Jump to content
IGNORED

Pitanja


Recommended Posts

Probaj Firefox 48.0 verziju da nadjes negde... ili obican IE, ali instaliraj i flash player... mator OS ko zna sta mu fali za fajlove iz 21 veka :D 

Edited by Milosh76
Link to comment

Laički kontam da podatke ionako kupe Cia/Google, Bia/Telekom, CCP/Huawei... mislim ono svi a ako bi moro birati samo jedne nekako mi za kineze najmanje briga :D

Link to comment

Ma ne razumem se ja, bolje da ne cackam...ionako sam planirao da menjam kompjuter kad ovo sokocalo skroz otkaze, ali sad dok ne prodje ova posast nema nista od toga...

A onda cu da vas davim sta da uzmem da je jeftino, a da sluzi narednih X godina...:D

Hvala svakako! :)

Link to comment

Инсталирај Линукс. Прво, није ништа теже од виндовса, а чак и ако будеш недајбоже научио нешто ново много ће ти користити у другим ситуацијама.

Link to comment

 

Clip_7.jpg

 

pojavilo se kada sam prihvatila da updejtujem viber. šta je ovo, jesam li fasovala virus? :(
ubila sam destop viber, ponovo instalirala i opet ovo iskočilo.
smem li sama nešto da čačkam ili da zovem stručnu pomoć?
treba mi viber na kompu. mnogo. :(

 

 

edit: ukinulo tinypic! :ohmy:
eedit: ja sam ispodprosečan korisnik, dete debil, imajte na umu kada budete odgovarali.
 

hvala!

Edited by Frau Gabrijela
Link to comment

Trebalo bi najverovatnije reinstalirati MS C++ Redistributable, ne znam ni ja nikad kako to ide napamet ali najbolje googlati taj fajl sto nedostaje "api-ms-win-crt-runtime...." pa ce iskociti sigurno dosta jutjub tutorijala to su obično likovi sa jakim indijskim i tako nekim akcentom i govore pliz lajk pliz suskrajb, tu  po komentarima i lajkovima izabereš neki a čekiraš i komentare i pitanja ispod videa.

 

U svakom slučaju nije virus :)

 

 

 

Edited by francuski sobar
Link to comment
4 hours ago, francuski sobar said:

Trebalo bi najverovatnije reinstalirati MS C++ Redistributable, ne znam ni ja nikad kako to ide napamet ali najbolje googlati taj fajl sto nedostaje "api-ms-win-crt-runtime...." pa ce iskociti sigurno dosta jutjub tutorijala to su obično likovi sa jakim indijskim i tako nekim akcentom i govore pliz lajk pliz suskrajb, tu  po komentarima i lajkovima izabereš neki a čekiraš i komentare i pitanja ispod videa.

 

U svakom slučaju nije virus :)

 

 

 

hvala! :)

na početku nije delovao kao da ću išta razumeti, ali na kraju si me obradovao.

 

4 hours ago, Anonymous said:

:heart:
kao stvoreno za mene. korak po korak.
mnogo hvala!

 

2 hours ago, JozoMujica said:

Evo ti bolje: https://img.justpaste.me

hvala. :)
čim poželim da kačim fotke, isprobaću.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...