajal.

 

 

Link to comment

Svi dobri programi tako rade. Ideja je da se izvuku podaci na ispravan disk, a ne da se brlja po disku sa važnim podacima, to vraćanje podataka zna da bude i neuspešno i onda bi podaci da originalnog diska bili nepovratno uništeni.

  • +1 1
Link to comment
15 minutes ago, Moća said:

Koji hdmi kabl kupiti za povezivanje 4k televizora i kompa? Treba mi 10m jel mi treba 2.0 hdmi?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

 

Ne znam tačno koja ti je namera, ali ako je samo gledanje filmova, da li ti je možda opcija da kupiš UTP kabl da povežeš ruter i TV? Pa da vuče preko Serviio-a ili Plexa kada hoćeš nešto da gledaš?

Link to comment

potreban mi je savet vezano za aplikaciju (cloud servis) za arhiviranje podataka. kriterijumi su pre svega sigurnost podataka, jednostavnost koriscenja, automatska sinhronizacija i pristup za vise korisnika, odnosno vise radnih stanica, pozeljna cena 10$-20$ mesecno. one drive, dropbox ili nesto sasvim trece (ova dva nasao prostom pretragom na googlu)?  pozeljna bi bila i recovery opcija bar do 60 dana unazad.

 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Imam star PC koji odlicno radi i nije bilo potrebe da ga menjam


 

Quote

 

Intel(R) Core™ i7-4770K CPU @ 3.50GHz   3.50 GHz

 

16GB RAM

 

 

E sad, u poslednje vreme poceo da zaglavljuje tamo gde mu je potrebna graficka memorija. Nekad fotosop, nekad afterefects, danas ono sto mi je rendao bez problema u 3D MAX cekam ga po 10 minuta, prosto zaglavi. Da li je do RAM memorije (ar ne bi prijavio da je uginula?) ili do graficke?

 

Treba mi za posao a ne mogu sad da kupujem sve komplet (maticna, procesor, graficka)

Edited by Caligula
Link to comment

@Caligula Da pitam reda radi - čistiš li redovno komp, pa i RAM? Podešen RAM za Adobe programe? Purge, cache, itd? Da li samo radi program dok renderuješ?

 

Što reče Renne, sigurno je RAM, ali da bar izvučeš maksimum iz ovog...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...